Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA"

LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA"
17.70€
Maksudeta: 14.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ripats "HARMOONIA"

Tooted on piiratud koguses. Pilt on illustreeriv.

LA TENE erikollektsioon ripats "HARMOONIA" on väeehe, mis toob Sinu ellu harmooniat. Sellel on oskus tuua inimsuhetesse ja sinu ellu head õnne. Suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme tugevamaks.

Ripats on kokku pandud Pärlist, mida kaunistavad metallist ja ülekullatud hõbedast detailid. See ehe on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted.

PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl toob romantikat hinge, suurendab armastusetunnet, muudab naise pehmemaks ja mõistvamaks. 

Pärlid on imeilusad ja neist on võimalik kauneid ehteid valmistada. Pärl küll ei ole otseselt poolvääriskivi, kuid sellel on palju energiaväärtusi, mis teeb selle heaks energiamuutjaks. Pärle on erinevat värvi, värvid varieeruvad valgest, roosakatest, lilladest, sinakatest kuni teiste värvideni välja.

Pärl sümboliseerib rahulolu, tasakaalu, närvide puhkamist, vaimse koormuse vähenemist, probleemide lahenemist ning pingete maandamist. Üleüldse on Pärl väga kasulik inimesele, kes soovib hingerahu ja tasakaalu leida.

Pärl on väga kauni väljanägemisega ja seetõttu lisatakse seda paljude kristallehete sisse. See aitab kaasa teiste kristallide energiate võimendamiseks ja sidumiseks. 

Kui sulle meeldib Pärl ja sul on tõmme selle poole, siis siinkohas on selles sõnum sees. Sul on vaja väljapoolt saada tuge, et raskete ning keeruliste energiatega hakkama saada. Teiseks sõnumiks on see, et sa elad perioodis, kus arened spirituaalselt ja sinu Südametšakra  on avanemas.

Pärl muudab inimese tundelisemaks, romantilisemaks, armastavamaks, suurendades empaatiat, oskust armastust välja näidata ning seda vastu võtta.

SODIAAK

Pärl mõjub kõikidele tähtkujudele suurepäraselt, õpetades ja andes neile armastuseõnne. Pärl muudab kõik tähtkujud armastusele avatumaks. Kuid SKORPION ja VEEVALAJA suudavad kõige enam Pärli väge enda arengu ning elu jaoks ära kasutada. See muudab need kaks tähtkuju esindajat armastavamaks ning suurendab nende isiklikku armastuseõnne, aidates vallalistel leida endale kaaslast ning suhtes oleval Skorpionil ja Veevalajal tunda veelgi suuremat armastust enda kaaslase vastu.

RAVITSEMINE

- Pärl aktiveerib inimest ennast enda tervise eest rohkem hoolt kandma, aidates selle kandjal ise märgata, mida keha vajab ja millised harjumused on kahjulikud. See on enesetevenduskristall, mis õpetab iseennast armastama ja kõige paremal viisil kohtlema. 

Pärli kõrvarõngad soovitan laadida Mäekristall geoodil ja puhastada Roosiviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärli läbimõõt 6 mm, ripatsi kogupikkus ca 2 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.15€
Maksudeta:9.96€
HARMOONIAVIIRUK koosneb kolmest traditsioonilisest viirukitaimest, milleks on Sandlipuu, Patšuli ja Seedripuu. Nende kolme taime vägi loob sinu ümber ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
PÄRL sõrmus (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
240.90€
Maksudeta:197.46€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LA TENE erikollektsioon ripats "TII..
19.90€
Maksudeta:16.31€
PÄRL kõrvarõngad (kullatud hõbe)
AINUEKSEMPLAR
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna ..
130.20€
Maksudeta:106.72€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.