Menüü
Ostukorv

CLARY SALVEI eeterlik õli

CLARY SALVEI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
CLARY SALVEI eeterlik õli
19.90€
Maksudeta: 16.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: CLARY SALVEI eeterlik õli

CLARY SALVEI on üks Salvei sortidest, mille eeterlik õli on tervendava ja raviva toimega. Salvei ise on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salveitaime ei ole ma jätnud ühel väga olulisel põhjusel, kuna see on lihtsalt supertaim. Salvei on universaalne spirituaalne tervendaja ja puhastaja,aitab ükskõik, millisel negatiivsel ja kahjulikul energial haihtuda. CLARY SALVEID on hea kasutada iseenda tervendamiseks, nii füüsilisel, emotsionaalsel, vaimsel kui ka spirituaalsel tasandil. Aitan sul mõista selle imeilusa taime raviomadusi. Tegemist on Salveitaimega, millel on kaunis helelilla õis ja selle ilu on võrdväärne taime kasulike omadustega.

Clary Salveid võid kohata kõige enam Vahemeremaades, seal kasvab see vabas looduses. Eeterlik õli tuleb selle taime imeilusatest õitest ja lehtedest. Rahvameditsiinis on Clary Salvei tunnustatud ravimtaim, mis võib olemas olla ka sinu isiklikus teraapiakapis. Kui sinu jaoks on tegemist veel tundmata taimega, siis soovitan lasta Clary Salveil end kindlasti tõestada, see teeb imesid! Clary Salvei on oma nime saanud ladinakeelsest sõnast clarus, mis tõlkes tähendab puhastama või selginema. Nime tuleb sellest, et selle taime tee aitab silmanägemist parandada. Spirituaalses mõttes aitab see meeli selgindada, aidates selgelt näha.

Tegemist on taimega, millest valmistatakse ka tervendavat teed. Kõige kiiremini ja tõhusamalt on võimalik selle taime raviomadusi kätte saada aga just eeterliku õliga, kuna eeterlik õli on sellest taimest tugev kontsentraat. Kanna seda baasõliga kokkusegatuna oma nahale, Clary Salvei imendub siis sinu vereringesse ja annab sulle enda tervenduse edasi. Teine viis on põletada eeterlikku õli õlilambis või difuuseris, need kaks täidavad sinu koduõhu eeterliku õli väega.

Clary Salveil on veidi erinevad tervendavad omadused kui tavalisel Salvei eeterlikul õlil. Neid mõlemaid sobib ka koos kasutada, eriti hästi toimivad need õlilambis või difuuseris. Nende õlide aroom on erinev ja segunemisel saad veelgi mõnusama tulemuse.

Clary Salvei peamisteks koostisosadeks on linalüülatsetaat, linalool, germacrene-D, alfa-Terpineol ja sklareool.

Kellele ma soovitan Clary Salvei eeterlikku õli?

Soovitan Clary Salvei eeterlikku õli kasutada sinul, kes sa vaevled stressi käes, kui tunned end emotsionaalselt nõrgana, sinu mälu veab alt ja keskenduda on raske. Samuti tööst või elust läbipõlenud inimestele. Lisaks naistele, kellel on hormonaalsed probleemid, kes tajuvad valu alakõhus ja kellel on üleüldiselt pingeline elufaas.

SPIRITUAALNE KODU, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Clary Salvei leevendab spirituaalset stressi, aidates Auraväljas oleval stressienergial vabaneda. Mida puhtam on sinu Auraväli, seda rahulolevam ja positiivsem sa oled. Tegemist on tõhusa Aurapuhastajaga, mida on kasulik kasutada kogu kehal või põletada õlilambis koduseinte vahel vähemalt kord kuus. Clary Salvei puhastab kõiki kristalle, see on universaalne kodu ja kristallide tervendaja.

CLARY SALVEI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Kõõm, juuste väljalangemine, hõrenemine ja seda kõike soodustava stressihormooni blokeerimine

Kõige tõhusam kõõmavastane eeterlik õli! Clary Salveil on sügavpuhastav toime, mis kaotab kiirelt kõõma.

Clary Salvei aitab kaasa ka hormonaalse tasakaalu loomisele. See on kasulik eeterlik õli, kui sul on probleeme juuste väljalangemisega. Selle põhjus võib tihtipeale olla hormonaalne ja siinkohal võib olla Clary Salvei eeterlikust õlist abi.

Juuste välja langemist võib nii meestel kui ka naistel põhjustada hormoon nimega dihüdrotestosteroon, mis on seotud stressiga. Kui keha ise toodab seda liiga palju, siis keha laseb juuksed vabaks ja see võibki  põjustada kiilanemist ning juuste hõrenemist. Kui kasutada Clary Salvei eeterlikku õli juuksepesu ajal, tilgutades seda šampooni või palsami sisse iga, pesukorral, siis see võib takistada selle hormooni aktiivsust.

Soovitan teha enne juuksepesu maski Makadaamiaõli ja Clary Salveiga. Tilguta 5 spl õli sisse 15 tilka eeterlikku õli (normaalse paksusega juuste puhul), väga õhukeste puhul vastavalt 3 spl ja 9 tilka. Masseeri õlide segu juustesse (väldi silmadesse sattumist) ja hoia seda 20 minutit peas. Seejärel pese hoolikalt ja korralikult juuksed ära. Korda vähemalt kord nädalas seni kuni juuste väljalangemine on pidurdunud.

Kutsub esile unenägusid ja toob prohvetlikke visioone

Clary Salvei eeterlik õli on väga kasulik sinu Kroontšakra tervendamisel ja avamisel. See Tšakra vastutab selle eest, kui palju sa unenägusid näed, kas need on selgestimõistetavad, kas sa suudad prohvetlikke visioone näha ja ettekuulutusi saada. Clary Salvei eeterlikku õli kasuta vahetult enne magamaminekut kas nahahoolduses, kandes seda enda näole (koos baasõliga) või põletades seda magamistoas õlilambis. Clary Salvei avab sinu meeled nägemaks unes ettekuulutusi ja aitab üleüldiselt parandada sinu intuitiivset tunnetust. Kasulik igaühele, kes soovib end spirituaalsel tasandil arendada.

Suurendab enesekindlust ja parandab enesetunnet

Clary Salvei aitab vaimsel tasandil vabastada enesekindlusega seotud probleeme. Kui sa tunned, et sinus puudub julgus enda unistusi täide viia, sa ei usu piisavalt iseendasse, võrdled liialt palju end teiste inimestega ja kõigi arvamus on sinu jaoks oluline, siis need on ohumärgid, mis viitavad madalale enesehinnangule. Kui tunned end siinkohal ära, siis alusta enda enesekindluse ülesehitamisega. Üheks viisiks on tuua enda ellu Clary Salvei eeterlik õli.

Tegemist on õliga, mis aitab vaimsel tasandil sinu meeli turgutada, aidates parandada üleüldist enesetunnet, suurendada positiivsete emotsioonide teket ja kiirendada negatiivsetest mõtetest vabanemist. Kasuta seda õli just nii, nagu soovid, selle toime saad sa nii või teisiti kätte. Kui soovid aga kiiremat tulemust, siis on kasulik Clary Salveid kasutada koos Ylang Ylangi või Mandariini eeterlike õlidega. Kaks viimast on samuti tujutõstvad ja meeleolu parandavad õlid.

Taastab kirge ja libiidot

Seksuaalsus on osa inimeste tervisest, see saab olla tervel kujul või olla paigast ära, blokeeritud või agressiivne. Madal libiido ja kire puudumine on aga märk Sakraaltšakra ning ka Juurtšakra nõrkusest. Clary Salvei tõstab libiidot ja aitab kirge taastada. Seda õli on kasulik kokku viia Sandlipuu ja Seedripuu eeterlike õlidega, et saavutada parim tulemus. Soovitan neid kolme õli koos kasutada, kui soovid seda osa iseendas tervendada. Samuti aitavad need kolm eeterlikku õli parandada ka ebatervet seksuaalsust, aidates lahti saada ihadest, mis ei ole tervislikud.

Stressi, kurnatuse, vaimse pinge ja meeleolukõikumiste vastu

Kui soovid rahu leida, siis too enda ellu Clary Salvei eeterlik õli. Tegemist on tõelise pingete maandajaga. Kui sinu elus on vähegi stressi, sa tunned end halvasti, emotsioonid käivad seinast seina ja on raske emotsionaalselt tasakaalukas olla, siis lase sellel õlil end tervendada. Kui oled kodus, siis põleta seda õlilambis või difuuseris. Teine võimalus on kanda seda oma nahale, kindlasti siis, kui ärevus on liialt häirivaks muutunud. Regulaarne rahustavate eeterlike õlide kasutamine aitab kaasa sinu vaimse tervise taastamisele ja parandamisele. Kui soovid olla tugev, siis tegele õigete tervendusvõtetega.

Clary Salvei eeterliku õli auru sisse hingamine ehk töötava õlilambi või difuuseriga ühes ja samas toas viibimine võib sinus alandada stressihormooni ehk kortisooli taset. See on kasulik teadmine, mis aitab Clary Salveid kasutada kui antidepressanti. Kui tunned, et tuju on muutunud negatiivseks, siis võta õli kiirelt kasutusse ja ära lase heal tujul pikalt ära olla.

Vererõhku alandava toimega

Üks põhjus, miks Clary Salveist on saanud imeline stressi leevendaja ja antidepressant, on selle vererõhku alandava toime tõttu. Liialt kõrge vererõhk toob esile stressi, ärevuse ja pinge. Kui sa tunned pidevalt südamepuperdamist ehk rütmiprobleeme või ägestud kergelt, võib see olla tingitud kõrgest vererõhust. Kanna Clary Salvei eeterlikku õli baasõliga kokkusegatuna oma dekolteele, ülaseljale ja kaelale. Võid mõni hetk hiljem tunda, kuidas vereõhk alaneb ja enesetunne paraneb.

Mensturatsioonikrambid

Väga paljud naised võitlevad igakuiste menstruatsioonikrampidega. Õnneks on nende vastu võimalik leida loodusest leevendust. Loodus on andnud meile kõik selleks, et igale tervisemurele lahendust leida. Kui oled naine ja vaevled sellise probleemi küüsis, siis too enda ellu Clary Salvei eeterlik õli. Igakord tsükli ajal masseeri enda alakõhule ja seljale Clary Salveid koos baasõliga. Tee seda igapäevaselt ja siis, kui tunned valu. Sobib ka soe vann, mille vee sisse lisad eeterlikku õli koos baasõliga. Kui vaevled väga tugevate krampide käes, siis on mõistlik Clary Salvei kõrvale tuua Ingveri eeterlik õli, mis aitab sinu enesetervendusteraapiat veelgi tõhusamaks muuta.

Menopausisümptomite vähendamine

On teada, et Clary Salvei eeterlik õli sisaldab ainet nimega sklareool. Selle omaduseks on östrogeeni jäljendamine kehas. Menopausis naiste organism ei tooda naissuguhormooni östrogeeni enam nii palju, nagu enne meopausi. Clary Salvei eeterliku õli nahale kandmine võib leevendada nii mõndagi menopausiga kaasnevat sümptomit, mis võiv olla seotud östrogeenitaseme langusega, näiteks kuumahooge. Selleks sega kokku 1 tl baasõli 5 tilga eeterliku õliga. Tundliku naha korral tõsta baasõli kogust. Clary Salvei eeterlik õli sobib väga hästi kokku näiteks Jojobaõliga.

Rasedus ja sünnitus

Väga paljud eeterlikud õlid on rasedatele liiga kanged, samuti sünnitegevuse ajal. Aga on siiski mõned õlid, mida lapseootel naine võib kasutada ja isegi sünnitegevuse ajal. Clary Sage rahustab lapseootel naise meelt, aidates stressitaset võimalikult madalal hoida. Positiivne ema = vaimselt terve laps. Raseduse ajal põletada seda eeterlikku õli õlilambis või difuuseris. Lisaks Clary Salveile on teine rasedatele sobilik eeterlik õli Roosa Geranium, millel on samuti meeli rahustavad toimed. Clary Salveid on kasulik sünnituse ajal põletada või õlipudeli seest veidi sisse hingata, aitab paremini hingata ja tekitab emotsionaalse rahu.

Keskendumine, mälu ja ajutegevus

Minu juurde tullakse pidevalt keskendumise, mälu ja ajutegevuse kehva tööga seotud probleemidega. Soovitakse teada, kuidas end tervendada ning oma ajutegevust parandada. Üheks viisiks on võtta kasutusele Clary Salvei. Kui tegeled õppetööga, murrad pead mõne projekti kallal, sinu töö on mentaalselt väga raske ja pingeline, siis põleta enda vahetus läheduses seda õli. Samal ajal, kui teed tööd, hoia eeterlikke õlide difuuser enda lähedal tööl. Clary Salvei teeb meeled selgeks, sa tunned kergust, kaob ära õpiraskus ja keskendumisprobleem, kogu sinu ajutegevus muutub kiiremaks. Eriti kasulik on see lastele, kellel on probleeme õppimisega ja täiskasvanutele, kes tunnevad, et mälu veab alt ning keskenduda on raske.

Sobib astmaatikutele

Clary Salvei eeterlik õli on kasulik astmaatikutele allergiliste sümptomite taandamiseks ja isegi astma ravimiseks spirituaalsel tasandil. Tegemist on Kurgutšakra haigestumisega, kas selles või eelmises elus. Astma on spirituaalsel tasandil märk kinni olevate emotsioonide kogumikust. Clary Salvei eeterlik õli pikaaegne kasutamine võib aidata vabastada negatiivset energiat viiendas Tšakras, mis vastutab astma olemasolu eest. Põleta Clary Salvei eeterlikku õli õlilambis või difuuseris. Seda võib kokku segada Eukalüpti ja Kadakamarjaga, kui astmahood on väga tugevad.

Epilepsia- ja paanikahood

Clary Salvei eeterlik õli aitab pidurdada epilepsia- ja paanikahoogude ja esiletulekut, rahustades närvisüsteemi ja alateadvuses olevat ärevustunnet, mis võib kutsuda neid hoogusid esile.

Antibakteriaalne

Lisaks kõigele ülejäänud headele omadustele on see antibakteriaalse toimega, aidates nii mõnegi kahjuliku bakteri hävitada ja säilitada häid baktereid. Kui kasutad seda õli nahahoolduses, siis aitab see võidelda haigustekitajatega, mis on sinu ihu küljes. Põletades õlilampi kodus, aitab see likvideerida koduõhus olevaid kahjulikke baktereid.

Nahahoolduses kasutatuna toimib see kui antioksüdant, mis aitab sind kaitsta vabade radikaalide tekke eest ja seeläbi toetab sinu üleüldist tervist. Kaitseb enneaegse vananemise ja haiguste eest. Nahahoolduses kasuta 1 tl baasõli kokku segatuna 5 tilga eeterliku õliga. Tundliku naha korral suurenda baasõli kogust. La Tene kõik baasõlid leiad siit.

CLARY SALVEI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Clary Salvei eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks magusmandli-, viinamarjaseemne-, avokaado- või jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Clary Salvei eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Clary Salvei eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et salvei tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Clary Salvei eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Sauna vee sisse lisades eeterlikke õlisid on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust iseendale teha ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!

Clary Salvei eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui teed massaaži. Niiviisi on sul võimalik Clary Salvei õli tervendavad omadused endasse saada.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

KROONTŠAKRA

Põleta Clary Salvei eeterlikku õli õlilambis, kui soovid seda teha või kanna mõned tilgad viinamarjaseemne baasõliga kokku segatuna enda otsmikule või kaelapiirkonnale. 

Clary Salvei eeterlik õli on väga tervendava toimega, mis suudab Kroontšakrat puhastada, selles olevaid probleeme tervendada, blokaade vabastada ja korrapäraselt tööle aktiveerida. Kroontšakra on seitsmes tšakra, mis asub otse pea kohal ja see vastutab meie ettenägelikkuse, lootuse ning saatuse eest. See on Tšakra, mille aktiivsus ja tervis aitab luua tee spirituaalsele ning tähendusrikkale elule.

Kasuta Clary Salveid ka Kroontšakra ennetusraviks. Põleta seda vähemalt paar korda kuus või kasuta nahahoolduses, et sinu Kroontšakra oleks tervendatud. 

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Clary Salvei 100% eeterilik õli (Salvia Sclarea) 10 ml, pärituolumaa Prantsusmaa. Clary Salvei eeterlik õli oma värvuselt peaaegu läbipaistev, kohati võib märgata helekollast värvust. Oma koostiselt on kerge, seega tuleb pudelist väga lihtsalt välja. Clary Salvei eeterlik õli on oma aroomilt väga värskendav. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks viinamarjaseemne-, avokaado-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (magusmandliõli, avokaadoõli, viinamarjaseemneõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.10€
Maksudeta:4.18€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
10.20€
Maksudeta:8.36€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.90€
Maksudeta:4.84€
TERVENDAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Lavendli,..
14.90€
Maksudeta:12.21€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.