Menüü
Ostukorv

VALGE SOOLAKIVI küünlaalus

VALGE SOOLAKIVI küünlaalus VÄEESEMED
VALGE SOOLAKIVI küünlaalus VÄEESEMED
VALGE SOOLAKIVI küünlaalus VÄEESEMED
VALGE SOOLAKIVI küünlaalus VÄEESEMED
VALGE SOOLAKIVI küünlaalus
16.50€
Maksudeta: 13.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE SOOLAKIVI küünlaalus
Pilt on illustreeriv. Sinine Ahhaat viil ei kuulu küünlaaluse juurde.

VALGE SOOLAKIVI on väga väärtusliku energiaga, kuna see võimendab kiirtervendamist, eriti kui selles põletada teeküünalt. Kas sa teadsid seda, et põletades küünlaid kristallide läheduses või nende sees ja kohal, siis võimendub selle kristalli toime. Küünlaid on alati kasulik põletada, kuna need võimendavad kõike. Seetõttu ei ole ka küünalde põletamine ajaga ära kadunud. Kõik hea jääb maailmas alles, kuna inimesed ise oskavad kõike head säilitada. Eriti hästi suudab Valge Soolakivi eemaldada kiirelt stressi, mis koduseinte vahel on kinni. Mida rohkem sa enda koduenergeetika eest hoolitsed, seda paremini sa end enda kodus tunned. Kui sinu kodu juba on sinu isiklikuks templiks, seda enam suudab Valge Soolakivi seda säilitada. Valge Soolakivi vähendab iga hetkega kodus olevat pinge-energiat. Kui paned sellesse põleva küünla, siis soovi samal ajal, et see looks harmooniat sinu koju.

Valget Soolakivi saab kasutada ka Kaitseingli välja kutsumiseks. See suurendab ja võimendab sinu ning tema omavahelist sidet. Juhul, kui oled loonud enda ja tema vahele suure kontakti juba varasemalt, siis saad kiirelt temaga ühendust kohe kui Valges Soolakivis küünalt põletad. Et veelgi suuremat portaali avada enda ja Kaitseingli vahele kogu kõik Inglikristallid selle ümber - alates Seleniidist kuni Ingli Aurani välja. Kõik inglikristallid leiad SIIT. Mida rohkem on sinu elus Inglikristalle, seda suurem tõenäosus on sul enda Kaitseingliga ühenduses olla. Opaliit aitab näiteks Inglitelt igapäevaselt sõnumeid saada ja seda Inglinumbrite kaudu. Mida rohkem sa neid numbreid näed, seda tugevam on ka sinu side nendega. Seda sama sidet on mõistlik ka luua, sest mida tugevam see on, seda kaitstum ja juhatatum sa oled.

Valge Soolakivi on võimalik ka palvete teele saatmiseks kasutada. Selleks süüta Valges Soolakivis küünal, mis peab kindlasti valget värvi olema. Kui seda teed – keskendu palvele või sellele inimesele, kelle jaoks midagi soovid ja jäta küünal, et see saaks lõpuni põleda. Nii võid ka igal korral uuesti teha. Valge Soolakivi annab sinu palved edasi universumile, et need kindlasti täituksid. Valge Soolakivi küünlaaluseid on kasulik hoida ka laste magamistubades, et need kaitseksid sinu kodu ja selles elevaid lapsi. Hoides nii ka suurenenud Inglitepoolset kaitset sinu laste Auraväljades. Mida rohkem on Inglikristalle sinu kodus, seda paremini kogu perekond end tunneb. Kui põletada Jasmiiniviirukit Valge Soolakivi lähedal, siis seda kiiremini Inglid tulevad. 

Küünlaaluseid on kõige lihtsam kasutada kodu, tubade ja inimese hinge Aura puhastamiseks, kuna küünlaaluse peale saab lisada tuleelemendi, mida annab küünal.

Sool on see, mis puhastab ära valed mõtted, ebaselguse ja aitab sul enda tundeid ning vajadusi paremini mõista.

Küünla põletamine tekitab inimese hinges väga rahustava emotsiooni, aidates inimesel lõõgastuda ja madalamale lainele astuda. Madalam laine on see faas, kus me oleme võimelised oma intuitsiooni häält kuulama, kus me hakkame visioone kinni püüdma, kus me hakkame kuulama oma sisemist häält. Enda energiaid läbi rahustavate elementide kasutamise madalamale lainele viies saavutame me tegelikult meditatsiooni seisundi. Väga tundlikud inimesed armastavad küünlaid, kuna alateadlikult nad tajuvad seda, et küünla valgus on see, mis meele rahulikuks muudab. Tundlikel inimestel on väga palju stressi, kuna nad on keskkonna ja inimeste suhtes nagu "svammid". Svammid, kes neelavad ka negatiivset energiat kogemata enda hinge. Küünla leek on see, mis aitab sellel tundlikul inimesel loovutada see negatiivsus, mis ta kogemata on kellegi käest endale võtnud. Siiski mõjuvad küünlad kõikidele inimestele väga rahustavalt - kellele rohkem, kellele vähem. 
Lisainfo
Lisainfo Küünlaaluse mõõdud ca 8,5x8,5x8,5 cm. Küünlaalus sobib teeküünlale.
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
61.40€
Maksudeta:50.33€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
5.50€
Maksudeta:4.51€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
229.00€
Maksudeta:187.70€
Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on..
49.90€
Maksudeta:40.90€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
51.00€
Maksudeta:41.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
11.50€
Maksudeta:9.43€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
28.10€
Maksudeta:23.03€
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
3.90€
Maksudeta:3.20€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
24.20€
Maksudeta:19.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.