Menüü
Ostukorv

RITUAALIANUM Kuldne

RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM MUUD KAUBAD
RITUAALIANUM Kuldne
21.85€
Maksudeta: 17.91€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RITUAALIANUM Kuldne

Pilt on illustreeriv. Palo Santo puu ja rituaalitõrvik ei kuulu rituaalianuma juurde.

RITUAALIANUM on mõeldud erinevate rituaalitaimede põletamiseks.

Selle sees on väga mugav hoida põlema/suitsema pandud Palo Santot ja Salveid. Kui neid rituaalitaimi selle anuma sees põletada, siis nende põletamisel tekkiv tuhk saab selle anuma sisse koguneda ning see aitab erinevaid rituaali- või maagiaprotsesse lihtsamini ja mugavamalt läbi viia. Näiteks saab rituaalitaimede põletamise anumaga tubades ringi käia ja kodule suurpuhastust teha, nii saad põletatavat taime endaga kaasas kanda. Selle anuma sees on väga mugav põlevat ja suitsevat rituaalitaime ära kustutada, muljudes põlevat osa näiteks anuma põhja. Sellisel juhul ei kahjustu näiteks Salvei rituaalitõrvik. Selle sees võib ka hoida rituaalitaime, mis on jäänud lõpuni kasutamata, et sa saaksid seda hiljem edasi kasutada. 

Lisainfo
Lisainfo Anuma kõrgus on 6 cm ja väline laius 9,5 cm. Sisemine laius on ca 8,5 cm.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aita..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Valge Aragoniit alus ja SALVEI "ARMASTUS" rituaaltõrvik ei kuulu komplekti.SALVEI on väga vajalik rituaa..
3.40€
Maksudeta:2.79€
Pilt on illustreeriv. Toode ei sisalda Palo Santo puud.RITUAALIANUM on mõeldud erinevate rituaalitaimede põletamiseks.Selle sees o..
31.00€
Maksudeta:25.41€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Ametüsti kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja..
14.70€
Maksudeta:12.05€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
15.10€
Maksudeta:12.38€
OREGANO ehk harilik pune on väikest kasvu põõsast meenutav taim, mis kuulub mündiliste perekonda. Oregano on teada-tuntud taim köögis, mida kasut..
16.80€
Maksudeta:13.77€
VIINAMARJAD on imemaitsvaid viljad, mis on väga toitvad ja inimeste jaoks erilise väärtusega. Viinamarjaseemneõli saadakse viinamarjadest, see pressit..
7.90€
Maksudeta:6.47€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.