Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA leht pruun

VIIRUKIHOIDJA leht pruun MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht pruun MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht pruun MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht pruun MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht pruun
22.80€
Maksudeta: 18.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA leht pruun

Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Valge Hauliit-Püriidi kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.

Viirukihoidja on mõeldud pigem koonusviirukitele.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu.

LEHT ellu tasakaalu toomine, tasakaalu soovimine, asjad on tasakaalust väljas ja on soov seda muuta.

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodiddruzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Tehniline
Mõõdud Metallist viirukihoidja pikkus on 23 cm ja laius 6 cm. Materjal: polüstone
VALGE HAULIIT-PÜRIIT on "Tervendaja varanduse" kristall, seda selles mõttes, et seda kandes aitab see tuua inimesi sinu lähedale, keda sina saaks..
6.50€
Maksudeta:5.33€
LOOTOS on lill, mis sümboliseerib armastust, puhtust, ilu ja värskust. Lootost kasutatakse armastuseenergia majja toomiseks, armastusega seotud r..
3.30€
Maksudeta:2.70€
RAHULIK UNI viiruk sisaldab rahustavaid taimi, neid põletades ja selle viirukiga enda kodu puhastades vallandad sa koduseintevahele harmoonilist e..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Pilt on illustreeriv! Viirukid ja Goldriveri kristallid ei kuulu virukihoidja juurde.Viirukihoidja on mõeldud pigem koonusviirukitele.VIIRUK..
22.80€
Maksudeta:18.69€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Malahhiidi kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktil..
22.80€
Maksudeta:18.69€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.11€
LA TENE kinkekarp on väga lihtsa ja kauni välimusega, millelt leiate meie kodulehe aadressi ning logo. Sellega on väga mugav meie krista..
4.30€
Maksudeta:3.52€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
1.40€
Maksudeta:1.15€
Pilt on illustreeriv. Tellitud ripatsi välimus võib erineda pildid olevast.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab enn..
21.70€
Maksudeta:17.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.