55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "TÖÖALANE HEA ÕNN"

  • 5.50€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "TÖÖALANE HEA ÕNN"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt "TÖÖALANE HEA ÕNN" on kokku pandud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selle kristallikomplekti eesmärk on pakkuda energeetilist tuge tööalase hea õnne, edu ning läbi selle küllus saavutamiseks. Nende kristallide ühine energia aitab suurendada sinu isiklikku tööedu. Kõik kristallid on väikesed, need on koti sisse pandud ja neid on väga mugav kaasas kanda. 


Selles komplektis on Punane Ahhaat, Kollane Kvarts ja Punane Sardoonüks, mis suurendavad ambitsioonikust, lisavad sinu tööellu energiat, jõudu ja muudavad sind ennast väga aktiivseks. Need kristallid toetavad sinu tööalase hea õnne kasvatamist.


Punane Ahhaat kaitseb tööalase ebaõnne eest, andes sellele kristallikomplektile juurde lisaväärtuse, milleks on küllusliku ebaõnne blokeerimine. Punane Ahhaat suurendab sinu teotahet, võimekust ja ei lase alla anda, kui on keerulisem periood.


Kollane Kvarts on rahaenergia aktiveerija, aidates rahavoolul läbi töö suureneda. See kristall toetab energeetiliselt majandusliku heaolu saavutamist. Töö peaks olema eneseteostamiseks ja maiste mugavuste saavutamiseks, milleni jõudmiseks on vajalik tasakaal, mida Kollane Kvarts aitabki tagada.


Punane Sardoonüks aitab eduredelil tõusta, avades sinu elus uusi võimalusi, suurendades konkurentsivõimekust ja pakkudes võimalusi areneda. See toob sinu ellu kõike uut, avab uksi ning loob tuleviku jaoks head pinnast.


Seda kristallikomplekti võib koos hoida La Tene kristallikomplektiga "Maise ebaõnne blokeerija", et anda rahaenergia kasvule veelgi rohkem tuge. Need komplektid töötavad koos suurepäraselt.


Hoia seda kristallikomplekti võimaluse korral töökeskkonnas, kanna kaasas tööd tehes, hoia tööajal autos (kui sinu töö on liikuv) või hoia kodus koos teiste küllusekristallidega.


Tegemist on hea kingiideega neile, kellele soovid uuele töökohale anda kaasa head õnne.


Puhasta ja aktiveeri seda kristallikomplekti aeg-ajalt Kaneeliviirukiga, et need kristallid võimalikult kaua tööd teeksid.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, TÖÖALANE HEA ÕNN, tooted, komplekt, la tene kristallikomplekt tööalane hea õnn, punane ahhaat, kollane kvarts, punane sardoonüks, energeetiline tugi, tööalane hea õnn, edu, küllus, isiklik tööedu, ambitsioonikus, energia, jõud, külluslik ebaõnn, teotahe, rahaenergia, majanduslik heaolu, eneseteostamine, auto

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja