Menüü
Ostukorv

ROOSA PUUVILLAPAEL

ROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
ROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
ROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
ROOSA PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
ROOSA PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvilla pael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvilla kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suurendab see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristallienergiat kiirelt Auravälja saata.

Roosa puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel romantikat, armastust, uut armastust, energiate võimendumist, kirge ja rõõmsameelsust. Roosa puuvillapaelaga soovitan ma kanda kristalltalismane, mis kannavad analoogset energiat endaga kaasas. Eriti kristalle, mis on mõeldud rõõmsameelsuse loomiseks ja uue armastuse leidmiseks.

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 95 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
12.88€ 18.40€
Maksudeta:10.56€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.13€ 5.90€
Maksudeta:3.39€
Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Si..
0.70€
Maksudeta:0.57€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane. ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
6.30€
Maksudeta:5.16€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
0.90€
Maksudeta:0.74€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.00€
Maksudeta:4.92€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
2.60€
Maksudeta:2.13€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Kõik merevaigud on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et toote, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on...
36.82€ 52.60€
Maksudeta:30.18€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.