Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "KARMA MÕISTJA"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "KARMA MÕISTJA" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon sõrmus "KARMA MÕISTJA"
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: sõrmus "KARMA MÕISTJA"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsiooni sõrmus "KARMA MÕISTJA" väeehe, mis aitab spirituaalselt areneda ja seeläbi mõista paremini Karmat ning selle seadusi.

Sõrmus on kokku pandud Prendiidi, värvitud Hematiidi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbeda pärlid. See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PRENIIT sümboliseerib tingimusteta armastust ja elu aktsepteerimist. Aitab sul hingeliselt areneda, õppida enda intuitsiooni paremini tunnetama ja samal ajal aitab see sinu intuitsioonil tugevamaks muutuda.

Preniit on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib läbi kumada ka musta tooni nõelad või kristallitükid. Preniit pärineb peamiselt Austraaliast ja Lõuna-Aafrikast. Preniit on väga hea kristall neile, kes otsivad midagi, mis aitavad neil spirituaalsemaks ja intuitiivsemaks muutuda. Preniit on selline kristall, mis aitab õige spirituaalse teekonna leida, mõista, millise suuna peab elus võtma ja mida sa pead selles elus õppima. Preniit on veidi karmaatiline kristall, aidates mõista eluülesannet, teekonna õppetunde ja eesmärki.

Preniiti nimetan mina "vabastaja" kristalliks sellepärast, et sellel on oskus lahti murda energiablokaadid, mis ei lase hingel spirituaalselt kasvada. Preniidil on oskus anda õige spirituaalne tee ja kui see on juba leitud, siis ta aitab avada erinevaid selgeltnägemisega seotud andeid. Preniit õpetab elama nii, et inimene kuulaks enda südamehäält, mitte ei kaalutleks alati materiaalsetel kasumitel oma tegemisi. Preniit õpetab nägema seda, et kui sa kuulad oma sisetunnet, siis see on ainuke õige lahendus või tee õnneliku tuleviku nägemiseks.

Preniidil on oskus spirituaalselt inimese hinge võimendada, andes kohest energiat selleks, et intuitsioon saaks tugevamaks muuta ja selle kõige võimsamaks väeks on see, et see aitab inimestel Inglitega suhelda ning nendele sõnumeid edastada.

Preniit aitab sul iseenda sisetundest paremini aru saada ja seda selgemalt mõista. Tänu sellele omadusele aitab see intuitsiooni tugevamaks ja selgemaks muuta. Preniit on väga kasulik enesearengukristall, mis soodustab sul märke ja sõnumeid paremini mõista. 

Preniit soodustab hingelist arengut, see aitab sul mõelda ja analüüsida kõige selle peale, mis sinu elus toimunud on. Preniit aitab sul märgata märke, mis eluteel on sind saatnud ja mõista miks need on sinuni tulnud. Samas see aitab sul ka hetkes olukorda paremini hinnata ja näha märke täpselt õigel ajal, mil need sinuni saadetud on. 

Preniit sümboliseerib tingimusteta armastust elu vastu, aidates sul elu aktsepteerida sellisena nagu see on sulle antud, õpetades aktsepteerima kõike seda, mis sinu ellu tuleb ja seda vastu võtma, aidates seda kõike endale kasulikuks muuta ning õppida sellest kõigest võimalikult kiirelt. 

Preniit aitab vabastada karmaatilisi takistusi ja kui Preniiti kanda koos Rüoliidiga või nendest kahest kristallist endale kristallikomplekt luua ning need enda padja all hoida vähemalt kuus kuud aitab Preniit Auras oleva karmaatilise energia vabastada ja Rüoliit aitab sul enda karma ära lahendada.

Preniit on kristall, mis aitab sul Inglitega ühendust saada ja nendega ühenduses olla. Preniit aitab sul alati valmis olla Inglite poolt saadetud sõnumite ja märkide vastuvõtmiseks. Preniiti kasutades või kandes võid sa edastada Inglitele sõnumeid ja jääda ootama nende poolseid vastuseid. Kui oled Preniiti kandnud, siis hakka jälgima seda, mis sinu ümber toimub. See on üks viis, kuidas Inglid saadavad märguandeid ja sõnumeid sulle läbi keskkonna, milles viibid. 

PRENIIDI maagiline mõju sõrmusena:

Preniidi käe peal kandmine aitab Aurasse rohkem spirituaalsust tuua ja aitab intuitsioonil kiiremini areneda. Sobib koos kandmiseks erinevate intuitsiooni kristallidega, kuna Preniit aitab neil Aurasse jõuda. Töötab väga sarnaselt Mäekristallile, kuna ka Mäekristall aitab teistel kristallidel Aurasse jõuda. Preniit aitab aga teise kristalli intuitsiooni mõjutaval energial Aurasse jõuda, mitte teistel energiatel, selles on see vahe.

- Suurendab oskust visioone tõlgendada ja on hea neile, kes pidevalt näevad veidraid ning väga seiklusrohkeid unenägusid. Nendel unenägudel on tähendused ja Preniit aitab neid tõlgendada. Tõlgendada nii, et peale ärkamist sa ise tajud, mida sulle üritati sellega näidata või uni läheb konkreetsemaks ja faktirohkemaks.

- Väga hea sõrmus selleks, et Pendli tööd paremini teha. Pendeldamine on üks lihtsamaid ennustusviise ja ka tervendusviise, mida saab kristallide kaudu teha. Preniidi kandmine on kasulik neile, kes soovivad pendliga paremat kontakti saada ja ka korrektsemaid vastuseid pendli käest saada. Aitab lahti saada vastuse suunamisest pendlisse, aidates vastusel alateadvusest vabalt tulla, mitte nii, et sa ise mõjutaksid tulemust, eriti kui tegeled ennustamisega. 

- Preniiti on kasulik käe peal kanda, kuna see saab kohati mõjutada seal olles sinu Päikesepõimiku Tšakrat. Preniit aitab avada Päikesepõimiku all olevat jõu ja energia kanalit. Preniit aitab suurendada tahtejõudu ja üleüldist positiivset suhtumist iseendasse.

- Preniit on kristall, mis toob sulle teadmisi, müstilisi nägemusi ja märke ning õpetab sul kõike seda vastu võtta ning seda enda jaoks lahti analüüsima. Preniit on kristall, mis aitab sul Inglitepoolseid sõnumeid kinni püüda ja neid enda ellu sobitada. Preniit aitab sul enda sisetundest aru saada ja intuitsiooni tugevdada. Preniit on väga kasulik kristall, mis soodustab enesearendamist ja hingelist kasvamist.

- Aitab lahti saada liigmuretsemisest, närvilisusest ja paanika tundest. Preniit on äärmiselt rahustav kristall, mis aitab väga vanu probleeme Aurast vabastada. Näiteks probleemi ja närvilisuse allikat vabastada, mis võis tekkida juba mitmeid aastaid tagasi. 

- Kanna Preniiti koos Lumiobsidiaaniga, nende kooslus aitab sul vabaks lasta kõigest ja kõigist, mis sinu ellu ei tohiks enam kuuluda. Preniit kombinatsioonis Lumiobsidiaaniga aitab sul enda vaimset keha puhastada negatiivsetest mõtetest, mälestustest ja piinavatest emotsioonidest. Need kaks kristalli aitavad sinu elus ühe korraliku suurpuhastuse läbi viia. 

- Preniit aitab spirituaalselt areneda ja seeläbi mõista paremini Karmat ning selle seadusi. Preniiti kasutades või ehtena kandes äratab see sinus Karmatundlikkuse, sa hakkad alateadlikult vastutustundlikumalt käituma. Lisaks aitab Preniit paremini mõista kõikide tegude tagajärgi. Loe rohkem Tene Laulu artiklist SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Preniiti kasutatakse järgmiste probleemide eeterkeha ravitsemisel: aneemia, verehaigused, veresoonkonna haigused, lümfid, neerud, neerupealised, neerukivid, põieprobleemid, maks. 

- Preniit on väga kasulik õlgade tervendamisel. Kui sind on tabanud õlavalu või oled läbi elanud trauma, mis on sinu õlgu nõrgestanud või kahjustanud, siis Preniit on sinu tervenduskristall. Sellisel juhul kanna Preniiti kaelas, et see saaks õlavalu leevendada ja õlgade tervenemist kiirendada. 

- Lisaks eelnevale aitab Preniit tervendada ka ravitsejat, kuna Preniidil on oskus taastada inimeses energiaid, mida ta on teistele jaganud tervendamise eesmärgil. Seetõttu on Preniit sobilik tervenduskristall selgeltnägijatele, ravitsejatele, massööridele, arstidele jne.

SÜDAMETŠAKRA

Preniit on väga kasulik sinu Südametšakrale, aidates vabastada blokaadid, mis ei lase südamel õigeid otsuseid teha. Eriti kasulik on see neile, kes ei suuda mõista, kellele tema süda kuulub. Lisaks sellele aitab Preniit sul end tervendada ja mõista seda, mida sa peaksid enda heaolu nimel tegema. Preniit juhatab tähelepanu sellele, millised käitumis- ja toitumisharjumused võivad olla sulle kahjulikud, mitte kasulikud. Kandes Preniiti Südametšakrakohal aitab see just seda sinus märgata.

KOLMAS SILM

Kolmandal Silmal kantuna aitab Preniit puhastada seda Tšakrat, aidates vabastada hinges peituvad võimsad anded nagu näiteks selgeltnägemine. 

SODIAAK 

KAKSIKUID mõjutab Preniit kõige enam spirituaalselt, aidates neil õppida enda intuitsiooni rohkem kuulama.

KAALUDE jaoks on Preniit üks põhilistest tervisekristallidest, aidates neil terve olla. Preniit toob Kaalude füüsilisele kehale tervendust ja aitab olemasolevast terviseprobleemist kiiremini vabaks saada. Preniit aitab Kaaludel sisetundest paremini aru saada. See on kristall, mis tugevdab inimese hinge spirituaalselt, andes energiat selleks, et intuitsioon saaks tugevamaks muutuda. Preniit aitab Kaalude elust ära hoida kõike seda, mida nad ei soovi, eemaldab hirmud, mis tõmbavad ligi halba õnne. Preniit kaitseb neid tõsiste terviserikete eest ja aitab teha oma heaoluks parimaid valikuid.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest on Preniit intuitsiooni tugevdamise jaoks ja Inglite suhtlemisel abiks neile, kes on sündinud eluteenumber 5 all.

Preniit on isiklikuks õnnekristalliks neile, kes on sündinud 14. kuupäeval. Tegemist on kristalliga, mis aitab tasakaalustada ja harmooniat luua isikuomadustesse. See toob esile positiivsed ja head küljed, ravides tasakaalutuid külgi. Toetab hea õnne ning jõukuse energiaga. Seda kristalli on kasulik terve elu vältel enda kõrval hoida, et see saaks õnnega 14. kuupäeval sündinut pärjata.

Preniiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Preniidi pärl ca 4 mm, Oonüksi ja Hematiidi pärl ca 3 mm.
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
62.50€
Maksudeta:51.23€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
13.60€
Maksudeta:11.15€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
16.10€
Maksudeta:13.20€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.20€
Maksudeta:3.44€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon käekett "SAATUS ja KARMA" on kokku pandud Rüoliidi, Oonüksi, Musta Turmaliini ja He..
27.70€
Maksudeta:22.70€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM"  on väeehe, mis aitab maandada pingeid ja..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kris..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "HEAOLU" on valmistatud Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistav..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.