Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS"

La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS"
20.90€
Maksudeta: 17.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS"

La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" on loodud väikesele poisile või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese poisi või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja seda selleks, et toetada hinge uut teekonda ning temale kaasa antud saatust. Kristallid, mis toovad kaitset ja head õnne.

Beebipoisi kristallikomplekt on mõeldud beebile või väikesele poisile. Selles komplektis on spetsiaalsed kristallid, mis aitavad poisil enda uut elu alustada.

Kristallikomplekti hoitakse hälli või väikese poisi voodi kõrval. Kristallikomplektis on Sinine Pitsahhaat, Valge Ahhaat, Sodaliit, Valge Opaal ja Amuleti Kristall. Kristallikomplekt on helesinist värvi koti sees.

SININE PITSAHHAAT "Armastus, usaldus, perekond ja lähedus"

Sinine Pitsahhaat on tingimusteta armastuse kristall poiste jaoks, mis aitab väikesel poisil seda elu usaldama hakata, kuhu ta on sündinud. Sinine Pitsahhaat parandab eelmistest eludest kaasa võetud emotsionaalset valu ja õpetab elu usaldama. Sinine Pitsahhaat aitab luua sellel poisil kontakti enda perekonnaga ja aitab suurendada armastust pereliikmete vastu. Sinine Pitsahhaat annab läheduse tunnet ja aitab väikesel poisil mõista, et ta on siia ilma oodatud.

VALGE AHHAAT "Hea uni, rahulik meel ja hea enesetunne"

Valge Ahhaat on meeli rahustava toimega kristall, mis leevendab väikese poisi stressi ja uneprobleeme. See on kristall, mis aitab väikesel lapsel end välja puhata ja see soodustab uinumist. Eriti kasulik neile väikestele lastele, kellel on probleeme magamisega või öösel üles ärkamisega. Valge Ahhaat aitab lapse õige rütmi peale saada ja annab talle ka väga hea enesetunde. Valge Ahhaat on kasulik ka selleks, et leevendada lapse hirmu kõige uue ees.

SODALIIT "Spirituaalne kasvamine"

Sodaliit on ülioluline kristall väikese poisi jaoks. See kannab endaga kaasas meesenergiat, mis aitab poisi emotsionaalsele arengule kaasa. Sodaliit toetab spirituaalset kasvamist, hinge võimsamaks muutumist ja rahustab maha erinevaid energiaid, mis eelmistest eludest on kaasa võetud. Annab väikesele poisile oskuse uues füüsilises elus üles kasvada ilma hirmudeta, mis on eelmistest eludest kaasa võetud. Toetab hingelist ehk spirituaalset kasvamist.

VALGE OPAAL "Aitab uue eluga kohaneda!"

Valge Opaal on väga kasulik kristall väikelapsele ja seda sellepärast, et see kristall aitab lapsel enda uue eluga kohaneda. See leevendab hirmu kõige uue ees ja aitab lapsel uusi asju katsetada nii, et ta ei kardaks uusi samme teha. Leevendab ka närvilisust ja rahutuse tunnet. Valge Opaal tasakaalustab väikelapse meeli, aidates tal olla ettevaatlik seal, kus on vaja ja julgem just nendes kohtades, kus julgust on vaja. Valge Opaal soodustab koos Valge Ahhaadiga välja puhkamist ning uinumist.

AMULETI KRISTALL "Hinge rändamine uude füüsilisse kehasse ja uude saatusesse"

Amuleti Kristall aitab hinge ühendada enda füüsilise kehaga, aidates mõista, miks just selline keha ja elu meile on antud. Amuleti Kristall on väga kasulik väikesele beebile, kes on just ilmavalgust näinud ja toetab teda tema esimesel aastal. Amuleti kristall suurendab usku ellu, aidates usaldada teda ümbritsevaid ja aidates mõiste tema eluülesannet. Samas ka kaitsteb teda ohtude eest ja halbade kogemuste eest, mis ei tohiks väikese lapse ellu tulla. Amuleti Kristall aitab hingel enda saatuse järgi elama hakata ja toetab positiivset maailma vaadet.

Kristallikomplekti võib kinkida beebile või väikesele poisile. Võib kinkida või osta iseendale ka enne väikelapse sündi!

See kristallide komplekt võib olla terve elu temaga kaasas, tema lähedal või kodus. Need on kristallid, mis toetavad väikest last suureks kasvamiseni. 

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristalli..
25.50€
Maksudeta:20.90€
AMULETI KRISTALL on väga unikaalse energiaga kristall ja see on ka üks kõrgema astme väekristallidest. Mis tähendab seda, et Am..
6.00€
Maksudeta:4.92€
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
16.94€ 24.20€
Maksudeta:13.88€
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võime..
3.20€
Maksudeta:2.62€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
2.50€
Maksudeta:2.05€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.