Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA"

La Tene erikollektsioon käekett AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA"  LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA"
28.80€
Maksudeta: 23.60€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "UNISTUSTE TÄITJA" koosneb Botswana Ahhaadist, Oonüksist ja ülekullatud hõbe 925 pärlitest. See on käekett, mis annab jõudu materiaalsete unistuste täide viimiseks ja südamesoovide täitumiseks.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat kuulub Ahhaadiliste hulka ja seejärel omakorda Kaltsedonide perekonda, mis on tekkinud Kvartsist. Väga paljude kristallide juured asuvad Kvartsides. Botswana Ahhaat, nii nagu iga teine Ahhaat, kannab endaga kaasas kaitsvaid ja stabiliseerivaid omadusi. Botswana Ahhaadi eripäraks on selle mitmekülgsus. Küll on see abiks reisimisel, loteriiõnne kinni püüdmisel ja emotsioonide tasakaalustamisel. Botswana Ahhaat on üks kristallidest, mis peab kindlasti sul olemas olema. See kristall suudab negatiivseid energiaid positiivseks muuta, nii nagu suudab seda teha Mäekristall. Botswana Ahhaat tekkis Maa peale pea 190 miljonit aastat tagasi vulkaanist tulnud laava kivistumisel. 

Kui Botswana Ahhaadis on joontega moodustunud silmakujutis, siis see ehe on veelgi erilisem. See silm on kaitsesümbol, mis annab märku, et see Botswana Ahhaat on võimeline väga suurt kurjust ära hoidma.

BOTSWANA AHHAADI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Sellel kristallil on oskus kaitsta selle kandjat erinevate õnnetuste eest, eriti õnnetuste, mis võivad tekkida liikluses või reisides.


- Botswana Ahhaat leevendab emotsionaalseid pingeid ja aitab enesekindlust tõsta. See kristall õpetab iseenda eest seisma ja väljendama enda arvamust enesekindlalt.

- Botswana Ahhaat on nende kristall, kes tunnevad, et neile on väga kerge liiga teha või kes lasevad enda üle domineerida. Botswana Ahhaat õpetab olema iseseisev ja kasvatab selle kandja iseloomu.

- Kui Tiigrisilm on teada tuntud kaitsekristall autoavariide vastu, siis Botswana Ahhaat kaitseb autoga seotud õnnetuste eest, mis võivad tekkida autode pärast jalakäijatele või jalgratturitele.

- Botswana Ahhaat on väga tugev kaitsekristall, nii nagu kõikidel Ahhaatidel on olemas kaitsvad omadused ei jää ka Botswana Ahhaat nendest ilma. Sellel kristallil on oskus sind reisimise ajal kaitsta ja eemale sind ohtlikest olukordades hoida. Kui lähed reisile, siis kanna  igapäevaselt Botswana Ahhaati endaga kaasas, et mitte sattuda ebaõnne ohvriks või õnnetustesse.

- Botswana Ahhaadi puhul on tegemist loomingulisi andeid täiustava kristalliga. Kui sa oled loominguline inimene ja sa soovid enda valitud erialal edukas olla, siis Botswana Ahhaat on sinu jaoks kindel abiline. Eriti kasulik on Botswana Ahhaat nendel aladel: muusika, laulmine, tantsimine, näitlemine ja kunst. Kui sa õpid mõnda neist erialaliselt, siis ootab sind selles valdkonnas ees õnn, kui lased Botswana Ahhaadil enda ellu tulla.

- Botswana Ahhaadi kandmine soodustab suitsetamise maha jätmist ja aitab lahti saada üleüldisest tubakavajadusest. Botswana Ahhaati võib koos Suitskvartsiga kanda, sama eesmärgi tugevamaks toimeks.

- Koos Sinise Apatiidiga kandes aitab Botswana Ahhaat uusi keeli õppida ja on väga heaks talismaniks neile, kes on välisriik kolinud. Nende kahe kristalli kombineerimine annab tulemuse, mis suurendab sinu õnne välisriigis. Lisaks aitavad need kaks kristalli kohaneda uue keskkonna, olukorra ja inimestega. Kui soovid endaga välisriigis head õnne kaasas kanda, siis hoia neid kahte kristalli kindlasti enda lähedal.

- Tasakaalustab emotsioone, loob harmoonia südame ja mõistuse vahel. Aitab mõista, kellele sinu süda kuulub ja kellele mitte.

- Botswana Ahhaati kanna sellel hetkel, kui sul on vaja väga palju head õnne. Seda kristalli kasutatakse loto mängimise ajal, selle soetamise hetkel ja siis, kui valitakse iseendale sobilikke numbreid. Botswana Ahhaat on ka selline, et see aitab likvideerida rahaahnuse ning muudab rahasse suhtumise paremaks.

- Botswana Ahhaat on kristall, mis aitab lahti saada pidevast lapseootele jäämise mõttest. Kui naine keskendub liialt palju sellele, et ta peaks lapse saama ja tekib kinnisidee, siis see on naise emotsionaalsele kehale väga kahjulik. Paljud ei jää selle tõttu ka rasedaks, kuna nad sunnivad enda meeli liialt takka. Botswana Ahhaat aitab mõista, mis on hingede rändamise seadus ja ka seda, et ei tohiks sundida elul tekkida vaid see peaks olema loomulik protsess. Aitab lahti saada kinnisideelisusest, mis on seotud rasedaks jäämisega, selleks võib seda kombineerida Rodoniidi, Punase Jaspise või Unakiidiga. Soovitan kanda neid käeehteid koos vasaku käe peal.

- See on kristall, mis aitab sul keskenduda ja eriliselt kasulik on see neile, kes tegelevad mediteerimisega. Botswana Ahhaat aitab meditatsiooniseisundisse minna, keskenduda ning enda mõtted selgeks teha.

- Kasulik kristall sulle, kui sa soovid enda hinge rohkem mõista. Aru saada, miks sa mida teed, miks sa mida tunned ja kust kohast tulevad need emotsioonid. Eriliselt kasulik sulle, kui sa ei mõista iseennast.

- Botswana Ahhaat aitab sul elus muudatusi ette võtta või muudatusi ellu kutsuda. Botswana Ahhaati kandes hakkad sa ise soovima enda elu muuta ja seda vaid paremuse poole.

- Soovitan Botswana Ahhaati kanda lastel, kes lähevad uude kooli ja kardavad, et nad ei kohane uute olukordadega ära. See on ka selleks hea, et kiiremini uusi tuttavaid ja sõpru leida.

- Soovitatav kanda lastel, kellel on probleeme koolikiusamisega. Botswana Ahhaat aitab eemale tõrjuda inimesi, kes sihikindlalt norivad ja kiusavad, olgu selleks põhjuseks välimus või lihtsalt soov end kuidagiviisi välja elada teiste inimese peal. Peale selle võib kanda ka Tiigrisilma või Punast Jaspist, mis on analoogse toimega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Botswana Ahhaat aitab muuta sinu keha vastupidavamaks erinevate haiguste eest. See on immuunsuse turgutaja ja enda immuunsust tugevamaks muutmiseks oleks seda kristalli hea endaga igapäevaselt kaasas kanda. 

- See on kristall, mida on väga kasulik kanda depressiooni ajal või sellest välja tulemisel. Botswana Ahhaat blokeerib negatiivseid ja enesehaletsevaid emotsioone. Seda selleks, et sa üldse suudaksid depressioonist välja tulla. 

- Tervendab närvisüsteemi. Botswana Ahhaati kandes aitab see mürkainetel kehast kiiremini väljuda, lisaks aitab näha, mis sa iseenda kehale halvasti teed ja mida sa peaksid enda tervise suhtes muutma.

- Botswana Ahhaat õpetab olema tervislik, leevendab stressi.

- Kandke Botswana Ahhaati endaga, kui te kardate avalikes kohtades tekkivate rahutuste või õnnetuste tekkimise pärast. Botswana Ahhaat leevendab neid hirme ja foobiaid, mis on seotud rahvamassidega.

- Kombineerige Botswana Ahhaat AmetüstiKuukivigaRubiin-Fuksiidi ja Lepidoliidiga, kui soovite leevendada unehäireid. Selleks asetage kristallikomplekt võimalikult lähedale voodile või enda magamispoolel olevale öökapile.

JUURTŠAKRA

Botswana Ahhaat tervendab Juurtšakrat, aidates leevendada Juurtšakra ülereageerimist ja ületöötamist. Kui Juurtšakra on paigast ära ja töötab liigse tempoga, siis inimene muutub närviliseks, rahutuks, ei suuda paigal seista ning närviliselt otsib pidevalt endale tegevust. 

SODIAAK

AMBURI jaoks on Botswana Ahhaat ärilise õnne, edu, külluse, rikkuse, materiaalse õnne ja tööedu kristalliks. See aitab materiaalseid unistusi täide viia, suurendades Skorpioni isiklikku õnne. Lisaks sellele on Botswana Ahhaat tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab elust eemale hoida negatiivsust, stressi, halbu inimesi.

Botswana Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Oopiumiviiruki või Eukalüpti eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pärli suurus 6 mm.
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
46.50€
Maksudeta:38.11€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed p..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poole..
5.70€
Maksudeta:4.67€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud..
32.50€
Maksudeta:26.64€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
40.30€
Maksudeta:33.03€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.