Menüü
Ostukorv

La Tene kõrvarõngad "LAAVA"

La Tene kõrvarõngad "LAAVA" LA TENE BRÄND
La Tene kõrvarõngad "LAAVA" LA TENE BRÄND
La Tene kõrvarõngad "LAAVA" LA TENE BRÄND
La Tene kõrvarõngad "LAAVA" LA TENE BRÄND
La Tene kõrvarõngad "LAAVA"
28.80€
Maksudeta: 24.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kõrvarõngad "LAAVA" suletud kinnitusega


La Tene kõrvarõngad "LAAVA" on kokku pandud Laava pärlist ja 925 hõbedast.


LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energiat ning oskab samas maha rahustada ka selliseid närvilisi energiaid, mis liiga teevad. Aitab kaitsta Sinu unistusi ja eesmärke ning hoiab ära takistusi, mis võivad soovunelmate täitumust takistada. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda. Muudab elu stabiilsemaks.

Laavat on kasutatud ja kasutatakse siiamaani väga paljudes erinevates kultuurides ning see kannab endaga kaasas väga pikka ajalugu. Laava kristall on tekkinud vulkaani purske tagajärjel, kus Laava on õhu käes aeglaselt jahtunud, sellest on tekkinud õhuline kristalli vorm nimega Laava. Laavat tuuakse peamiselt ookeanidest.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

LAAVA maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Kõrvarõngastena on soovitatav Laavat kanda siis, kui füüsilises kehas on täielik energiapuudus. Laava paneb tegutsema ja liikuma ning aitab energiat tagasi tuua.

- Aitab rasketel perioodidel sisemist tasakaalu säilitada ja aitab kehvast perioodist välja tulla.

- Laava kandmine toob stabiilsust, enda emotsioonide kontrollimist ja see kaitseb "valede asjade" välja ütlemise eest, eriti kui kannad Laavat kõrvas. 

- Väga kasulik on Laavat kanda, kui soovitakse lapseootele jääda. Laava on viljakuse kristall, mis aitab kõrvarõngastena kantuna eemaldada mõtted, mis takistavad lapseootele jäämist. 

- Aitab peatada vihahoogusid, üliemotsionaalset käitumist ning impulsiivset suhtumist.

- Laava aitab lahti saada kasuahnusest, ahnusest materiaalsuse suhtes ehk negatiivsest ning agressiivsest rahaahnusest. Kui sa kasutad Laavat või see on sinu kodus, siis see aitab sul sellisest pahest vabaneda. Rahaahnus viib energiate blokeerumisele, mis omakorda võtab sinu elust ära võimaluse omada külluse õnne.

- Kanna Laava kristalli kõrvarõngaid siis, kui sa soovid pahatahtlikkust ja salakavalust märgata enne selle kohale saabumist. See kristall aitab sul õppida inimeste halba palet märkama, aidates sul intuitiivselt tunnetada, millise inimesega on tegu ja millised on tema tagamaad.


- Kristall, mis blokeerib energia-vampiirluse ehk aitab sul väga raskete inimestega suhelda nii, et see sind ära ei kurnaks. Eriliselt kasulik neile, kes on sunnitud suhtlema inimestega, kes tegelikult talle absoluutselt ei meeldi.


- Laava kaitseb sinu unistusi ja eesmärke. See aitab ära hoida takistusi, mis võivad pidurdada või peatada sinu soovunelmate täitumist. Kanna Laavat endaga kui kaitsekristalli või talismani, mis aitab sind sinu teekonnal. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Laava ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Stress, depressioon, elujõu puudus, eluenergia puudus.

Soovitan veel Laava kristalli endaga kaasas kanda neil, kes põevad väga raskekujulisi haiguseid, nagu näiteks vähki. Seda selleks, et anda Aurale "märguannet" paranemiseks. Laava kannab endaga kaasas tule-elementi, mis on vajalik rasketest haigustest välja tulemise jaoks. Laava süstib usku elusse, lootust ja annab jõudu haigustega võitlemiseks.
  
SODIAAK

Tähemärgilt toob Laava kõigile jõudu, energiat ja vastupidavust.

Laava on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni sodiaagi üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil end paremini mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus elus on tasakaal puudu. Laava võiks kindlasti olla Jäär-Sõnni elus ühel või teisel kujul.

ASTROLOOGIA

Laava on SEA-AASTAL sündinute jaoks väga oluline kristall, see on nende peamiseks kaitsekristalliks. Laava aitab sea-aastal sündinuid hoida eemal ebaõnnest, kahjulikest suhetest, kahjulikest otsustest, tervisemuredest, stressist ja paljudest teistest väga ebameeldivatest teemadest. Laava võiks kindlapeale olla sea-aastal sündinul olemas, eriti ajal, mil on raskused eluteele end ilmutanud.

Laavast ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT..
Tehniline
Mõõdud pärl ca 12 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.