Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK"

La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK"
25.50€
Maksudeta: 20.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK"

La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, mis toetavad väikese tüdruku või beebi uue elu algust. Isiklikke kristallikomplekte luuakse igale uuele hingele juba sündides ja seda selleks, et toetada hinge uut teekonda ning temale kaasa antud saatust. Need on kristallid, mis toovad kaitset ja head õnne.

Beebitüdrukute kristallikomplekt on mõeldud beebile või väikesele tüdrukule. Selles komplektis on spetsiaalsed kristallid, mis aitavad tüdrukul enda uut elu alustada.

Kristallikomplekti hoitakse hälli või väikese tüdruku voodi kõrval. Kristallikomplektis on Roosa Kvarts, Valge Ahhaat, Mango Kaltsiit, Valge Opaal ja Amuleti Kristall. Kristallikomplekt on koti sees.

ROOSA KVARTS "Armastus, usaldus, perekond ja lähedus"

Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab väikesel tüdrukul seda elu usaldama hakata, kuhu ta on sündinud. Roosa Kvarts parandab eelmistest eludest kaasa võetud emotsionaalset valu ja õpetab elu usaldama. Roosa Kvarts aitab luua sellel tüdrukul kontakti enda perekonnaga ja aitab suurendada armastust pereliikmete vastu. Roosa Kvarts annab läheduse tunnet ja aitab väikesel tüdrukul mõista, et ta on siia ilma oodatud.

VALGE AHHAAT "Hea uni, rahulik meel ja hea enesetunne"

Valge Ahhaat on meeli rahustava toimega kristall, mis leevendab väikese tüdruku stressi ja uneprobleeme. See on kristall, mis aitab väikesel lapsel end välja puhata ja see soodustab uinumist. Eriti kasulik neile väikestele lastele, kellel on probleeme magamisega või öösel üles ärkamisega. Valge Ahhaat aitab lapse õige rütmi peale saada ja annab talle ka väga hea enesetunde. Valge Ahhaat on kasulik ka selleks, et leevendada lapse hirmu kõige uue ees.

MANGO KALTSIIT "Perekonna armastus"

Mango Kaltsiit on beebi ja väikese tüdruku jaoks ülioluline kristall. See on kristall, mis muudab perekonda lähedasemaks. See tõmbab väikese lapse poole armastust ligi, aidates kõikidel pereliikmetel tema suhtes hästi käituda ja armastust tema vastu suurendada. Mango Kaltsiit muudab väikelapse ja tema perekonna liikmete vahel suhteid sügavamaks ning suurendab nende sidet.

Mango Kaltsiit aitab kõige enam lapsel enda vanematega hästi läbi saada, see suurendab ema ja isa armastust oma väikese lapse vastu. See on ka kristall, mis ei lase väikesel lapsel enda ema või isa poolt emotsionaalselt valu tunda, õpetades ema ja isa oma last väärtustama.

VALGE OPAAL "Aitab uue eluga kohaneda!"

Valge Opaal on väga kasulik kristall väikelapsele ja seda sellepärast, et see kristall aitab lapsel enda uue eluga kohaneda. See leevendab hirmu kõige uue ees ja aitab lapsel uusi asju katsetada nii, et ta ei kardaks uusi samme teha. Leevendab ka närvilisust ja rahutuse tunnet. Valge Opaal tasakaalustab väikelapse meeli, aidates tal olla ettevaatlik seal, kus on vaja ja julgem just nendes kohtades, kus julgust on vaja. Valge Opaal soodustab koos Valge Ahhaadiga välja puhkamist ning uinumist.

AMULETI KRISTALL "Hinge rändamine uude füüsilisse kehasse ja uude saatusesse"

Amuleti Kristall aitab hinge ühendada enda füüsilise kehaga, aidates mõista, miks just selline keha ja elu meile on antud. Amuleti Kristall on väga kasulik väikesele beebile, kes on just ilmavalgust näinud ja toetab teda tema esimesel aastal. Amuleti kristall suurendab usku ellu, aidates usaldada teda ümbritsevaid ja aidates mõiste tema eluülesannet. Samas ka kaitstes teda ohtude eest ja halbade kogemuste eest, mis ei tohiks väikese lapse ellu tulla. Amuleti Kristall aitab hingel enda saatuse järgi elama hakata ja toetab positiivset maailma vaadet.

Kristallikomplekti võib kinkida beebile või väikesele tüdrukule. Võib kinkida või osta iseendale ka enne väikelapse sündi!

See kristallide komplekt võib olla terve elu temaga kaasas, tema lähedal või kodus. Need on kristallid, mis toetavad väikest last suureks kasvamiseni. Kuus ühe korra võiks neid kristalle puhastada Palo Santo puu suitsuga ja sinna komplekti võib neid samu kristalle juurde lisada, et võimsamat tulemust saada.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.50€
Maksudeta:0.41€
La Tene kristallikomplekt "BEEBIPOISS" on loodud väikesele poisile või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristallid, ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
AMULETI KRISTALL on väga unikaalse energiaga kristall ja see on ka üks kõrgema astme väekristallidest. Mis tähendab seda, et Am..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
59.90€
Maksudeta:49.09€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
GIRASOL poleeritud
Enim müüdud
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
31.20€
Maksudeta:25.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.