Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett meestele KALAD "HEA ÕNNE AKTIVEERIJA"

La Tene erikollektsioon käekett meestele KALAD "HEA ÕNNE AKTIVEERIJA" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett meestele KALAD "HEA ÕNNE AKTIVEERIJA"
26.60€
Maksudeta: 21.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALAD "HEA ÕNNE AKTIVEERIJA"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett meestele KALAD "HEA ÕNNE AKTIVEERIJA" on kokku pandud Krüsokolla, Oonüksi ja Hematiidi kristallidest. Käekett, mis paneb liikuma Sinu õnneenergiad ja kutsub ligi häid võimalusi. Suurendab heaolutunnet igas eluvaldkonnas.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

KRÜSOKOLLA on sinakas-rohekas-pruun kristall, mida kõige enam leidub TšehhisVenemaalHispaaniasAustraaliasMehhikos ning samuti ka väga paljudest teistest riikides. Mida erksam on kristalli toon, seda tugevam, võimsam ja hinnalisem see kristall on.

Krüsokolla on väga atraktiivne oma välimuse ja energiaomaduste tõttu. Krüsokolla on kristall, mille tekkeprotsess algab vase oksüdeerumisest ja seega on selles kristallis ka vase energiat. Vask energeetilises mõttes väga tugeva kaitseomadusega ja sellepärast ka Krüsokolla suudab kaitsta väga hästi näiteks tervis

Krüsokolla on tervendaja kristall, mis suudab immuunsust tugevdada ja ülemisi hingamisteid tervendada. Krüsokolla on väga rahustava toimega kristall, mida saab kasutada ennekõike stressi või ärevustunde leevendamiseks. Krüsokolla on "vabastaja" kristall, mis tähendab seda, et see aitab ebavajalikest emotsioonidest ja tunnetest vabaneda. Krüsokolla vabastab mineviku peale mõtlemisest ja tervendab haavasid, mis on sügavast lapsepõlvest kaasa võetud.

KRÜSOKOLLA käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

Krüsokolla on minu üks lemmikutest tervenduskristallidest, mis aitab justnimelt füüsilistele terviseriketele tervendust andvalt. Krüsokolla on sama tugev, kui on MerevaikŠungiit ja Mäekristall.

- Krüsokolla aitab sõprust luua, suhteid luua ja armastuses avameelne olla. Kui seda kristalli talismanina kaelas kanda, siis see õpetab olla avatud nendega, keda sa enda ellu sooviksid lasta. Vahel on inimesel see probleem, et ta hoiab enda tundeid enda teada ja nii ta kaotab kalli inimese. Krüsokolla aitab tundeid väljendada nii nagu neid ka tuntakse.

- Krüsokolla on hea neile, kes soovivad enda emotsioone väljendada nii nagu nad sisemuses ka tunnevad. Need inimesed saavad minu mõttest aru, kes kannatavad sellise blokaadi all. See on selline tunne, et sisemuses tunned rõõmu, aga sa lihtsalt ei suuda väljendada seda emotsiooni. See on see, kui tunned negatiivsust, aga sa ei suuda väljendada seda ja pigem oled tuim. Krüsokolla avab sind end väljendama nii nagu sa ka päriselt emotsioone tunned. 

- Krüsokolla on näiteks see kristall, mis aitab sind, kui sa ei julge enda tundeid teistele inimestele väljendada ja enda arvamust avaldada siis, kui sa tegelikult peaksid ning võiksid seda teha. Kanna või kasuta Krüsokollat senikaua, kuni sa tunned, et sa oled piisavalt julge, et enda eest seista või enda emotsioone täielikult väljendada. Krüsokolla aitab sul hetkes reageerida, aidates suhtlemise ajal enda mõtete väljendamisel õigeid sõnu kasutada ja mitte jätta teisele inimesele enda tunnete suhtes valearvamust.

- Väga kasulik neile naistele, kes on võimukad ja soovivad endas välja tuua naiselikke pooli ning õppida end väljendama naiselikult. Krüsokollat võiks siis kanda koos KuukiviRoosa Kvartsi või Morganiidiga, need kõik on ülimad naiselikkuse energia tõstjad. 

- Ülikasulik kristall lastele mitte ainult tervenemiseks, vaid enda avamiseks, loomingulise poole avamiseks ja enda probleemidest rääkimiseks. Krüsokolla aitab ema-lapse-isa vahel tekitada usaldussuhet. 

- Meestele on Krüsokolla väga hea tervise kristall.

- Krüsokolla on kasulik kristall lauljatele või neile, kes väga soovivad laulmist selgelt õppida või enda laulmisoskuseid parandada. Krüsokolla avab hinge laulmisele, tervendab häält ja aitab sul võimekamaks minna. Eriliselt kasulik on Krüsokolla neile, kes soovivad ise laule kirjutada ja ka seda poolt endas arendada.

- Krüsokolla on õnnetoovaks kristalliks muusikutele. Kürsokolla toetab muusikainstrumentide selgeks õppimist, nendega mängimist ja nende kasutamist. Krüsokolla aitab muusikainstrumentidega olla loominguline ja see avab meeled, et üldse sa suudaksid mõnda pilli tunnetada. Krüsokolla aitab muusikul end arendada, edukamaks muutuda ja sellel valdkonnal õnne tuua. Krüsokolla on muusikule arendavaks kristalliks ja samas ka õnnetoovaks kristalliks. Krüsokolla aitab muusikul enda palasid luua ja kuulsamaks saada. 

- Kristall, mis aitab lahti saada pidevast rahutuse tundest. See on kristall neile, kes ei suuda ühe koha peale kauaks püsima jääda ja kes pidevalt otsivad enda elus uusi väljakutseid. Väljakutsete otsimine ei ole halb, kuid kui inimene ise ei ole enda püsimatusega rahul, siis Krüsokolla aitab elu stabiilsemaks muuta.

- Kanna Krüsokollat koos Roosa Botswana Ahhaadi või Petaliidiga, kui sa sa soovid enda ellu suhet, mis oleks tülide vaba. Nende kolme kristalli kombinatsioon aitab leevendada suhtesiseseid pingeid ja need blokeerivad ära pideva riidlemise.

- Krüsokollat on väga hea kanda endaga siis, kui sinu töö on seotud arvutiga ja samal ajal inimestega suhtlemisega. Krüsokolla blokeerib arvuti kiirgusest tekkinud halba ja keha kahjustavat energiat. Samas see blokeerib ka inimestest kiirgavat negatiivsust ja aitab sul oma tööd edukalt teha nii, et sa hiljem enda tööst kurnatud ei oleks.

- Krüsokolla on immuunsust turgutava toimega kristall. Lisaks sellele, et Krüsokolla on suurepärane intuitsiooni arendaja, vaimse tervise turgutaja ja spirituaalset arengut soodustava toimega, on see ka sinu füüsilisele tervisele hea. Kui sa soovid end kristallienergiaga kaitsta, siis kanna Krüsokollat. Krüsokolla aitab nõrga tervisega inimesi, juhatab tähelepanu sellele, kuidas end tervendada ja tervena hoida. See suurendab sinu isiklikku vaistu sinu enda tervise suhtes. Krüsokolla toob selget teadmist selle kohta, kuidas ja millega end ravida. See on eneseravimiseks ideaalne kristall. Eriti kasulik allergikutele ja neile, kelle tervis on väga habras.

- Krüsokolla aitab läbi viia isiklikku transformatsiooni. Tegemist on tugeva spirituaalse energiaga kristalliga, mis aitab sul mõista, kus on vaja muudatused ellu viia. Krüsokolla aitab kujundada iseloomu sinu enda kasuks, aidates kiiremini ja kergemini õppida ning end ümber kujundada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Krüsokolla on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vaske. 

- Krüsokolla aitab allergilisi reaktsioone maandada, allergiaid tervendada ja mis kõige tähtsam ning üks minu lemmik omadustest, miks ma ka seda paljudele inimestele soovitan on see, et sellel on oskus leida allergia põhjus üles. Seda selles suhtes, et see aitab märke tuua, mis ja miks mõni aine allergiliselt mõjub. 

- Tervendab hingamissüsteemi, hingamisteede haiguseid, kopsude probleeme, kopsuhaiguseid, tolmuallergiat, astmat ja allergilist nohu.

Üks soovitus kõigile, kes kannatavad mõne viimases lõigus kirja pandud haigusseisundi all, neil ma soovitan enda magamistuppa tuua selline taim nagu tõlvlehik ja sinna mullale lisada Krüsokolla kristall koos Vanadiniit Bariidiga. See on lisavägi, mida sa veel saaksid, kui kannad Krüsokollat.

KURGUTŠAKRA

Krüsokolla on kõige enam seotud viienda Tšakraga, milleks on Kurgutšakra. See aitab avada sealseid blokaade, mis takistavad eneseväljendamist, enese eest seismist ja enda tunnete eest võitlemist. Peale selle aitab selle Tšakra tervenemine lahti saada ka väga paljudest terviseprobleemidest, mille jaoks Krüsokolla energiat annab.
  
SODIAAK

Tähemärgilt sobivad Krüsokolla ehted kõige enam KALADELE, see on selle tähtkuju üks õnnekristallidest. Krüsokolla tervendab Kurgutšakrat ja aitab Kaladel tuua välja enda kõige kvaliteetsemad suhtlemisoskused ja avada enda parimad küljed.

Krüsokolla aitab Kaladel muutuda intuitiivsemaks, hakata usaldama enda sisetunnet ning hoida valenägemusi eemal. Intuitiivsuse blokeerimine võib kaasa tuua paranoilisuse, aga seda pole Kaladele vaja. Krüsokolla muudab nende meeled teravaks ja selgeks. Sobib neile, kes tegelevad pendeldamisega või ennustuskristallidega. Krüsokolla on see kristall, mis aitab Kalade laiskusest vabaks saada ja nad enda tekitatud mugavustsoonist välja tuua.

NUMEROLOOGIA

Krüsokolla on 17. kuupäeval sündinute kristall sünnikuupäeva numeroloogiliste näitajate järgi. Krüsokolla aitab 17. kuupäeval sündinul end rohkem suhtes avada, enda elust stressi välja juhtida, enda eluga rahul olla ja mõista seda, millist teed pidi on võimalik soovitud, ihaldatud ning unistatud materiaalset staatust kätte saada. Krüsokolla toob ideid, mis viivad tippu ja aitavad ambitsioone täita. Samas aitab Krüsokolla ka leevendada 17. kuupäeva negatiivseid jooni ning esile tõsta vaid nende tugevamaid külgi.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Krüsokollat võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel e..
17.10€
Maksudeta:14.02€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.20€
Maksudeta:4.26€
SARDOONÜKS on positiivsuse kristall, mis avab inimese hinge sügavuses positiivsuse kanalid. Sardoonüks suurendab enesekindlust ja on seotud rõõms..
16.30€
Maksudeta:13.36€
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:13.85€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
22.20€
Maksudeta:18.20€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene meeste käekett "SISEMINE VAIST" on valmistatud vaid natura..
32.20€ 33.90€
Maksudeta:26.40€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. La Tene käekett VÄHK "RIKKUS" on tähtkujude käeehte kollekt..
38.80€
Maksudeta:31.80€
La Tene kristallikomplekt KALAD "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Kalade tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib..
13.50€
Maksudeta:11.06€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.