55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "KAALUD"

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAALUD"
  • Saadavus: Laos


Kristallikomplekt KAALUD on loodud viiest erinevast kristallist, mis on Kaalude tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnne toovad ja tervist hoidvad. Selles komplektis on Roheline Aventuriin, Mango Kaltsiit, Maasika Kvarts, Must Turmaliin ja Valge Opaal. Kristallide komplekt on pandud rohelist värvi riidest koti sisse koos kristallide seletusega.

Kaalud on seitsmes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Veenuse vägi. Veenus on see, mis annab Kaaludele romantilisuse, läheduse ja heakskiitmise vajaduse, peenetundelisuse ja loomingulisuse. Kaalude tähemärgi alguseks loetakse 23. septembrit ja selle lõpuks 22. oktoobrit.


Aegade algusest peale on igale inimesele loodud kristallikomplekt vastavalt tema sünnikaardile. Astroloogia ja numeroloogia põhjal kokku pandud õnnekristallid toovad selle inimese ellu palju õnne ja küllust.

ROHELINE AVENTURIIN"Rahavoolu ja jõukuse kristall"


Roheline Aventuriin on Kaalude sodiaagi kristall, mis toob neile materiaalset õnne. See paneb Kaalude elus rahavoolu liikuma ja toob tema ellu ka head tööd. Roheline Aventuriin toob jõukust läbi Kaalude enda pingutuste. Roheline Aventuriin võiks veel lisaks Kaaludel olla erinevates rahakarpides, rahakotis, külluse nurgas ehk kodu Kagu ja Ida ilmakaares. See on vajalik kristall Kaaludele, kui Kaalud soovib, et tema elus oleks rahavool. See on ka kristall, mida võiks Kaalude sodiaagi esindaja enda tööjuures või kontori laua peal hoida. See toob läbi töö tegemise edu ja õnne.

MANGO KALTSIIT "Head suhted ja heaolu tunne"

Kaalude jaoks on ülioluline see, et tema perekond oleks temaga heas suhtes. Perekond on tema jaoks number üks. Kaaludele toob head perekonna õnne Mango Kaltsiit, aidates tal kõikide pereliikmetega hästi läbi saada. See on ka pereloomise kristall, mis toob armastuse õnne tema ellu.

Mango Kaltsiit leevendab Kaalude üliemotsionaalsust, andes neile veidikenegi stabiilsust juurde. Kaalud lendavad pidevalt ühelt emotsioonilt teisele ja see on nende enda jaoks väga raske. Mango Kaltsiit aitab Kaalude sodiaagi esindajal end alati hästi tunda.

MAASIKA KVARTS "Armastuse õnn ja enda aktsepteerimine"

Kaaludel on tõsine võitlus enda sisemise minaga ja nende õppetunniks on õppida ennast väärtustama. Maasika Kvarts on kristall, mis ennekõike õpetab Kaaludel iseennast armastama ja seejärel hakkab see kristall nende ellu armastust ligi kutsuma läbi teiste inimeste. Kaalud leiavad armastuse siis, kui nad on ära õppinud armastada ennekõike iseennast.

Maasika Kvarts õpetab Kaaludele enesearmastust, endaga rahulolemist ja enda väärtustamist. Leevendades emotsionaalseid pingeid ja tervendades Kaalude armastusevälja. Seejärel toob Maasika Kvarts Kaalude ellu soovitud armastust. See on Kaalude kire ja romantika kristall, mis aitab Kaaludel leida enda kõrvale hingesugulast.

MUST TURMALIIN "Universaalne kaitse ebaõnne ja kurbuse eest"

Must Turmaliin on väga kasulikuks kaaslaseks Kaaludele nende elu positiivsena hoidmise jaoks. Must Turmaliin kaitseb hingevalu, stressi, depressiooni, melanhoolia, teiste inimeste halbade soovide, pahatahtlikkuse, halva õnne ja needuse eest. See on universaalne Kaalude kaitsekristall, mis võiks iga Kaalude esindaja kodus olemas olla ja mida Kaalud võiks aeg-ajalt ehtena endaga kaasas kanda.

VALGE OPAAL "Õige tee leidmine!"

Valge Opaal aitab Kaaludel enda elus õigele teele jõuda, aidates saatuse positiivse raja peal tal käia. Valge Opaal toob hingerahu, leevendab Kaalude stressi ja ülemõtlemist. Valge Opaal aitab intuitsiooni tugevdada ja endaga kontakti leida. See on väga isiklik kristall ühele Kaalule. Valge Opaal aitab arendada Kaalude visiooni taju ja toob tema ellu kasulikke unenägusid, millest ta saab palju õppida. Valge Opaal aitab Kaaludel iseendaga rahul olla.

Need on Kaalude jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Kaalud kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Kaaludele kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kaalud enda ellu soovib!

Loe täispika Kaalude artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Neitsi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinuga jätkusuutlikult tööd teha! 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, KAALUD, tooted, komplektid, la tene kaalud, roheline aventuriin, mango kaltsiit, maasika kvarts, must turmaliin, valge opaal, kaalud, tähtkuju komplekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja