Menüü
Ostukorv

ECOSH LIFE KURKUMIIN + piperiin

ECOSH LIFE KURKUMIIN + piperiin TERVISETOOTED
ECOSH LIFE KURKUMIIN + piperiin
22.00€
Maksudeta: 18.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ECOSH LIFE KURKUMIIN + piperiin

ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. Tooted on puhtad ja kvaliteetsed, kokkusegatud ja valmistatud Eestis. Kõik La Tene valikus olevad Ecosh Life tooted on vegan.

KURKUM (Curcuma longa), keskaja Euroopas India safran, on kollajuure perekonda kuuluvate taimeliikide lihavast risoomist saadav kollakas pulber, mis on väga levinud paljudes Aasia köökides. Väga tugeva aroomiga ja mõrudamaitseline vürts sarnaneb ingverijuurele. Kurkumi müüakse harva toorelt, tavaliselt on see eelnevat keedetud, kuivatatud ja siis jahvatatud pulbriks. Kurkum on üks kasulikumaid ja enim uuritumaid väetaimi maailmas.

Maailmas on üle 100 kurkumi liigi ja üks ühine iseloomulik tunnus on nende kollakas-oranž toon. Selle tooni annavad kurkumile kurkuminoidid. Kurkumis on kolm peamist kurkuminoidi, mis moodustavad 2-6 % risoomi sisust ning kõige suurem osalus on kurkumiinil, kuni 80 %. Näiteks pulbrilises maitseaines kurkumis on 100 g kohta kuskil keskmiselt 1-3 % ehk 1-3 g kurkumiini. Kurkumiin kapslis on kurkumist välja ekstraheeritud aktiivaine, mis tervist kõige enam toetab.

Ecoshi kurkumiini ja piperiini kompleks aitab toetada tõhusalt kogu organismi süsteemi tervikuna. Kurkumis leiduv aktiivaine kurkumiin aitab kaasa rakkude normaalsetele funktsioonidele ning immuunsüsteemi kaitsevõimele. Samas on kurkumi pulbris lisaks rohkelt muid aktiivaineid, mis kõik omal moel immuunsüsteemi turgutavad. Üheks neist paljudest kasulikest ainetest on 100 % puhtas BCM-95 kurkumi ekstraktis leiduv tumeroon.

Kurkumiini kompleksi kuuluval piperiinil on kurkumi ja kurkumiini imendumist soodustav toime, mistõttu on kompleks üks parimaid vahendeid oma tervise toetamiseks ja üldise heaolu tõstmiseks.

Kurkumiini kompleks annab lisaks järgmist mõju organismile:

- Toetab südame, hingamisteede, liigeste ja seedetrakti tegevust,

- Aitab tugevdada immuunssüsteemi vastupanuvõimet,

- Toetab vaimset tervist,

- Vähendab väsimust ja kurnatust,

- Kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest,

- Pakub kaitset mikroobide, parasiitide ja seente vastu.

KOOSTISOSAD: kurkumi (Curcuma longa) droog,  kurkumiini 95 % ekstrakt, kurkumiini BCM-95 ekstrakt, musta pipra (Piper nigrum) ehk piperiini 95 % ekstrakt, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 4 kapslit päevas või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Tundliku mao ja maoprobleemide puhul manustada toodet 1-2 kapslit päevas, üks kapsel korraga ühe toidukorra peale. Manustada veega ja koos rasvu sisaldava toiduga.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB
4 kapslit
Kurkumi (Curcuma longa) droog
1,26 g
Kurkumiini 95 % ekstrakt
0,4 g
Kurkumiini BMC-95 ekstrakt
0,32 mg
Piperiini 95 % ekstrakt
20 mg

Soovitatud annust mitte ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lisainfo
Lisainfo SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 45 g. REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.