Menüü
Ostukorv

MOOKAITE poleeritud

MOOKAITE poleeritud KRISTALLID
MOOKAITE poleeritud
4.30€
Maksudeta: 3.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE poleeritud

Võimalikud valikud

Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.

MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimaluse enda elu õnnelikumaks ja paremaks muuta. Suurendab õnnetunnetpositiivsust ja muudab sind optimistlikumaks. Toob uusi võimalusi sinu ellu.

Mookaite on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad. 

Mookaite on üks suurimaid õnnetoojaid, mida kristallidest enda elus hoida. Mookaite muudab hinge positiivsemaks ja optimistlikumaks. Mookaitet kandes või enda kodus hoides aitab see tuua sinu ellu palju rõõmu.

Mookaite on uute alguse kristall. Kui seda kanda koos mõne teise kristalliga, millel on oskus armastust ellu tuua, suhteid parandada või armastusesoove täita, siis Mookaite kiirendab selle kristalli väge. Mookaite aitab ükskõik millise armastusekristalliga koos kantuna tuua sinu ellu uut võimalust ja täpselt sellist võimalust, mida selle kõrval olev armastusekristall pakub. Kanna Mookaitet alati endaga, kui sa soovid, et sinu elu muutuks. 

Mookaite suurendab loomingulisust, aidates loominguliseks saada ja avada loomingulist meelt. Mookaite aitab kaasa eneseväljendamisele, õpetab enda mõtteid ja ideid füüsiliseks muutma. Mookaite suurendab oskust enda mõtteid paberile panna või ükskõik, millisel kujul väljendama. Lisaks sellele suurendab Mookaite sinu õnneenergiat, tuues sinu ellu palju häid võimalusi eneseteostuseks. 

Mookaite on rõõmu tooja, positiivsuse looja ja hinge hea enesetundega rikastav kristall. See on kristall, mis muudab ka kõige nukrama hinge positiivseks ja aitab naeru näole tuua. Mookaite kristalli hoitakse kodus, et kodu rõõmsamaks ja paremaks kohaks muuta. Eriti kasulik on Mookaitet kodus hoida peale suuremat tragöödiat ja pereprobleemi ära olekut. Mookaite aitab tervendada koju tekkinud stressi energiat ja asendada selle positiivsusega. Seda selleks, et sellist asja enam kodus ja perekonnas ei juhtuks. Mookaite hoidmine eluruumides on kasulik ka sellepärast, et lihtsalt kodu hubasemaks ja rõõmsameelsemaks muuta.

See on kristall, mida kingitakse neile, kes sõidavad kaugele elama. Seda sellepärast, et Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja aitab selle kandjal ellu tuua häid võimalusi ning kogemusi. 

Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi vaheline aeg

Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi vaheline aeg on soodne aeg, et tuua enda ellu suuri muutusi. Selleks soovitan just sellel perioodil asuda kandma Mookaite kristalli. Tegemist on elumuutja kristalliga, mis annab sulle endale juurde jõudu, et eluvooluga kaasa liikuda ja väljuda rutiinist, mis sulle head ei tee. Mookaite aitab mõista, millest sul tuleb loobuda, et sa saaksid kujundada oma elu paremaks ja huvitavamaks. Seda kristalli soovitan ma alati, kui sa ise otsid elus uuendusi ja soovid eluga edasi liikuda. See on hea õnnekristall, mis juhib sind õigele teekonnale. 

Lapsed ja Mookaite

Mookaite suurendab loovust ja on kasulik kristall nendele lastele, kes on kunstilembelised, muusikahimulised või kellele meeldib esineda.Mookaite toob häid ideid, mida saab kasutada valitud valdkonna eduks. Mookaite eemaldab esinemishirmu ja aitab improviseerida.

Uue võimaluste ligikutsumise meditatsioon

Mediteerimise jaoks võta kasutusele kaks Mookaite kristalli, et sa saaksid meditatsiooni kaudu enda ellu ligi kutsuda uusi võimalusi. Sea end mugavasse positsiooni, aseta enda kõrvale põlema enda lemmikviiruk ja küünal. Võta mõlemasse kätte üks Mookaite kristall, sule silmad ja hakka keskenduma sellele, mida sa enda ellu sooviksid juurde saada. Keskendu kõigele sellele, mida sinu elus täna veel ei ole ja mida sa kindlasti sooviksid tulevikus enda elus näha. Mookaite aitab sinu soove täita, sisestades sinu unistused läbi selle meditatsiooni sinu Auravälja ja aidates sinu soovil täide minna. Mediteeri seni, kuni tunned, et sinus on soovi nende unistuste peale mõelda.

Väga tugeva meditatsioonikristallina aitab Mookaite saavutada meie meeltes tõeleidmist.Hoidke mõlemas käes Mookaitet, puhake ja leidke endale sobivmeditatsiooni positsioon. Sulgege silmad ning puhake koos Mookaitegaja laske seejärel visioonidel tulla. Mookaite annab meile visioone,mis näitavad meile teed, kuhu liikuda, millisestsituatsioonist eemalduda, mis on meie teel õige, mis vale.

Pealemeditatsiooni Mookaitega puhastage kristallid voolava vee all jaasetage päikese- ning kuuvalguse kätte terveks ööpäevaks laadima. Kristallid, mida kasutatakse meditatsiooniks jaeeterkeha parandamiseks/tasakaalustamiseks, neid kristalle eikasutata teistel eesmärkidel.

Õige suuna ülesleidmise rituaal

Noore Kuu ajal või Kuu loomise ajal on võimalik teha rituaali, mis aitab sul enda elus õige suuna üles leida. See on rituaal, mis toob sulle selgust selles osas, kus sa sooviksid end tulevikus näha, ja see annab sulle teadmise enda elutee kohta. Tee seda rituaali, kui sa tunned, et sul on vaja tõuget, mis aitaks sind sinu elus õigele teele viia.

Rituaali jaoks läheb sul vaja ühte Mookaite meditatsioonikristalli, ühte poleeritud Mookaitet, ühte lihvimata kujul Mookaitet ja Patšuliviirukit või Patšuli eeterlikku õli.

Mookaited aitavad elus võtta uue positiivse, õnneliku ja õnne täis suuna, Patšuli aga toob väga head õnne ning aitab sellel rituaalil toimida.

Rituaali tegemiseks leia üks mugav mediteerimiskoht oma kodus või kusagil mujal, kus sa soovid seda rituaali teha (rituaali tegemisel tuleb olla pikali, seega sea endale valmis üks mõnus ase). Pane enda kõrvale viirukialusele suitsema viiruk või eeterlik õli õlilampi. Aseta Mookaite lihvimata kristall Patšuliviiruki või Patšuli eeterliku õli põletamiskoha kõrvale

Sea end pikali, aseta meditatsioonikristall enda Päikesepõimiku Tšakrale (kõhu peale oma naba kohale). Võta Mookaite poleeritud kristall ja aseta see enda Kolmanda Silma Tšakrale ehk otsmikule. Nüüd sule silmad ja alusta rituaaliga. Rituaal on seotud mediteerimisega, seega alusta nii, et küsid enda käest küsimusi. Küsi endalt, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma, mis on sinu eesmärk elus, kus on see õige suund ja mida sa peaksid enda elu parandamise nimel tegema. Esita neid küsimusi täpselt nii kaua, kuni sa tunned, et sa soovid seda teha. Peale seda võta kristallid enda pealt ära ja kustuta Patšuliviiruk või õli. Rituaal on teele saadetud siis, kui sa oled püsti tõusnud.

Mookaite meditatsioonikristalli saad hiljem kasutada teistes meditatsioonides, kuid poleeritud ja lihvimata Mookaite tuleb sul ühte kotti panna ning jätta need enda koju Põhja-ilmakaarde, kus asub eriala- ning eneseteostamise nurk. Jäta need sinna seniks, kuni oled elus uue suuna kätte saanud. Kui sa oled sellel uuele teekonnale jõudnud, siis vabasta need kaks kristalli tänutundest vabasse loodusesse.

Nüüd on vallandunud energiad, mis aitavad sul enda õige suuna üles leida. Sa hakkad peale seda tundma ja kogema, et sul tekivad visioonid, mõtted ja ideed.

RAVITSEMINE  

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Mookaitet, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Mookaite aitab tervendada neeruprobleeme, tugevdada ja tervendada põit, tasakaalustada veresuhkru taset ehk maandada kõrget veresuhkrut. Sobib neile, kes ei armasta vett juuta. Mookaite kandmine aitab sul veevajadust suurendada ja tekitab selle järgi isu.

- Kantakse selleks, et hoida keha noorena ja tervena. Aitab keha vananemisprotsessi aeglustada, aidates pidurdada ka erinevate haiguste kiiret arengut.

- Soovitan Mookaitet kanda esimestel raseduskuudel loote kaitsmiseks. Sobib neile, kellel on raske lapseootele jääda või kellel on eelnevalt olnud nii-öelda "ärakukkumist". Mookaite aitab kaitsta last surma eest.

- Tasakaalustabrasedate emotsioonide kõikumist. Vee-eliksiir suurendab rasedatelvitamiinide omastamist.

- Vee-eliksiiri kasutatakse mao liigsehappelisuse reguleerimiseks. Mookaite kombinatsioonis Šungiidiga aitab muuta joogivett meie kehale tervislikumaks. Selleks asetageMookaite koos poleeritud Šungiidiga vee sisse seisma. 

- Vananemisvastane ja isiklikku jõudu andev vee-essents - lisage Sidrunheinatee sisse 15 minutiks seisma poleeritud Mookaite. Selle ajaga laeb kristall selle vee enda positiivsete omadustega.

PÄIKESEPÕIMIK

Kõige enam töötab Mookaite Päikesepõimiku tervendamisel, aidates vabaneda füüsilistest probleemidest, mis Päikesepõimikus eksisteerivad. 

Mookaitest valmistatakse vee-eliksiiri, millega tervendatakse Päikesepõimiku energiakanalit. Kui sa jood Mookaite vett, siis sa avad enda hinges ja selles samas Tšakras võimaluse kogeda selles elus uut, kutsuda enda ellu uut energiat ja jõuda uute võimalusteni. See on kristallivesi, mis avab sinu silmad sinna, kuhu sul on parasjagu vaja vaadata. Mookaite tervendab Päikesepõimikut ja sellega seoses aitab see vabastada sellelt energiakanalilt problemaatilise energia, mis ei lase sul enda elus õnne kogeda. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mookaite kõige enam VEEVALAJAT, olles Veevalaja üks põhilisemaid õnnekristalle. Teiselt mõjutab kõige enam see KALJUKITSE ja alles siis teisi tähemärke. 

Mookaite on Veevalaja õnnekristall, mis süstib talle optimismi ja aitab negatiivseid külgi mahendada. See kristall aitab tal elus väga palju saavutada. Hoiab Veevalajat motiveerituna, inspireerituna ja tegusana ning loob soodsaid eneseteostusvõimalusi.

ASTROLOOGIA

Mookaite on stabiliseerija, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus sind tasakaalukamaks muuta. See aitab sul korraga mitmeid asju ajada ja teha nii, et sa segadusse ei satuks. Erilist segadust põhjustavad Ahvi-, Kuke-, Draakoni- ja Mao-aastad. Nendel neljal astroloogilisel aastal on Mookaitet väga kasulik kanda, et ennast nendel aastatel hästi tunda.

Mookaite on Tulekuke aasta kristall, mis toob sellel aastal kandes sulle head õnne, positiivsust, küllust ja kõike head, mida Tulekukel sulle pakkuda on. Igal aastal on omad positiivsed ja negatiivsed energiad, mis see inimestesse edasi kannab. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sul astroloogilisest aastast võtta kõike head ja suurendada sinu õnne selleks aastaks. Tulekuke kristall on Mookaite ja seda on soovitatav kanda terve selle aasta vältel.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Otsuste langetamine - kombineerides Mookaite Verekiviga ning neid kristalle kaasas kandes, aitavad need otsuseid langetada. Eriti kasulikud on need kristallid siis, kui käsil on elumuudatused, mis on tingitud lahku minemisest, töökoha kaotamisest jne.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
29.00€
Maksudeta:23.77€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAIT..
17.36€ 24.40€
Maksudeta:14.23€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
7.70€
Maksudeta:6.31€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
27.30€
Maksudeta:22.38€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
14.20€
Maksudeta:11.64€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.62€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.82€
Maksudeta:2.31€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
5.40€
Maksudeta:4.43€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
4.80€
Maksudeta:3.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.