Menüü
Ostukorv

VANILJE rituaali-aroomiõli

VANILJE rituaali-aroomiõli ÕLID
VANILJE rituaali-aroomiõli
5.60€
Maksudeta: 4.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VANILJE rituaali-aroomiõli
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.

VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus ja meeli tervendav. Vanilje sümboliseerib armastust, romantikat, sensuaalsust, kirge ja uudsust

RITUAALI-AROOMIÕLID on valmistatud erinevatest õlidest, mis hoiavad eeterliku õli aroomi intensiivsema ja püsivamana. 100% eeterlike õlide ja rituaali-aroomiõlide erinevus on see, et eeterlikud õlid on mahedamad ja lagunevad aurustumise teel kergemini, rituaali-aroomiõlid püsivad kauem, on kestvamad ja intensiivsemad. Tänu intensiivsusele on neid suurepärane kasutada rituaalides, kuna need on energeetiliselt tugevamad. Eeterlikud õlid tervendavad füüsiliselt kiiremini ja efektiivsemalt, kuid mõjuvad ka spirituaalselt väga hästi. Aroomi-rituaaliõli ja eeterlikku õli koos kasutades on võimalik saavutada veelgi efektiivsem tulemus ja soovitan seda kindlasti teha. Niiviisi tervendad nii enda hinge kui ka füüsilist keha ja seda kordades intensiivsemalt ning seetõttu saabub ka tervenemine kiiremini. Soovitan kasutada neid rituaali-aroomiõlisid ja eeterlikke õlisid, mille mõjuomadused köidavad sind intuitiivselt. Tilguta neid õlilambi anumas olevasse vette ja auruta küünlasoojuses.

VANILJE AROOMIÕLI KASULIKUD OMADUSED:

Armastus ja romantika

Vanilje aroomiõli soodustab armastuseenergiate tervenemist ja aktiivseks muutumist. Kui tunned armastusest puudust, siis Vanilje aitab seda sinu ellu tuua. Vanilje on tuntud rituaalitaim, mida on kasutatud aegade algusest peale armuloitsudes ja erinevates armurituaalides. Põleta seda Noore Kuu või Kuu esimese veerandi ajal, et suurendada armastuseõnneenergiat. Tee seda alati enne seda, kui hakkad mõnda rituaali või maagiat ellu viima, mille eesmärgiks on armastuseõnne aktiveerida.

Muudab inimsuhteid tugevamaks ja sügavamaks

Kasuta seda, kui oled koos enda jaoks kalli inimesega, olgu selleks romantiline kaaslane või sinu enda perekonnaliige. See ühendab, muudab inimsuhteid tugevamaks ja sügavamaks. Vanilje eemaldab negatiivse energia, mis ei lase sul teise inimese võlusid ja ilu näha. See toob välja meis kõigis kõige ilusamad jooned.

Stressi eemaldaja

Vanilje aitab eemaldada närvilise õhkkonna ja on soovitatav kasutada siis, kui majja on tekkinud riid, närvilisus, stress või lausa agressiivne käitumine. Vanilje aitab puhastada sinu kodust ja su pereliimetest stressi.

Hea uni

Kasuta seda enda magamistoas, kui soovid Vanilje jõudu hea une tagamiseks või romantilisema õhkkonna saavutamiseks.

Hetke nautimine

Vanilje aroomiõli kasutades võid tunda, kuidas mured kaovad ära ja sa suudad hetke rohkem nautida. Elu ilu ja võlu peitub selles, kuidas sa suhtud hetke, milles sa elad. Vanilje aitab saavutada selle, et sa suudad hetke püüda maksimaalselt ning selles olla õnnelik.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN. Rituaali-aroomiõlide valiku leiad SIIT.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Aroomiõlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Aroomiõli on oma värvuselt läbipaistev. 10 ml
Ohutus Ära kasuta aroomiõlisid kehal. Ära jäta mitte kunagi aroomiõlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Pildil olevad Sidruni ja Ingveri eeterlikud õlid ning Kõrberoos geood ei kuulu õlilambi juurde. ÕLILAMP on eeterlike õlide põ..
27.50€
Maksudeta:22.92€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.AALOE VERA on juba iidsetest aegadest kasutusel olnud ja seda põhjuseg..
5.60€
Maksudeta:4.67€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimise..
5.80€
Maksudeta:4.83€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.KOOKOS spirituaalsel tasandil suurendab julgust, enesekindlu..
5.50€
Maksudeta:4.58€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.ARBUUS rituaali-aroomiõli toob Sinu ellu armastust, külluslikke perioo..
5.40€
Maksudeta:4.50€
TSELESTIIT-BARÜÜT on üks imeline kristall, kandes endas kahe võimsa kristalli Inglite-energia aktiveerimise, telepaatilise ühenduse loomise, energeeti..
5.00€
Maksudeta:4.17€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.25€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõige puhastab ..
6.10€
Maksudeta:5.08€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.ARBUUS rituaali-aroomiõli toob Sinu ellu armastust, külluslikke perioo..
5.40€
Maksudeta:4.50€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
4.50€
Maksudeta:3.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.