Menüü
Ostukorv

AKTINOLIIT KVARTS auguga

AKTINOLIIT KVARTS auguga EHTED
AKTINOLIIT KVARTS auguga EHTED
AKTINOLIIT KVARTS auguga EHTED
AKTINOLIIT KVARTS auguga EHTED
AKTINOLIIT KVARTS auguga EHTED
AKTINOLIIT KVARTS auguga EHTED
AKTINOLIIT KVARTS auguga
5.90€
Maksudeta: 4.84€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AKTINOLIIT KVARTS auguga

AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaksvastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võimekam olla.

Aktinoliit Kvarts on üks huvitavamaid Kvartsi kombinatsioone. On olemas selline kristall nagu Aktinoliit ja see mineraal on maapõues kombineerinud Mäekristalliga ning sellest on tulnudki Aktinoliit Kvarts. Kristall, mis omab endas kahe kristalli väge. See kristall võib välja näha vägagi läbipaistev või lausa tumehallikas-rohekas, viimane on Aktinoliidile üsna omane. Samas on Aktinoliit Kvartsi kristall väga kirju ning seega võib iga eraldiseisev kristall olla oma nägu. Aktinoliiti Kvarts tuleb peamiselt Sambiast, küll aga on seda paljudes erinevates kohtades üle maailma. 

Aktinoliit Kvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Aktinoliidi peamiseks omaduseks on Aurat suurendada ja selle energiat võimsamaks muuta. Mäekristallil ehk Kvartsil on oskus Aurat puhastada ehk elimineerida Aurast kahjulikku energiat. Kui need kaks kristalli on kombineeritult koos, siis sellest moodustub väga tugev ja võimas Aurapuhastaja, -võimendaja, -suurendaja ning tervendaja kristall.

- Sobib neile, kes soovivad leida enda elus endale eesmärki, mille poole liikuda. Sobib neile, kes on ära kaotanud elumõtte või soovi millegi poole liikuda. Aitab kinnijäänud mõttetegevust avada ning seisakust välja tulla.

- Aktinoliit Kvarts aitab sind võimekamaks muuta, aidates ka negatiivsusele luua võimsama kaitseväe, et see sinu Aurasse väga lihtsalt ei ilmuks. Aktinoliit Kvarts aitab su Aurasse häid energiaid koguda ning sul spirituaalsel tasandil kiiremini teadmisi omandada.

- Kanna Aktinoliit Kvartsi, kui sul on soov tegeleda inimeste tervendamisega või tervendamise õppimisega. Eriti kasulik on Aktinoliit Kvarts neile, kes tegelevad taimedega ning nende väe õppimisega. Aktinoliit Kvartsil on oskus aidata sul seda informatsiooni lihtsamalt meelde jätta ning see aitab taimedega ning inimestega kontakti saada. Aitab sinu soovil "teda" tervendada tema Aurasse õigesse kohta kohale jõuda.

- Aktinoliit Kvartsi tuleb endaga kanda öösel, kui on soov näha läbi visioonide enda eelmisi elusid. Enne kui magama jääd, siis keskendu küsimusele, mis on seotud sinu eelmise eluga. Esitad näiteks sellise küsimuse: "Näidake palun mulle minu eelmist elu?" või "Näidake palun, milline oli minu eelmise elu anne?" jne. Aktinoliit Kvartsil on oskus sinu hingesügavustes pesitsevat informatsiooni läbi unenägude välja tuua.

- Aktinoliit Kvartsil on üks huvitav omadus, milleks on hingedevaheliste kokkulepete hoidmine. See tähendab seda, et kui sa kannad seda ehtena enda lähedal, siis see aitab õigetel hingedel sinu ellu tulla. Aktinoliit Kvarts aitab sul alateadlikult üles leida need õiged inimesed, kellega pead selles elus kohtuma ja see aitab sul ka aru saada, millise hingedevahelise kokkuleppega sul tegemist on.

- Aktinoliit Kvarts aitab sul 3D-efektist lahti saada ja seda eriti siis, kui sa tunned, et sa ei oska seda endast vabaks lasta. Või kui sa kardad, et miski sinu alateadvuses hoiab soove kinni ja ei lase neil universumisse kanalduda. Võid Aktinoliit Kvartsi kasutada nii-öelda spirituaalseks profülaktikaks, et eemaldada enda Auraväljast igasugused 3D-efektid, näiteks kogemata valesti soovimine ja kogemata kinni hoidmine. Või kui sa ei oska enda unistusi veel vabaks lasta, et kosmilised energiad saaksid sinuga koostöös need täide viia ja need sinu saatuseteele kanaldada - siis kindlasti võta Aktinoliit Kvarts kasutusele. Kanna seda imeilusat kristalli ja see aitab sind kõigest segavast vabaks lasta, muutes sinu mõttemaailma täpselt selliseks, et sa suudaksid südamesoove universumisse kanaldada. Võid kanda seda kristalli koos Ševroon Ametüstiga, et need koos teeksid ekstra head tööd sinu Auravälja tervendamiseks. "Vabaks laskmine - unistuste täitumine kõrgel 5D-energiaväljal" saad pikemalt lugeda SIIT.


Aktinoliit Kvartsi kanna kaelas samal ajal, kui teed kodus Palo Santo puu või Salvei suitsuga kodupuhastusrituaale. Aktinoliit Kvarts aitab sul tervendavaid mõtteid kiiremini kodu energiasse või kristallide energiasse edasi saata.

RAVITSEMINE

Kanna Aktinoliit Kvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Aktinoliit Kvarts on universaalne tervendaja, aidates kogu Aurasüsteemil paika panna, puhastada ning terveks saada. Võib kasutada ükskõik millise haiguse ravimiseks ja ära hoidmiseks.

- Kui sa oled terve ja kannad seda kristalli, siis aitab see kõiki haiguseid eemal hoida. See hoiab sinu Aura ümber kaitsekilpi, mis ei lase sul haigeks jääda. Aktinoliit Kvarts on seotud kõikide Tšakrate tervendamisega. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Aktinoliit Kvarts kõiki tähemärke võrdselt. 

Aktinoliit Kvartsi võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õliga või Sandlipuu eeterliku õliga. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võime..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
17.50€
Maksudeta:14.34€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.10€
Maksudeta:9.92€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
48.40€
Maksudeta:39.67€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
28.00€
Maksudeta:22.95€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
17.50€
Maksudeta:14.34€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.