Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga

VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga
18.60€
Maksudeta: 15.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA OM sümboliga

Pilt on illustreeriv. Viirukid, Tsitronella ja Kase eeterlik õli ning poleeritud Quantum Quattro kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

OM sümbol on pärit Hinduismist. Om on väga tugeva energiaga sümbol, mis kannab endaga kaasas kolme staadiumit. Esimeseks on sinu ärkvel olev elu ehk sinu olevik, teiseks on sinu unelev olek, kolmandaks on sinu sügav meel ehk uni. Tänu sellele sümbolile on sul võimalik oma mõtteid endast välja suunata, sul on võimalik ka enda sisse sisendada seda, mida sa täpselt soovid sisendada.

Om sümboliseerib lisaks sellele ka taevast, maad ja atmosfääri. See on sümbol, mis tasakaalustab energiaid ja aitab õigel energial täpselt sinna jõuda, kus sellel jõuda on vaja.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Mangopuidust viirukihoidja mõõdud on ca 27x7,5x1,5 cm.
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal olev taim ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid haiguseid ravida. Tsitro..
9.90€
Maksudeta:8.11€
La Tene KASE eeterlik õli on saadud valgest kasest, millel on palju tervendavaid omadusi, mida saad enda füüsilise kui ka vaimse tervise juures ä..
19.50€
Maksudeta:15.98€
Viiruk MEDITATSIOON on kokku pandud erinevate taimede purust ja viirukil on salajane retsept. Toode on 100% taimne ja on valmistatu..
3.80€
Maksudeta:3.12€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
20.60€
Maksudeta:16.88€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
45.00€
Maksudeta:36.88€
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
15.10€
Maksudeta:12.38€
La Tene kristallikomplekt "KAALUD" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Kaalude päikesemärgi all sündinu..
11.90€
Maksudeta:9.75€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed p..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.