Menüü
Ostukorv

LA TENE komplekt "TERVELT METSA"

LA TENE komplekt "TERVELT METSA" LA TENE BRÄND
LA TENE komplekt "TERVELT METSA"
44.90€
Maksudeta: 36.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "TERVELT METSA"

LA TENE komplekt "TERVELT METSA" aitab sul end kaitsta puukide ja putukate eest. Ära võta endalt õigust loodust nautida! Looduses viibimine on üks parimaid enesetervendusviise! Mine sinna teadlikult ja 100% looduslikult kaitstult ning naudi looduse paljusid võlusid! Puukide ja putukate tõttu ei ole mõistlik loodusest end eemaldada, vaid kasutada nippe, mis aitavad sul neid endast eemale hoida.

LA TENE kinkekotist leiad Vetiveri ja Roosa Geraniumi eeterlikud õlid ning Patšuli viirukid.

VETIVER eeterliku õli lõhn ei meeldi puukidele, see on nende jaoks mürgine ja see aitab nende lõhnatajuga mängida. Vetiver ei lase puugil tunda inimese verelõhna.

Minu soovitus: Kui lähed metsa näiteks seenele või marjule, tilguta Vetiveri õli tumedate riiete peale või võta spetsiaalsed riidetükid ja aseta need saapasääre sisse või jalanõu vahele.

Teine võimalus on enne õue-/metsaminekut baasõliga kokku segatuna Vetiveri enda nahale kanda. See on kindlasti tõhusam, kui riietesse seda määrida. Selleks sega kokku 1 spl baasõli (soovituslikult Jojobaõli) kuni 10 tilga Vetiveriga. Kanna see õlide segu kätele, jalgadele, kõhule ja dekolteele. Eriti kanna seda õli kohtadele, mis on paljad.

ROOSA GERANIUMI eeterliku õli puhul on tegemist õliga, mille lõhna puugid ei armasta. Inimesele endale meeldiva lillearoomiga õli on puukide jaoks eemalepeletav.

Minu soovitus: Tilguta Roosa Geraniumi eeterlikku õli enda riietele ja tee seda just enne loodusesse minemist.

Kui sul on aga soov terve päev looduses veeta, siis kanna Roosat Geraniumi koos baasõliga kogu keha peale, nii lood enda nahale puukide jaoks ebameeldiva aroomi, iseenda jaoks aga väga värskendava lõhna. Roosa Geranium on puukide jaoks eemale tõrjuv, kuid nii nagu kõigi puugitõrjevahenditega ei saa seda sada protsenti garanteerivaks vahendiks nimetada. See annab vähemalt sulle võimaluse end väga suurel määral kaitsta ja puuk võib nahale sattudes naha peal ringi ekselda ning sinu külge mitte kinnituda.

PATŠULI on suurepärane abiline sääskede ja putukate peletamiseks. Patšuli tugev lõhn putukatele ei meeldi ja see on väga naturaalne ning tervisesõbralik viis putukaid eemale tõrjuda.

Minu soovitus: Suveõhtutel sea Patšuliviiruk terassile suitsema, et nautida mõnusat õhtupoolikut terassil. Kui sinu kodus on mingil perioodil palju kärbseid, sääsed tulevad tuppa või mõned teised putukad segavad sinu kodust elu, siis põleta Patšulit ka siseruumides. Patšuli teiste kasulike omaduste kohta saad lisaks lugeda SIIT.

Proovi neid eeterlikke õlisid ja katseta, kuidas need sulle sobivad. Meil kõigil on puukidele erinev külgetõmbejõud, mõne inimese veri on nende jaoks lihtsalt magusam. Seega võivad mõne jaoks olla need eeterlikud õlid sama tõhusad, kui minu jaoks, ja kindlasti on neid, kes vajavad veel ekstra pingutust, et puukidest eemale hoida.

Kuidas ennast veel puukide ja nende levitavate haiguste eest kaitsta saad lugeda SIIT.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused. Õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. 

Lisainfo
Lisainfo Vetiveri (Vetiveria Zizanioides) 100% eeterlik õli 10 ml, päritolumaa Jaava saared. Vetiveri eeterlik õli on lõhnalt maalähedane, tugev ja värskendav. Enda värvuselt on ta kollakas ja õli muutub tahkemaks, kui seda hoida jahedas ruumis. Vetiveri eeterlik õli on saadud aurutamise meetodi kaudu. Eeterlik õli saadakse selle taime juurtest. Roosa Geranium 100% eeterilik õli (Pelargonium Graveolens & P/Rosa Egypt) 10 ml, pärituolumaa Egiptus. Roosa Geraniumi eeterlik õli oma värvuselt peaaegu läbipaistev. Roosa Geraniumi eeterlik õli on oma aroomilt väga sarnane roosile. Selle aroom on tugev, magus ja väga värskendav korraga. Ideaalne valik lillelõhna armastajatele. Roosa Geraniumi eeterlik õli on saadud aurutamise meetodi kaudu. Pakis ca 11 Patšuli viirukit.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
JOJOBA, mille nime hääldatakse tegelikult ho-ho-ba, on taim, mis kasvab Sonorani kõrbes Mehhikos, Arizonases ja Lõuna-Californias. Jojoba ladinakeelne..
24.40€
Maksudeta:20.00€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
16.30€
Maksudeta:13.36€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
19.00€
Maksudeta:15.57€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
18.00€
Maksudeta:14.75€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
20.00€
Maksudeta:16.39€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.AZURIIT-MALAHHIIT on kristall, mis tugevdab intuitsiooni, kaitseb negatiivsete energiate eest ja muudab ini..
54.30€
Maksudeta:44.50€
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtl..
44.40€
Maksudeta:36.39€
VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafri..
4.40€
Maksudeta:3.61€
La Tene KASE eeterlik õli on saadud valgest kasest, millel on palju tervendavaid omadusi, mida saad enda füüsilise kui ka vaimse tervise juures ä..
19.50€
Maksudeta:15.98€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.