Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN"

La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN"
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN"

La Tene kristallikomplekt "LAPSE HEA ÕNN" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on kolm kristalli, mis toovad lapsele head õnne. Need on rahustavad, tasakaalustavad, hingelist arengut edendavad ning kaitset pakkuvad kristallid. Energeetiliselt toetavad need igas vanuses inimesi, kuid laste jaoks on nende kristallide kombinatsioon eriti oluline. Komplekt on kokku pandud väikese koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga. Komplektis on väikesed kristallid.

Lapse head õnne soosivad Tselstiit, Fluoriit ja Valge Kaltsiit. Neid kristalle on kasulik koos hoida, lapsel kaasas kanda, tema toas hoida, voodi kõrvale asetada või koolikotti pista. See komplekt sobib ka imikutele ja väikelastele.

Tselestiit aitab lapsel säilitada iseenda natuuri, ega lase kellelgi teda halvasti mõjutada. Tselestiit ja Valge Kaltsiit tugevdavad lapse kontakti tema Kaitseingliga. Mida tugevam see on, seda rohkem suudab kaitseingel last kaitsta, aidata ja juhatada. Nende kristallide kombinatsioon suurendavad lapse enda sisemist vaistu, aidates tal endal ohtu ette tajuda. Mõlemad kristallid mõjuvad suurepäraselt närvisüsteemi tervendamisele ja kaitsmisele.

Fluoriit on enesearengu jaoks oluline kristall, aidates hüppeliselt kasvada ja areneda, pakkudes mentaalset tuge ja võimekust. Fluoriit paneb lapse mõtlema, analüüsima ja õigeid järeldusi tegema. See soosib nii spirituaalselt kui ka mentaalset arengut. Aitab ka kooli kohustustega hakkama saada.

Tegemist on suurepärase kingiideega, andes võimaluse kinkida väga head energiat lapsele, kes seda tõepoolest vajab!

Puhasta ja aktiveeri kristallikomplekti aeg-ajalt Sidrunheinaviirukiga, et need kristallid kaua vastu peaksid.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.