Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"
15.90€
Maksudeta: 13.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS"

La Tene kristallikomplekt "KALJUKITS" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaljukitse päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Petaliit, Kambaba Jaspis ja Hüpersteen kõik kolm toovad Kaljukitse ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Kaljukitsel enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Kaljukitsele, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Kaljukits on kümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Saturni vägi. Saturn on see planeet, mis suurendab Kaljukitse enesekindlust, tahtejõudu ja enesekaitset. Planeet, mis juhib Kaljukitse ja annab temale väge juurde. Kaljukitse tähemärgi alguseks loetakse 22. detsembrit ja selle lõpuks 19. jaanuari.

Petaliit on Kaljukitse jaoks ülim armastusekristall. See toob tema ellu armastust erinevatel tasanditel, häid suhteid tuttavatega ning perekonnaõnne. See aitab Kaljukitsel iseendaga rohkem rahul olla ja parandab Kaljukitse energiaid. Petaliit on kristall, mis aitab Kaljukitsel armastust leida- see on tema hingesugulase leidmise kristall. Petaliit avab Kaljukitse Südametšakra ja aitab tal romantilises suhtes avatud olla. Petaliit aitab Kaljukitsel välja näidata armastust oma teisele poolele.

Kambaba Jaspis on suurepärane külluse, rahaõnne, tööedu ja tervise kristall Kaljukitsele. Kambaba Jaspis aitab elukvaliteeti parandada ja läbi intuitsiooni teha õigeid valikuid. Tegemist on kristalliga, mis juhatab Kaljukitse tema elus õigele teele.

Hüpersteen on tugevatoimeline kaitsekristall Kaljukitse päikesemärgi esindajale. Kaitstes teda negatiivse energia, ohtude, õnnetuste, valede valikute ja stressi eest. Suurepärane kristall enda tervendamiseks ja Auravälja tugevdamiseks. Parandab intuitsiooni, muudab Kaljukitse rõõmsamaks ja õnnelikumaks inimeseks.

Soovitan neid kristalle Kaljukitsel ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kaljukits enda ellu soovib!

Loe täispika Kaljukitse artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Kaljukitse iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.