Menüü
Ostukorv

AMULETI KRISTALL poleeritud

AMULETI KRISTALL poleeritud KRISTALLID
AMULETI KRISTALL poleeritud KRISTALLID
AMULETI KRISTALL poleeritud KRISTALLID
AMULETI KRISTALL poleeritud KRISTALLID
AMULETI KRISTALL poleeritud
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMULETI KRISTALL poleeritud

Võimalikud valikud

AMULETI KRISTALL on väga unikaalse energiaga kristall ja see on ka üks kõrgema astme väekristallidest. Mis tähendab seda, et Amuleti Kristall on pigem juba neile, kes on kristallimaailmas pikemat aega sees olnud. Amuleti Kristall vajab lihtsalt eelnevat Aurapuhastust ja spirituaalsema energiaga inimest, kellega see tööle saaks hakata. Amuleti Kristall on üks minu inspiratsioonikristallidest.

Amuleti Kristall on tekkinud Laavast ja teiste mineraaline kombinatsioonist. Amuleti kristall tekkis Laava jahtununud väliskihis, kui Laava sisse tekkisid gaasiaugud ja selle käigus sai Laava kokku Ränidioksiidiga. Ränidioksiid asendas gaasid ja selle tagajärjel tekkis Amuleti Kristall. Amuleti Kristalli sees on väga palju erinevaid kristalle, üheks kristalliks võib olla Opaal. Amuleti Kristall on oma väljanägemise poolest väga kirju ja iga kristall näeb välja ainulaadne. Amuleti Kristallile omaseks värvuseks on pastelsed toonid. Seda leidub helerohelisena, punakas-pruunina, kollakana ja sellele on iseloomulikuks ka pruunid või hallid jooned. Pildi peal on välja toodud kõige tüüpilisemad Amuleti Kristalli värvused. Amuleti Kristalli leidub vulkaanilistes piirkondades.

Amuleti Kristalli peeti vanasti Maajumalate poolt saadetud kingituseks inimestele, kellel on üüratud soovid ja unistused. Seda selleks, et kes oskab neid kristalle hinnata, see saab ka unistuste täitumisi.

Amuleti Kristall aitab sind rõõmsamaks muuta, aidates sul tugevdada enda enesekindlust ja julgustada sind enda unistuste poole liikuma. Amuleti Kristall on motivatsioonikristall, mida kanna endaga kaasas siis, kui sa tahad sisemist jõudu suurendada, et seatud eesmärgi poole liikuma hakata. Kanna seda kristalli koos Karneooliga, kui sa soovid tööalaseid unistusi täide viia.

Amuleti Kristall aitab lahti saada emotsioonidest, tunnetest ja energiast, mis takistavad sul enda elus õnne tunda. See on kristall, mis lõhub negatiivse energia selleks, et positiivsus saaks sinu ellu siseneda.

Amuleti Kristall sobib väga hästi neile, kes on sündinud Tähelastena. See kristall sobib Indigohingedele, Kristallidele, Vikerkaartele, Sinistele Kiirtele ja paljudele teistele Maa tervendajatele.

Kristall, mis aitab sul enda vigadest õppida. See on kristall, mis aitab sul analüüsida enda tegusid ja mõista, miks üks või teine asi sinu elus on olnud, aidates sul ka väga halbadest situatsioonidest positiivsust leida ehk õppetunde mõista.

Materiaalsete unistuste täitumise kristall

Amuleti Kristall aitab materiaalsetel unistustel täituda. See on kristall, mida kasutatakse väga paljudes erinevates materiaalsetes rituaalides ja maagiates. See on ka põhjus, miks sa võid seda leida paljudes rituaaliretseptides.

Kuid sa saad ka lihtsamini Amuleti Kristalli kasutada. Leia endale täiesti puhta energiaga Amuleti Kristall, mida enne ei ole kasutatud ja võta see kätte. Keskendu ning soovi sinna kristalli sisse oma soov, mis on materiaalne. Seejärel aseta kristall enda kodu Kagunurka, kus sul on ka teisi küllusekristalle.

Amuleti Kristall sobib rahakarpi asetamiseks ja erinevate küllusekristallide komplekti lisamiseks.

Negatiivsus positiivsuseks

Amuleti Kristall on energiaid muutev kristall. Amuleti Kristall suudab väga kiirelt muuta negatiivse energia postiivseks. See aitab stressi muuta rahuks, depressiooni rõõmuks, ebaõnne õnneks, kurnatustunde energiaks, viljatuse viljakuseseks ja kurbuse õnneks. Amuleti Kristall muudab enda ümber negatiivse positiivsuseks.

Amuleti Kristalli võiks sellesama energia pärast lihtsalt endaga kaasas kanda või seda igale poole enda koju panna. See on üks väheseid kristalle, millel on nii unikaalne omadus. Amuleti Kristalli võib ükskõik millise teise kristalliga kokku panna.

Avab Tähetšakra ja teekonna iseenda mõistmiseni

Amuleti Kristall on väga võimekas, andes inimesele oskuse ja õiguse enda hinge veelgi sügavamale sukelduda, adates õppida endale antud õppetunde, mõistes enda karmat, aidates Astraalrännakusse minna ja läbi nägemuste enda kohta väga kasulikke nägemusi saada. Amuleti Kristall on sinu jaoks, kui sa tunned, et just see on teema, mis sind väga köidab. Mina kasutan Amuleti Kristalli unenägude esile kutsumiseks ja läbi une Tähetšakra avamisel.  Tähetšakra kuulub seitsme põhitšakraga võrreldes kõrgema astme Tšakrasüsteemi. Tähešakra asub meie füüsilisest kehast väljapool, otse meie pea ehk Kroontšakra kohal. Tähetšakra asub Auraväljas ja on ühendatud kõigi teiste meie Tšakratega. Tähetšakra on seotud universumiga, spirituaalsusega, ebamaisega ja visioonidega. Seda Tšakrat aktiveerides suudad sa näha endast kaugemale ja võtta vastu universumist tulevat informatsiooni.

Amuleti Kristalli hoia voodile võimalikult lähedal. Aseta see paljudesse erinevatesse kristallikomplektidesse, mille oled endale isiklikuks arenguks loonud. See on kristall, mis aitab sinu ellu tuua väga palju müstikat ja ennekõike just sellist viisi, mis sind ka väga aitaks.

Amuleti Kristalli kasutatakse ka väga paljudes erinevates maagiates, kus kutsutakse esile erinevaid nägemusi eelmiste elude ja tuleviku kohta. See on väga väärtusliku väega kristall, mis võiks olla sinu kodus, kui sind huvitab selline müstiline elu osa.

Eelmiste elude lahtiharutamine ja hingetootemite mõistmine

Amuleti Kristall aitab mõista seda, miks sa oled täna selles elus. Kristall, mis aitab mõista seda, mida sa endaga eelmistest eludest kaasas kannad. Amuleti Kristall aitab lahti mõtestada sinu enda hingetootemeid, aitab analüüsida, kas oled enda eelmised elud edukalt sooritanud või mitte. Kui Amuleti kristall viia kokku Rüoliidi ja Preseliga, neid koos kanda või nende kristallide juures enda pilti hoida, siis saab see kõik sinu jaoks veelgi selgemaks. Nende kristallide trio on võimega, mis aitab sul seda osa iseendas paremini mõista. Rüoliit aitab karmast paremini aru saada ja Preseli oma mõtetes eelmistesse eludesse rännata.

Pannakse surnule kaasa, et järgmine elu oleks täis võimalusi

Amuleti Kristall on see, mida pannakse koos Angeliidiga surnule hauda kaasa. Seda selleks, et seesama hing, kelle elu siin tema füüsilises kehas lõpu sai, saaks uuesti ning kiirelt enda uue elu peale. Amuleti Kristall ei lase kinni jääda ja kiirendab hinge kanaldumist tema uude ellu. Angeliit annab võimaluse tema lähedastel temaga kontakteeruda ja toob sellele hingele häid võimalusi. Sellega saavad tema lähedased talle kaasa anda õnne ja rõõmu.

Amuleti kristall on hingede rändamise jaoks oluline kristall ja kristallimaailmas on see just seetõttu väga eriline kristall. Amuleti kristall toob head õnne hingele, kes edasi rändab ja see aitab tal liikuda õigele rajale ning taassündida, kui on õige aeg.

Hinge taassünd, beebid ja uue elu algus

Amuleti Kristall aitab hinge ühendada enda füüsilise kehaga, aidates mõista, miks just selline keha ja elu meile on antud. Amuleti Kristall on väga kasulik väikesele beebile, kes on just ilmavalgust näinud ning toetab teda tema esimesel aastal. Amuleti kristall suurendab usku ellu, aidates usaldada teda ümbritsevaid ja aidates mõista tema eluülesannet. Samas ka kaitstes teda ohtude ja halbade kogemuste eest, mis ei tohiks väikese lapse ellu tulla. Amuleti Kristall aitab hingel enda saatuse järgi elama hakata ja toetab positiivset maailmavaadet.

Amuleti Kristall võiks olla väikese lapse või beebi voodi kõrval, et selle energia saaks väikelapse Aurasse edasi kanduda.

Kui sa ise hakkad täiskasvanuna Amuleti Kristalli kasutama ja kaasas kandma, siis ka sina hakkad iseenda saatust usaldama ning selle järgi elama.

RAVITSEMINE

Amuleti Kristalli kanna ehtena või kanna seda endaga kaasas, kui soovid selle ravitsevaid omadusi kätte saada.

- Stress, depressioon, ärevushäired, närvilisus, põhjendamatu kurbuse tunne, tujude pidev kõikumine, närvihaigused, õudusunenäod, luupainajad, rahutud lihased, pinges füüsiline keha.

- Tervendab hingamissüsteemi ja haiguseid, mis on tekkinud sinna stressi tagajärjel. Lisaks sellele aitab Amuleti Kristall neid, kellel on kaasa sündinud hingamisteedeprobleem.

- Tervendab Kurgutšakrat, aidates vabastada allasurutud emotsioone. Lisaks sellele tervendab see Kroontšakra kohal olevat Tähetšakrat.

SODIAAK

Amuleti Kristall on KAKSIKUTE tähtkuju jaoks väga eriline ja vajalik kristall. Igal Kaksikul võiks olla vähemalt üks Amuleti Kristall ja seda võiks ta hoida oma sünnikristallide laekas või oma mõnes teises kristallikomplektis. Amuleti Kristall aitab Kaksikul langetada enda jaoks soodsaid otsuseid, tuua enda ellu vajalikke muudatusi ja viia end liikuma selles suunas, kus talle vaja. Amuleti Kristall aitab Kaksikul alateadlikult teha enda jaoks soosivaid ja sobilikke samme. See kristall parandab tema elukvaliteeti mitmekordselt. 

Amuleti Kristalli soovitan ma laadida Vanadiniit Bariidi geoodil ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.00€
Maksudeta:6.56€
La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" on loodud väikesele poisile või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristalli..
25.50€
Maksudeta:20.90€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Amuleti kristallid, Valge Kamper ja Sidrunhein eeterlik õli ning viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde. Tellitud toode..
4.40€
Maksudeta:3.61€
MALIGANO JASPIS on imeilusa energiaga kristall, mis aktiveerib sinus tingimusteta armastuse kõrgemad astmed. Mis tähendab, et see on suurepärane k..
74.50€
Maksudeta:61.07€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
8.00€
Maksudeta:6.56€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin..
11.90€
Maksudeta:9.75€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
3.20€
Maksudeta:2.62€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.