Menüü
Ostukorv

VALGE AHHAAT poleeritud

VALGE AHHAAT poleeritud  KRISTALLID
VALGE AHHAAT poleeritud
0.50€
Maksudeta: 0.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.

Valge Ahhaat on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktuuri. Valge Ahhaat on "ÜLIMA PUHTUSE" kristall, see sümboliseerib vabadust, uut elu algust, minevikust vabanemist ja emotsionaalset tasakaalu. Valge Ahhaadi peamine leiukoht maailmas on Brasiilia

Valget Ahhaati on kasulik hoida enda lähedal või enda kodus, seda juba sellepärast, et see aitab vabastada blokaade, mis ei lase eluga edasi minna. Kodus on seda hea hoida välisukse lähedal või isegi kodu hoovis sissesõidu juures mõne puu all. Seda sellepärast, et kodust välja lasta seisev energia, mis ei lase mitte kellelgi, kes seal elab, eluga edasi minna. Seda on soovitatav siis teha, kui elu lihtsalt seisab paigal mitmel inimesel, kes kodus elavad. See on märk selle kohta, et kodu energia on paigast ära.

Valget Ahhaati on sobilik neile kinkida, kes blokeerivad igasugust vaimset teemat. Valge Ahhaat aitab lahti lasta enesele seotud piirangutest ja aitab avada silmad. Maailm eksisteerib kahest osast, füüsilisest väest ja vaimsest väest. Valget Ahhaati on soovitatav kodus hoida ka neil, kes ise on spirituaalsed, aga kaaslane blokeerib seda teemat või isegi niiöelda kritiseerib seda ning seab piiranguid spirituaalsele kaaslasele. Valge Ahhaat lõpetab piirangute seadmise. Kus seda kristalli hoida? Sobib erinevatesse komplektidesse Feng Shui tervenemiseks, see töötab sellisel eesmärgil ka seal.

Valge Ahhaat on kristall, mis aitab suurendada inimese sees tänutunnet ja tänulikkust. Valge Ahhaat õpetab nägema seda, mis on sinu elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda. Valge Ahhaadi olemasolu sinu elus aitab sul pisikestest häirivatest asjadest ja teemadest üle olla ning õpetab sind nägema enda elu suurt pilti. Valget Ahhaati hoia end kodus, et see saaks pidevalt sinuga tööd teha. Kanna seda endaga kaasas ajal, mil vajad kõige enam oskust näha enda elu ilusmaid külgi. Tänulikkuse kohta saad lugeda SIIT.

Lastele närvilisuse ja halva käitumise vastu

Valge Ahhaat sobib lastele nende enda kristalliks, seda sellepärast, et Valge Ahhaat aitab maandada liigset närvilisust, arvuti vajadust ja ka aitab blokeerida "halvasti rääkimise" või isegi ropendamise. Sobib eriti neile lastele, kes ise on väga head, armsad, aga keda mõjutavad teised lapsed, kellel on tõsiseid käitumishäireid, mis siis omakorda mõjutab seda armast last halvasti. Selleks võiks olla see kristall kindlasti lapse magamistoas, võib lisada lapse kristalli komplekti, mis on loodud juba või kanda talismanina kaasas.

Kutsub lapsele ingleid juurde

Valge Ahhaat kuulub Ingli kristallide hulka, aga eriti hästi töötab see lastega. Valge Ahhaat aitab lapsele Ingleid juurde kutsuda Aurasse, et tal oleks suurem kaitse peal. Sobib väga hästi voodi kõrval hoidmiseks, lapse Ingli kristallide komplekti lisamiseks, talismanina kandmiseks või kõige parem viis selle kasutamiseks on Valge Ahhaati talismani riputamine unenäopüüdja külge.

Massaaži- või teraapiaruum

Valge Ahhaat on see kristall, millega ma soovitan sisustada massaaži ruum, kuna sellel on oskus maandada energiaid, mis ei lase inimesel lõõgastuda. See aitab lõõgastuda, rahu leida, see avab tervenemisele, see laseb tervendada, juhib tervendavad teraapiad õigesse Tšakrasse ja blokeerib inimese negatiivsel energial, mis välja tervendatakse, sinna ruumi kinni jäämast. Valget Ahhaati võiks olla selles ruumis võimalikult palju.

Samal eesmärgil võiks olla seda kristalli ka kodus, magamistoas või pesuruumides, et see aitaks stressist vabaneda ning lõõgastuda.

Töö ja tööstress

Peale selle sobib Valge Ahhaat väga hästi PÕHJA-ilmakaarde, et see tooks majja stabiilsust töö suhtes. See aitab tööl eksisteerida, mitte kaduda ja see õpetab tööd tegema nii, et perekond ei kannataks tööstressi all. Valge Ahhaat leevendab tööstressi, aitab tööga seotud muremõtted eemale hoida.

Feng Shui

- Valge Ahhaat sobib igasse majapidamisse, seda juba sellepärast, et see aitab majja, perekonda ja suhetesse tasakaalu ning rahu tuua. Valge Ahhaat sobib kõige enam lisamaks kodu EDELA-, LÄÄNE-, LOODE- ja PÕHJAPOOLSETESSE ilmakaartesse. Valget Ahhaati võib lisada erinevatesse kristallikomplektidesse, mis on valmistatud nende ilmakaarte tasakaalustamiseks.

- Lisage Valge Ahhaat Edela või Lääne kristallidekomplekti, et perekonna siseselt toimuks omavahelist suhtlemist. Valge Ahhaat suunab üksteisega rääkima, arvamust avaldama heas mõttes ja tundeid jagama.

- Hoia Valget Ahhaati armastusekristallidega koos, et see aitaks romantikat majja tuua.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Valge Ahhaat aitab tervendada põieprobleeme ja pidamatust.

- Aitab kaasa hammaste, igemete ja suuõõne probleemide korral.

- Emotsionaalses mõttes aitab Valge Ahhaat maandada ärevusetunnet ja leevendab stressi.

- Kõige võimsam energia, mida Valge Ahhaat endaga kaasas kannab, on oskus muuta inimest rahulikuks, aidates sellega leevendada stressi ja ülemuretsemist, millega paljud haigused hakkavad kasvama. Valge Ahhaat on kasulik kilpnäärme ja südamelihaste tervendamisel, kui seda kaelas kanda. 

- Valge Ahhaat on väga kasulik lapseootel naistele, aidates "süda paha olekut" eemal hoida ja sellest vabaneda. Valge Ahhaat hoiab ära iivelduse või ka sellest tuleneva oksendamise.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra asub otse sinu pea kohal ja tegemist on seitsmenda Tšakraga. See Tšakra vastutab sinu elujanu, oskuse olla lootust täis ja tulevikuvisioonide eest. Valge Ahhaadi kandmine aitab seda Tšakrat tervena hoida.

Valge Ahhaat aitab elujanu säilitada, sobib väga hästi neile, kes on kaotanud eluisu või elumõtte. Valge Ahhaat leevendab stressi ja võitleb depressiooni vastu. Kroontšakras asub depressiooni kolle ja Valge Ahhaat tervendab sealseid depressiooniga seotud energiaid.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Valge Ahhaat kõige enam KAKSIKUID.

Lisaks sellele, et Valge Ahhaat toimib kiirelt Kaksikutega, see on suurepärane kristall ka KALJUKITSEDE jaoks. Valge Ahhaat aitab takistada Kaljukitse elus ebaõnneenergiaid, aidates kaasa Kaljukitsel jõuda enda elus õigele rajale. See kristall töötab tugevalt Kaljukitse intuitsiooniga, suunates teda ennast õigeid otsuseid vastu võtma. Lisaks sellele toetab see stressi maandamist. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Valget Ahhaati võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viirukiga või Clary Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on k..
4.70€
Maksudeta:3.85€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
13.60€
Maksudeta:11.15€
La Tene kristallikomplekt "BEEBITÜDRUK" on loodud väikesele tüdrukule või äsja sündinud beebile. Selles komplektis on kristalli..
25.50€
Maksudeta:20.90€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joo..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
28.80€
Maksudeta:23.60€
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja s..
14.00€
Maksudeta:11.48€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
14.00€
Maksudeta:11.48€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
13.60€
Maksudeta:11.15€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.