Menüü
Ostukorv

SININE ARAGONIIT poleeritud

SININE ARAGONIIT poleeritud KRISTALLID
SININE ARAGONIIT poleeritud
13.90€
Maksudeta: 11.39€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE ARAGONIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja valged jooned kaljut ning liivast rannaäärt. Sinine Aragoniit on kaltsiumkarbonaadi üks vormidest, mis tekib piirkondades, kus on vesi. Kui Sinine Aragoniit püüab sinu pilku ja sul tekib selle kristalliga side, siis on see sinu intuitsiooni kindel märk, et sul läheb seda vaja. Kindlasti kuula enda intuitsiooni ja anna sellele kristallile võimalus enda elu imelisemaks kujundada.

La Tene poodides müügil olev Sinine Aragoniit on peamiselt pärit Prantsusmaalt ja Itaaliast. Seda leidub ka Namiibias, Inglismaal ja Šotimaal

Sinine Aragoniit on Südametšakra ja Kurgutšakra kristall, mis ühendab sinu südamesisu sõnadega. See on äärmiselt kvaliteetne omadus selle kristalli juures. Loe lähemalt sellest Tšakra osa juurest.

Energia taastamine

Sinine Aragoniit on võitnud minu südame, ma tunnen pidevalt, et pean seda kristalli enda lähedal hoidma. Seda tegelikult ka põhjusega. Sinine Aragoniit on tervendajate tervendaja, aidates taastada energiaid tervendajal, kes oma energiad ära kingib teiste abistamiseks ja nende heaoluks. Sinine Aragoniit taastab tervendaja Auraväljas positiivseid energiaid, muutes tervendaja tugevamaks ja vastupidavamaks. Kui ka sina tegeled inimeste aitamise, suunamise, õpetamise või toetamisega, siis Sinine Aragoniit on täpselt sama suureks abiliseks sulle nagu see on minule.

Enda heaolu parandamiseks ning energia taastamiseks kasutan ka Reikiviirukit. See on suurepärane segu erinevatest taimedest, mis aitavad kehal ja hingel taastuda. Soovitan seda sulle ja ka teistele, kes soovivad end vaimselt ja emotsionaalselt tugevana hoida.

Intuitsioon

Sinine Aragoniit äratab igas inimeses üles tema isikliku intuitsiooni hääle. See on üks järgmistest põhjustest miks mulle see kristall niivõrd palju meeldib. See on isiklikuks abiliseks igaühele, kes selle kristalli enda ellu toob. Sinine Aragoniit annab võimaluse sulle enda sisemise häälega kontakti leida, seda õppida usaldama ja sellest lähtuvalt tegutsema. See paneb sind õiges suunas liikuma ja samm-sammult jõuad sa selle abiga veel väga kaugele välja. Usalda seda kristalli ja anna sellele võimalus enda võimete tõestamiseks.

Kui sa soovid iseendas rahu leida, sa teed selle nimel palju tööd ja sinu unistus on leida sisemine taskaal üles, siis hoia Sinist Aragoniiti enda lähedal. See kristall õpetab sind enda eest hoolt kandma, andes sulle intuitiivseid teadmisi selle kohta, mis sind sinu eluteel aitaksid. Kui sa hoiad Sinist Aragoniiti enda elus, siis pööra rohkelt tähelepanu sellele, mida sa mõtled ja tunned. See suunab sind õigele poole, kuula enda sisemist häält ja lase Sinisel Aragoniidil end juhatada!

Teistega suhtlemine

Sinine Aragoniit on tõeliselt ilus kristall, mitte ainult oma välimuselt, vaid ka sisemuselt. See kristall aitab sul õppida teiste inimestega delikaatselt ümber käima. See aitab sul mõista seda, kuidas kellelegi läheneda ja keda kuulata või aidata. Suurepärane kristall selleks, et parandada enda läbisaamist kallite inimestega või nendega, keda sa aitad. Sinine Aragoniit suurendab sinu kaastundlikkust, empaatiat ning mõistmisvõimet. 

Kristall, mis äratab üles sinus oskuse inimestega tutvuda ja sidemeid luua. Kui sa tunned, et soovid uusi sõpru, tuttavaid ja osata inimestega ühendust leida, siis kanna või kasuta Sinist Aragoniiti. See kristall muudab sind meeldivaks inimesteks teiste jaoks ja see aitab leida sõnu või lähenemisviisi, mis teisele poolele sobib. See muudab sind õrnemaks ning heatahtlikumaks.

Hoia seda kristalli enda koduseinte vahel, kui soovid, et pereliikmed saaksid omavahel hästi läbi. See ühendab inimesi omavahel suhtlema, ennast üksteisele avama ja see parandab kõikide pereliikmete eneseväljendust. See toob head õnne ja aitab kokkuhoidlikkust suurendada. Lastele on see olulise väärtusega kristall, aidates neil sidemeid luua ja õpetada neid hoidma.

Emotsioonid ja tunded 

Enesetervenduse juures on Sinisel Aragoniidil oluline roll. Sellel kristallil on olemas võimekus sind enda emotsioonidest ja tunnetest aru saada. See aitab sul mõista miks sa mida tunned, kus kohast see tunne pärineb ja mida sa peaksid selle tundega peale hakkama. Iga inimene on kord selles seisus, kus tal tekib selline segadus. Kui sind valdab pidevalt säärane segadustunne, siis lase Sinisel Aragoniidil see osa endas ära tervendada ja selgust rohkem sinu ellu tuua.

Tegemist on kristalliga, mis õpetab sind elus ilu ja võlu nägema. Sinine Aragoniit vabastab negatiivse suhtumise, aidates elu positiivselt näha.

Inglid

Sinine Aragoniit ühendab sind Kaitseingliga ja spirituaalsete teejuhtidega. See kristall avab sinu meeled nende jaoks ning oskuse ühendust leida nendega. Sinine Aragoniit aitab täpseid nägemusi ja sõnumeid nendelt kätte saada. Hoia Sinist Aragoniiti enda lähedal ehtena või hoia seda kristalli enda koduseinte vahel, et ühendus oleks tugev ning selge.

Tulevik

Visioonikristallina aitab Sinine Aragoniit näha sul enda tulevikku ette. See suurendab tuleviku tunnetamisoskust. Kui sinu jaoks on oluline mõista, millisel rajal sa kõnnid ja kuhu see võib sind viia, siis Sinine Aragoniit on selleks väga hea valik.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Anna sellele kristallile võimalus end emotsionaalselt avada. Kui sa oled minevikus kogenud reetmist, hukkamõistmist või hülgamist, siis Sinine Aragoniit aitab sul sellest valust väljuda. See on mineviku tervendaja, aidates sul vabaks lasta valu, pinge ja takistused, mis kaasnevad sääraste mälestustega. Sinine Aragoniit õpetab sind eluga edasi liikuma ning usaldama neid, kes täna sinu elus on ja kes on usaldamist väärt.

- Nagu paljud teisedki kristallid on see kristall hea stressi leevendaja. Kanna seda igapäevaselt, et end emotsionaalselt ja vaimselt tervena hoida. Lase sellel kristallil leevendada enda sees olevaid pingeid ja stressi. Las see kristall võtab sinu stressi endasse. Kindlasti puhasta seda kristalli regulaarselt, et stressienergia kaoks kristalli, mitte ei kanduks sinu Auravälja tagasi.

Stressi maandamiseks kasuta ka teisi võtteid. Enda tuju, meeleolu ja heaolutunde parandamiseks soovitan näiteks Palmarosa eeterlikku õli. See on antidepressant eeterlike õlide seas. Kasuta seda õlilambis või difuuseris ja lase heal enesetundel tekkida.

SÜDAMETŠAKRA JA KURGUTŠAKRA ÜHENDAJA

Sinine Aragoniit aitab sul enda tundeid sõnadesse seada. See aitab sul rääkida välja tõde, mis peitub sinu südames. Kui sa armastad, siis jaga seda. Kui sa tunned kurbust, siis julge sellest rääkida. Kui tunned igatsust, siis väljenda seda. See on imeline kristall sulle, kui sa soovid osata enda tundeid vabalt väljendada. See muudab sind avameelseks, aidates sul suhtes olla siiras, aus ja julge ühekorraga. See on igati hea kristall enda armastuse väljendamiseks, mis tuleb sulle endale kasuks ja see kõik kandub sinu suhetesse edasi. See õpetab sind olema julge tunnete väljendamisel.

Kui Südametšakra ja Kurgutšakra on ühenduses, siis see muudab sind kvaliteetseks kaaslaseks, pereliikmeks ja sõbraks. See aitab vältida valesti arusaamisi ning aitab näha teistel seda, mida sina tõeliselt kellegi vastu tunned.

SODIAAK

Sinine Aragoniit on õnnekristall neile, kes on sündinud AMBURINA või KALJUKITSENA. Sobib suurepäraselt ka neile, kes on sündinud AMBUR-KALJUKITS ülemineku sodiaagina.

Kaljukitse jaoks on Sinine Aragoniit suurepärane stressi leevendaja ja enesetunde parandaja. Kaljukitsele on Sinine Aragoniit abiks ajal, mil elu on keeruline, toimekas või sündmusterohke. Kaljukits saab Siniselt Aragoniidilt tuge ja head õnne. See parandab Kaljukitse lähisuhteid, aitab tal stressirohkete olukordadega suurepäraselt hakkama saada ja parandab üleüldiselt tema suhtlemisoskust. See on hea kristall neile, kes elavad Kaljukitsega koos. Hoia seda kristalli koduseinte vahel, et hoida armastus tugevana. See kristall toob Kaljukitses esile vaid tema häid omadusi, milleks on hea huumorimeel, lõbusus ning lojaalsus. 

Amburi jaoks on Sinine Aragoniit olulise väärtusega kristall. See aitab tal enda parimaid iseloomujooni esile tuua, mis tema tähtede poolt on talle kaasa antud. See toob välja Amburis tema särtsakuse, lahkuse, armastavad iseloomujooned ja muudab teda atraktiivseks. Sinine Aragoniit võiks kindlasti igal Amburil olemas olla, et olla alati hiilgav ning sarmikas.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Sinist Aragoniiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei ja Kadaka rituaalitõrvikuga või Kadakamarja eeterlik õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, pruunid ja val..
117.80€
Maksudeta:96.56€
SALVEI ja KADAKAS rituaalitõrvik on multifunktsionaalne halva energia puhastaja. See rituaalitõrvik on regulaarseks kasutamiseks, sel..
24.20€
Maksudeta:19.83€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, ..
49.00€
Maksudeta:40.16€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, ..
17.90€
Maksudeta:14.67€
SININE ARAGONIIT meenutab mulle ookeani oma imeilusa sinise värvuse ja pruunikas valge tekstuuri tõttu. Sinine sümboliseerib vett, ..
49.00€
Maksudeta:40.16€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
5.50€
Maksudeta:4.51€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni kri..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.