Menüü
Ostukorv

La Tene sõrmus "RÜOLIIT" (hõbe 925)

La Tene sõrmus "RÜOLIIT" (hõbe 925) LA TENE BRÄND
-25 %
La Tene sõrmus "RÜOLIIT" (hõbe 925)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
4.43€
5.90€
Maksudeta: 3.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene sõrmus "RÜOLIIT" (hõbe 925)

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.

La Tene sõrmus "RÜOLIIT" on valmistatud Rüoliidi kristallidest. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

RÜOLIIT on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jookseb sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teine nimi, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemist ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraalias. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost. Rüoliidi kristall on peamiselt energiaid stabiliseeriva toimega ja minu üks vaieldamatu lemmikoskus selle kristalli juures on see, et see oskab karmat lahendada. See on ka põhjus, miks ma soovitan paljudel  Rüoliiti kanda, kui on elus ebaõnn mõnel konkreetsel asjal ja sellest lahti saada on pea võimatu.

Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks saadab mõnda inimest terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on armastussuhetes ühed ja samad probleemid ning lõppu ei paista sellel tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis võib tõeliselt aidata sellise probleemi lahendamiseks kõige tõhusamalt juba seda üksi kandes.

Rüoliit on väga kasulik halva karma vabastaja. Rüoliit suudab väga peenel tasandil sinu mõttemaailam tervendada, aidates sinust välja juurida need käitumisomadused ja harjumused, mis kutsuvad sulle ligi halba karmat. Rüoliit aitab sinu iseloomul muutuda, aidates sul paremaks inimeseks saada iseenda, teiste ja maailma suhtes. Sellega vabaneb halb karma ja kiireneb positiivse karma kasv.

"Rüoliidi peamiseks oskuseks on aidata sul mõista iseenda teekonda, eelmisi elusid ja selle elu eesmärki!"

Kõikidel kristallidel on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda meile või keskkonda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia.

RÜOLIIDI MAAGILINE MÕJU sõrmusena

Kui Rüoliiti kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kui sa Rüoliiti kannad, siis selle üldised omadused tulevad sinu Aurasse, kuid vastavalt sõrmele on mõni konkreetne Rüoliidi vägi võimsamini esindatud. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Rüoliit teid aitab:

Lisaks sellele konkreetsele omadusele, mida Rüoliit sulle konkreetses sõrmes kantuna annab, annab see edasi ka selle kristalli teisi omadusi. Lihtsalt üks kristalli vägi on teistest kristalli energiatest võimsam tänu sõrme hiromantilisele jõule.

PÖIAL

Vasak - Vasakus pöidlas kanna Rüoliidi kristalli selleks, et avada endas oskus mõista taimede väge ja tervendavaid omadusi. Rüoliit toob visioone, mis aitab sul õppida alternatiivseks tervendajaks. Väga kasulik on Rüoliiti kanda metsanõial.


Parem -  Rüoliiti kanna paremas pöidlas, kui sa soovid kasutada alterntiivmeditsiini teiste inimeste tervendamiseks, kui sa soovid enda andeid rakendada selleks, et keegi teine sellest kasu ja tervendust saaks. See sõrmus aitab paremini tunnetada, millist taime sul läheb enda patsiendi tervendamiseks vaja.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Vasakus Jupiteri sõrmes kanna Rüoliidi sõrmust selleks, et see aitaks avada sinu unenägude maailma. See toetab unenägude intensiivset nägemist ja avab unenäod sellisel tasandil, kus sul oleks võimalik mõista ka nende tähendusi. Lisaks sellele soovitan loomulikult ka voodi kõrvale asetada erinevaid unenägusid esilekutsuvaid kristalle nagu näiteks Larimari, Labradoriiti, Rüoliiti ja paljusid teisi kristalle. Seda selleks, et sinu soovitud unenägude nägemine muutuks järk-järgult vaid võimsamaks.


Parem - Rüoliidi sõrmust kanna paremas Jupiteri sõrmes selleks, et see aitaks tervendada sinu füüsilist keha. Rüoliit tervendab maksa, aitab mürke kehast välja juhatada ja on kasulik kaalu langetamisel. Lisaks Rüoliidi tervendavatele omadustele aitab selles sõrmes kantuna see avada ka Südametšakra tervenemise.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Rüoliit avab oma energiakanalid seoses enesekindluse ja eneseväärikusega, kui seda kanda vasakus Saturni sõrmes. Rüoliit aitab sul endal mõista seda, kui oluline on sul end hoida, muutes sind tugevamaks, vastupidavamaks, blokeerides ära kahjuliku mõju ja aidates sul endal olla enesekindlam.


Parem - Kanna Rüoliidi sõrmus paremas Saturni sõrmes, kui sa soovid teada saada, kes sa eelmises elus oled olnud ja milliseid katsumusi, õpetusi, häid kogemusi ning hetki oled sa läbi selle kogenud. Rüoliit avab oma visioonide nägemise võimaluse, kui sa kannad seda just selles sõrmes.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes kanna Rüoliiti selleks, et sa suudaksid mõista paremini iseenda teekonda ja selle elu mõtet. Rüoliit toob visioone, nägemusi, "lihtsalt teadmist" ja märke sinu tänase elu kohta, aidates sul enda missioonist aru saada ja seda täitma asuda. Rüoliit aitab sul mõista, mis sul on veel õppimata ja miks on miski sinu elus juhtunud.


Parem - Rüoliiti kanna selles sõrmes, et see annaks sulle su eluteel head õnne juurde. Rüoliit vabastab enda sees oleva hea õnne energia, kui seda just selles sõrmes kanda, aidates sul elus jõuda täpselt sinna, kus sul on vaja jõuda ja kaitsta sind ebaõnnestumisi täis teekonna eest. Lisaks sellele aitab see mõista, mida on sul vaja täna teha, et edukas olla.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem - Rüoliidi sõrmust kanna väikeses sõrmes, kui sa soovid äriliselt ja tööalaselt edu saavutada. Sobib sulle, kui sinu äri või töö on seotud looduseandide, taimedega, tervendamisega, massaažiga või erinevat sorti teraapiatega.

Sõrmust hakka kandma selles sõrmes, kus see sulle kõige mugavamini ja paremini sobib. Seejärel alles loe selle kohta, mida see kristall selles sõrmes sulle annab. Siis saad sa aru, miks sa soovid seda just selles sõrmes kanda!

Rüoliidi sõrmust puhasta Palo Santo või Sandlipuu suitsuga ja lae seda igal öösel Labradoriidi tükil või Kõrberoos geoodi peal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 3 mm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.