Menüü
Ostukorv

SIIDIPAEL helesinine

SIIDIPAEL helesinine MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL helesinine MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL helesinine MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL helesinine MUUD KAUBAD
SIIDIPAEL helesinine
0.70€
Maksudeta: 0.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIIDIPAEL helesinine


Siidipael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Siidipael on oma tekstuuris pehme ja õhuline. Väga kauni välimusega ning läikiva struktuuriga. Siidipaelu värvitakse erinevat värvi. Selle värv annab siidile erilise omaduse juurde.


Siid sümboliseerib naiselikkust, õrnust, armastust, romantikat, külgetõmmet ja armastuse külgetõmmet. Siidipaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.


Kui siidi ühendada kristalliga, siis siid annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui siidiga kanda armastusega seotud kristalle, siis siid võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda teiste energiatega kristalle, siis suureneb külgetõmme ehk kristalli oskus midagi sinu ellu tuua.


Helesinine siid sümboliseerib lisaks siidi enda omadustele veel ka rahu tunnet, tasakaalu, kontakti hingede maailmaga ja stressi leevendust.


Siidipaele mõlemad otsad soovitame ära kõrvetada, et see kandmise/kristalltalismanide vahetamise ajal hargnema ei hakkaks.


Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on 100 cm, paela paksus ca 3 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.