Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA"

LA TENE kristallikomplekt "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA"
18.80€
Maksudeta: 15.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA"

La Tene kristallikomplekti "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA" kuuluvad Tsitriin ja Merevaik on positiivsuse kristallid, mis annavad Sulle rohkelt optimismi ja elujõudu. Kristallid hoiavad Sind negatiivsetest mõtetest eemal ja suunavad Sind keskenduma Sinu elus olevale heale. Need kristallid tekitavad Sinus head enesetunnet, muudavad Sind rõõmsameelsemaks ning motiveerivad Sind tegutsema.

Hoia kristallikomplekti enda lähedal, kanna endaga kaasas või lisa teiste positiivsuse kristallide sekka. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

KOMPLEKTI KUULUVAD:

TSITRIIN on positiivsust, õnnetunnet toov ja rõõmu loov kristall. Tsitriini kanna endaga kaasas, kui sa soovid enda tuju üleval hoida ja end rõõmsameelseks muuta. Tsitriin ei lase sul kurb olla, see hoiab sind emotsionaalselt tervena, aidates sul ükskõik, millises olukorras siiski säilitada õnnetunnet. Tsitriin on positiivsuse kristall, mis aitab sinu ellu väga palju rõõmu ja kordaminekuid tuua. 

MEREVAIK sümboliseerib positiivsust ja annab rohkesti optimistlikku suhtumist ning enesekindlust. Peale selle annab Merevaik erilist tervendust stressile ja aitab lahti saada ülimast negatiivsusest, halvast tujust ja enesetundest, soojendades hinge ja tervendades sinu emotsionaalset keha.

Puhasta kristallikomplekti aeg-ajalt Rosmariiniviiruki või Rosmariini eeterliku õliga, et säiliks nende kristallide aktiivne töö ja toime.

Lisainfot leiad www.latene.ee

Lisainfo
Lisainfo Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.