Menüü
Ostukorv

ROSMARIIN eeterlik õli

ROSMARIIN eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
ROSMARIIN eeterlik õli
8.50€
Maksudeta: 6.97€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROSMARIIN eeterlik õli

ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probleemide tervendamisel. Rosmariin on väga kasulik taim ja ma soovitan seda kindlasti oma igapäevaellu lisada, seda taime tundma õppida ja selle kasutamist praktiseerida enesetervendamise eesmärgil.

Lisaks sellele kasutatakse Rosmariini üle maailma väga paljudes erinevates nõiduse- ja maagiakultuurides rituaalitaimena. 

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Rosmariini eeterlikku õli on kasulik kasutada koduenergia ja kristallienergiate puhastamisel. 

Rosmariiniõli mitte ainult ei aita sinul terve olla, vaid see aitab ka sinu kristalle ja kodu, aidates vabastada halva stressienergia, mis on koju või kristallidesse kinnitunud. Kui sa põletad Rosmariiniõli õlilambi sees, siis selles ruumis puhastuvad sinu kristallid ja selle toa atmosfäär. Rosmariiniõli aitab vabastada stressienergiat. Kui kristallid on sinu abistamiseks kogunud enda sisse palju negatiivset energiat, siis Rosmariiniõli aitab seda vabaks päästa. Kui kodus on liiga närviline õhkkond, siis see aitab sellest lahti saada. Rosmariiniõli pidevalt põletamine aitab väga palju kaasa sinu heaolu saavutamise jaoks.

Rosmariini eeterlik õli kokku kombineeritult Salvei eeterliku õliga sobib väga hästi koduenergia puhastamiseks. Tilguta ühte ja samasse või eraldi õlilampidesse mõlemat õli ning lase nendel õlidel enda koduenergiat puhastada. Salvei ja rosmariini eeterliku õli kombineerimine aitab koduseinte vahelt väljutada kinni jäänud energiat, mis toob perekonda ja koju suhtealaseid probleeme. Kui on perekonnas palju tülisid või arusaamatusi, siis tasub seda teha. Lisaks sellele on nende kahe eeterliku õli kombineerimine kasulik ka koduõhu puhastamiseks. 

Rosmariiniõli aktiveerib ja vallandab armastuseõnne-energiaid Sinu Auraväljas ja koduseinte vahel. Kasuta seda, et luua soodne armastuse keskkond tervele perekonnale ja ühendada perekonnaliikmeid. 

Rosmariini taime kohta saad põhjalikumalt lugeda SIIT.

ROSMARIINI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Hingamissüsteem

Rosmariiniõli aitab parandada hingamissüsteemi, aidates külmetushaigustest kiiremini taastuda ja neid eemal hoida. Kui soovid olla terve, siis põleta Rosmariiniõli õlilambis, et sa saaksid selle tervendavaid omadusi sisse hingata.

Astma ja tolmuallergia

Kui sa oled astmaatik või tolmuallergik, siis on Rosmariiniõli väga kasulik kasutada. Rosmariiniõli on antiseptilise toimega, see aitab õhku puhastada ja allergilisi reaktsioone taandada. Põleta Rosmariiniõli õlilambis, et vähendada reaktsioone ja end tervendada.

Juustekasv ja puhas pea

Rosmariiniõli aitab juustel kiiremini ja paremini kasvada. Kui sul on probleeme juustekasvuga, juuksed langevad välja, peanahk on rasune või liialt kõõmane ning sa soovid sellele kõigele lahendust saada, siis Rosmariiniõli kasutuselevõtt võibki olla lahendus sinu murele. Juukseid pestes tilguta 1-2 tilka Rosmariiniõli shampooni sisse ja pese oma juuksed väga põhjalikult ära. Väldi shampooni ja õli silma sattumist, seda ei tohiks kindlasti juhtuda. Kui juhtub, siis pese silmad ruttu korralikult ära. Eeterlikud õlid ei tohi kunagi silmadesse sattuda. Pese Rosmariiniõliga pead senikaua, kuni probleem on kadunud.

Rosmariini eeterlik õli takistab stressihormoonidest põhjustatud juuste väljalangemist. Kui kasutad seda õli peanahahoolduses, siis pidurdad sellega stressihormoonide poolt põhjustatud kahju. 

Akne

Rosmariiniõlil on antibakteriaalsed omadused, mis aitavad nahale tekkinud haigustekitajatega võidelda. Seetõttu on see õli väga kasulik akne, ekseemi, rosaatsea ja paljude teiste nahahaiguste tervendaja. Näiteks aknest vabanemiseks kasuta mõnda teist õli, mille sisse tilguta 1-2 tilka Rosmariiniõli ja kanna see akne peale. Seda ei tohi väga tihti teha, ca kord nädalas on piisav, sest juba siis aitab see aknest vabanemisele kaasa. Rosmariiniõli on antiseptilise toimega ja annab aknet põhjustavale bakterile tõsise vastulöögi.

Vananemisvastane

Rosmariiniõli võiks kindlasti olla esindatud sinu iluteraapias. See nahaõli sobib naha taastamiseks, aidates seeläbi naha nooruslikku jumet säilitada.

Nahahaigused

Lisaks aknele, mis on nahahaigus, suudab Rosmariiniõli tervendust anda ka teistele nahahaigustele. Näiteks kui sinu kehal on peale näonaha veel mujalgi erinevaid allerilisi reaktsioone, nahk kestendab ja ei ole ilus, siis tasuks kasutada Rosmariiniõli. Sega kokku Rosmariiniõli mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga) ja masseeri neid õlisid kahjustunud kohtadele.

Tugev immuunsüsteem

Rosmariin tugevdab immuunsust, aidates sul endal olla tugevam ja vastupidavam erinevate viiruste ning haigusetekitajatega kokku puutudes. Rosmariiniõli kasutamine aitab kehal olla vastupidavam

Mõttetegevus

Rosmariiniõli on mõttetegevust stimuleeriva toimega, kui sa selle auru sisse hingad või oma otsmikule 1-2 tilka määrid. Kui soovid, et sinu mõte lendaks, et sa suudaksid analüüsida ja keskenduda, siis masseeri otsmikule paar tilka õli. Mõne aja möödudes võid tunda, kuidas ajutegevus paraneb.

Antidepressant

Rosmariiniõli mõjub kui antidepressant. Rosmariiniõlil on oskus stressi maandada ja on väga kasulik ajal, mil oled närviline, jõuetu, energiast tühi ja negatiivne. Iseendalt negatiivsuse maha võtmiseks tuleb sul selleks midagi teha. Võta Rosmariiniõli kasutusse ja lase sel end tervendada, see mõjub kui antidepressant.

Rahustava toimega

Rosmariin suudab tervendada depressiooni ja stressi ning see suudab ka rahustada. Rosmariiniõli sisse hingamine aroomilambist tulevatest aurudest või otse pudelist aitab kehal rahuneda. Kui sa tunned, et sa oled närvis, pinges või vajad kohest rahunemist, siis Rosmariiniõli aitab sind. Teinekord, kui sa ei tunne end kõige paremini ja soovid veidi pingeid maandada, siis lase Rosmariiniõlil see pinge maha võtta. Eriti kasulik on seda õli kasutada enne magamaminekut. Kui soovid aga head und kogeda, siis tilguta mõned õlitilgad oma padjapüüri sisse.

Valuvaigisti

Rosmariiniõli suudab valu vaigistada, ja selleks, et see nii töötaks, tuleb seda kanda kehale koos mõne teise õliga (mis ei ole eeterlik õli). Rosmariiniõli soovitan kokku viia ühega neist õlidest, mida nimetasin eelpool Rosmariiniõli kasutamisvõimaluse juures. Masseeri õlisid kehal valutavale kohale ja kui valu on väga tugev, siis lisa Rosmariiniõli teise õli sisse veidi rohkem.

Tselluliidist vabaks

Rosmariini eeterlik õli on üks õlidest, mis on kasulik tselluliidist vabanemiseks. Rosmariini kõrval on sellise toimega ka Mandariini eeterlik õli. Parema tulemuse jaoks on mõistlik ja kasulik neid õlisid kasutada koos. Vala tervesse peopessa enda lemmik baasõli ja tilguta selle sisse 6 tilka Mandariini ja 6 tilka Rosmariini eeterlikku õli. Sega õlid kokku ja kanna enda nahapiirkonnale, kus asub tselluliit. Nende kahe eeterliku õli kooslus aitab ergutada vereringet ja seetõttu vähendada tselluliiti. Et tulemust saada, tuleks seda protseduuri teha pikaajaliselt. 

ROSMARIINI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Rosmariini eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli oma nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli segada kokku mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga), nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid teiste õlidega kokku segades kasuta seda teise õli sees vaid paar tilka. Õlilampi kalla veega segunenud eeterlikku õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Kolmas võimalus on tilgutada Rosmariiniõli voodilinade peale, et sa saaksid öösel seda sisse hingata ja Rosmariin saaks sind öösel tervendada.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Täispika artikli Rosmariini ja sellest valmistatud eeterlike õlide kohta leiad lugemiseks SIIT. Selles artiklis olen ma välja toonud veel mitu Rosmariini eeterliku õli kasutamisvõimalust.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Rosmariini 100% eeterlik õli 10 ml, pärituolumaa Tuneesia. Rosmariini eeterlik õli on oma tekstuuri poolest peaaegu läbipaistev. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu
ARMASTUSE küünal
Enim müüdud
Tooteid on piiratud koguses.ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale väg..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. A..
95.50€
Maksudeta:78.28€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SEITSE TŠAKRAT on viiruk, mis aitab tervendada korraga seitset Tšakrat. Inimese Auraväljas on seitse peamist Tšakrat, milleks on Juurtšarka, ..
4.70€
Maksudeta:3.85€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.80€
Maksudeta:5.57€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.