Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon ripats "ATRAKTIIVSUS"

LA TENE erikollektsioon ripats "ATRAKTIIVSUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon ripats "ATRAKTIIVSUS"
13.30€
Maksudeta: 10.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ripats "ATRAKTIIVSUS"

Tooted on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon ripats "ATRAKTIIVSUS" on väeehe, mis muudab ehte kandja armastusele ja jõukusele atraktiivseks ning toob positiivset suhtumist. Loob telepaatilise ühenduse armastatud inimesega.

Ripats on kokku pandud Korallist ja Hematiidist, mida kaunistavad metallist detailid. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnnetuste, vägivalla ja nälja eest kaitsmiseks. Ükskõik, kes Koralli kannab, kaitseb end sellise negatiivse energia eest.

Tegemist on kristalliga, mis äratab sinu hinge üles õpingutele ja seda eriti spirituaalsel tasandil, aidates sul inimesena muutuda ja end ümber kujundada. Kandes Koralli, hakkad sa alateadlikult muutuma, õpid enda vigadest ja liigud elus edasi. Koralli puhul on tegemist väga kasuliku enesetervendus abivahendiga.

Korall toob sulle armastust, kaksikleegiga suhte edendamist, aitab sul leida armastust ning luua ühendust hingesugulasega. Kanna Koralli selleks, et suurendada elus armastuseõnne.

Korall viib sind kokku inimesega, kellega oled eelmises elus sõlminud kokkuleppe, et kohtute armastajatena praeguses elus. Kui sa oled armastuse otsingutel, siis aitab Koralli kandmine sul kiirendada sinu ja tema kohtumise protsessi.

Tegemist on väekristalliga, mis aitab aktiveerida Sakraaltšakra kaudu kireenergia, mis omakorda mõjub väga hästi seksuaalsuhtele. See aitab sul olla vabam, seksuaalsem ning aitab emotsionaalselt terveneda, et seksuaalenergia saaks olla tervislikul tasandil.

Koralli soovitan kanda, et ühendada end telepaatiliselt armastatud inimesega. Kanna Koralli, hoia seda aeg-ajalt käes ja keskendu sellele, et Korall aitab luua telepaatiat sinu ja tema vahele. See on telepaatiline talisman.

Korall viib sind kokku looduseenergiaga, aidates sul õppida taimi kasutama enese tervendamiseks. Sarnane energia on Kambaba Jaspisel, mis õpetab inimest tervislikult toituma.

RAVITSEMINE

- Aitab maandada nii füüsilist kui ka vaimselt pinget. Olles väga hea kristallabiline sulle kui kannatad stressi, paanikahoogude, depressiooni, ärevuse ja närvilisuse käes. Lisaks Korallile aitab suurepäraselt ja kiirelt stressi maandada Ajurveeda ravimtaim Rodioola. Rodioolat tarbi igapäevaselt kuni oled saavutanud vaimse tasakaalu.

- Korall aitab vabastada hirme, mis tekitavad fantoomhaiguseid. Sobides sulle kui kujutad endale haiguseid ette ja sul tekivad fantoomsümptomid. Koralli tasuks sellisel juhul kanda pikaajaliselt kuni selline mõttemuster saab purustatud.

SAKRAALTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA ÜHENDAJA

Korall viib ühendusse teise ja neljanda Tšakra, mille tulemusena suudad sa üles leida oma ande. Sakraaltšakras asub motivatsiooni, inspiratsiooni, loomingulisuse ja kire kanal. Südametšakras asub südametöö, eesmärkide ja isikliku väe energia. Need kaks Tšakrat ühendatuna avavad sinu silmad selles osas, mis on sinu anne.

Kivistunud Koralli soovitan ma laadida Vanadiniit Bariit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Jasmiini või Arruda viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Koralli eest tuleb kanda ilusti hoolt, palun seda mitte pesta kareda vee ega ühegi puhastusvahendiga.

Tehniline
Mõõdud Korall ca 5 mm, Hematiit ca 2-4 mm. Ripatsi kogupikkus 2,5 cm. Ripatsi aasa läbimõõt ca 4 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
18.90€
Maksudeta:15.49€
Pilt on illusteeriv. Elulille ripats ei kuulu keti juure.HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inime..
60.80€
Maksudeta:49.84€
See ripats on valmistataud Koralli ja Pärli kristallidest. Korall ja Pärl toovad selle kandja ellu armastuseõnne, aitavad tasakaal..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Need kõrvarõngad on valmistataud Koralli ja Pärli kristallidest. Korall ja Pärl toovad selle kandja ellu armastuseõnne, aitavad tasakaa..
29.30€
Maksudeta:24.02€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "ÜHENDUS" on väeehe, mis ühendab Sind telepaatiliselt armastatud inimesega. Viib ..
11.90€
Maksudeta:9.75€
TEEPUU eeterlik õli on väga hea abivahend kodu puhtana ja tervenda hoidmisel, kui ka keha tervendamisel. Teepuu eeterlik õli pärineb Melaleu..
9.80€
Maksudeta:8.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.