Menüü
Ostukorv

DENDRIITAHHAAT chips

DENDRIITAHHAAT chips KRISTALLID
DENDRIITAHHAAT chips
3.90€
Maksudeta: 3.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DENDRIITAHHAAT chips

DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega ja põllumajandusega üleüldiselt.

Dendriitahhaat on rahaõnne kristall ja seda on kasulik hoida rahakoti vahel. Kui sularaha ei kasutata, siis on mõistlik Dendritahhaati hoida kodus. Et külluseenergia oleks alati elus olemas! 

Dendriitahhaat on üks Ahhaadi liikidest, mis on loodud Kaltsedoni ja Kvartsi segust. Dendriitahhaadi kristallile on omane valge-hallikas tekstuur, mille seest jooksevad läbi samblarohelised jooned. Dendriitahhaat võib väga sarnaneda Sammalahhaadiga, aga selles on rohkem valget, kui rohelist. Dendriitahhaadi kõige peamiseks väeks peetakse soovide täitumist, küllust ja taimede kasvatamise oskust. Dendriitahhaati on teadaolevalt kantud amuletina ja kasutusel olnud juba vanast Babüloonia ajastust saati. Tänapäeval kaevandatakse Dendriitahhaati kõige enam Madagaskaril, Brasiilias, Indias ja Mehhikos. Venemaal on Dendriitahhaat kõrgelt hinnatud kristall selle tervendavate omaduste tõttu.

Väga kauges minevikus kanti Dendriitahhaat endaga rännakutel kaasas, et kaitsta tugevate tuulte, tormide ja merelainete eest, et need elu ei võtaks.

Vanade uskumuste kohaselt toob Dendriitahhaat head õnne kõigile neile, kes tegelevad taimedega, taime kasvatamisega, põllumajandusega ja üleüldiselt ka head õnne näiteks enda kodu taimi kasvatades. See on taime kasvatajate tööedu kristall, mis toob selles valdkonnas küllust, head vilja/saaki ja edu.

Dendriitahhaati on väga soodne kasutada enda kodus erinevate taimede peal, seda võib kõikide taimede mullale lisada. Miks nii? Sellepärast, et Dendriitahhaat esiteks aitab taimel kasvujõuline olla ja samas aitab läbi taimede majja küllust tuua. Mida rohkem on Dendriitahhaati sinu kodus, seda võimsamaks muudetakse kodu külluse kanal ja kodu Kagu nurk (kus asub külluse kanal) suudab samuti positiivselt pidevalt tööd teha perekonna edu nimel.

Dendriitahhaadist võib valmistada taimedele ka vee-eliksiiri selleks, et taimed oleksid terved.

Seda kristalli võib kasutada ka õuetaimede kasvatamisel, seda võib taimede mullale panna või koos taimega maha istutada. Seda selleks, et taim suudaks jõuliselt kasvada ja perekonnale head õnne tuua.

Dendriitahhaat on äärmiselt rahustava toimega ja ükskõik kus kristallide komplektis või millise eesmärgiga sul kodus Dendriitahhaati on, siis see aitab kodu energiat maandada ning rahustada.

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on suuremal kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chipskristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

Dendriitahhaat chipskristalle on hea kasutada küllusenurga loomisel või küünlaalustel. Pane küünlaalus Dendriitahhaadi chipse täis ja hoia nende peal külluseküünlaid ning teisi küllusekristalle. Dendriitahhaat aitab sinu koju kutsuda jõukust, rikkust ja õnne. Hoia Dendriitahhaadi kõrval näiteks Männiküünalt, põleta selle lähedal Männi eeterlikku õli, et need aktiveeriksid Dendriitahhaadi materiaalselt õnnetoovad energiad. Dendriitahhaadi chipsidega sobivad väga hästi kokku ka Sammalahhaadi chipsid, neid võib omavahel kokku segada ja panna küllusealtari küünlaalusele. 

Teraapiatuba

Dendriitahhaat sobib väga hästi teraapia tubadesse selleks, et rahustada maha energiad, mis takistavad terapeudil ja ravitaval lõõgastuda ning täielikult mediteerida. Dendriitahhaat maandab energiaid, et tervendusprotsess saaks toimida. Sobib kõigile, kes teevad erinevaid protseduure teistele inimestele.

Küllusekarp/ küllusenurk/ külluse taimed

Dendriitahhaadil on külluslikud omadused, nagu ma ka eelpool mainisin, seega sobib see väga hästi ka külluse nurgas ära kasutamiseks. Seda võib lisada kokku teiste külluse kristallidega. Võib hoida ka erinevate taimede peal, mis majja küllust toovad, nagu näiteks Sulgvõhk või Turdleht ehk Ahvileivapuu.

Dendriitahhaat on külluse aktivaator ka neile kellel on materiaalselt suur ebaõnn peal. Kui sa soovid enda majanduslikku olukorda parandada, siis pane igasse lillepotti enda kodus vähemalt üks Dendriitahhaat. See loob külluse võrgustiku sinu kodus ja seda sa saad igal ajal uuendada uute Dendriitahhaatidega. Siis, kui tunned, et soovid enda majanduslikku ehk rahalist olukorda parandada. Loomulikult on kõige parem Dendriitahhaati igal Noorkuu ajal enda koju tuua. Mida rohkem neid seal sinu isiklikus templis on, seda suurem tõenäosus on saavutada ka materiaalsed unistused reaalselt selles elus ära. Seega valik on sinu. Mina annan sulle juhised sinu kodu energeetika külluslikuks muutmiseks. Sina oled see, kes teeb otsuse, kui suur on sinu külluse soov/defitsiidi täitmise vajadus ja selle järgi tegutsedki. Soovin imelist teekonda parema tuleviku poole! 

Edela Feng Shui

Peale Kagu nurga toimib Dendriitahhaat ka Edelas, aidates sinna piirkonda tuua rahu. Dendriitahhaat kannab endaga kaasas metalli elementi, seega aitab see Edelas tuua rahu kodus elavate laste vahele ja suunata neid üksteist aktsepteerima, armastama, austama ning hoidma.

Peale selle sobib see sinna ilmakaarde ja loomulikult ka lapse tuppa, veel parem on, kui lapse tuba on ka Edelas, selle valu vaigistava toime tõttu. Dendriitahhaat aitab lapsel üle saada ema ja isa lahkuminekust. Eriti hästi töötab see siis, kui see lahkuminek on olnud väga inetu ning tüliderohke. Sellisel juhul soovitan hoida seda koos Mango-Kaltsiidi ja Sinise Kaltsedoniga. Mango Kaltsiit aitab emaga paremini läbi saada ja Sinine Kaltsedon isaga.

Parimad valikud

Dendriitahhaat on kristall, mis aitab sul elus enda jaoks paremaid valikuid teha. Kui soovid intuitiivselt osata taimset tervendust leida, siis selle kristalli kandmine aitab avada sellel tasandil sinu intuitsiooni. 

Looduse päästmine

Dendriitahhaat on nende õnne-kristall, kelle missiooniks siin maailmas on päästa loodust ehk kelle  eluülesandeks on loodust säilitada. 

Viigipuu

Soovitan Dendriitahhaati, Sammalahhaati ja Valget Opaali lisada Viigipuu mullale. Esiteks taime energia kaitsmiseks ja selleks, et viigipuu sulle viljakaid ideid tooks. Viigipuu eesmärk on sind mentaalselt alati toetada. Viigipuu aktiveerib kodu energeetikas mõtete liikumise, mis omakorda aitab kiirendada ka näiteks spirituaalset eneseanalüüsi. Kui viigipuu sureb, siis on vaja teha elus restart. See on märk selle kohta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Seljavalud, eriti naistel ja see aitab ka neid, kellel on eelnevalt olnud mõni seljatrauma ning sellest on tulnud närvivalu. Stressi mitte talumine ja pidev närvilisuse tunne. Aitab neid, kes ei suuda enda alateadvuses olevat hirmu kontrollida ja see loob seedimisse probleeme.

SODIAAK

Dendriitahhaat toob KAKSIKUTELE jõukust, küllust ja materiaalseid õnnestumisi eelkõige tööalasel.


Kui sa oled viimasel ajal näinud Ingli sõnumit number 196, siis sinu Inglid soovitavad sul Dendriitahhaati kasutada. Dendriitahhaat on sellel eluperioodil sulle kõige kasulikum kristall. See toob küllust ja rahavoolu. See on ka märk, mida sulle 196 Inglite poolt näidatakse. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Dendriitahhaati võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga või Bergamoti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 60 g.
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
0.40€
Maksudeta:0.33€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄND ei pruugi olla just see, millest sa eeldad, et saab eeterlikku õli, küll aga saab seda männiokstest ja tegemist on väga tervendava eeterliku..
8.90€
Maksudeta:7.29€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
49.00€
Maksudeta:40.16€
EPIDOOT chipsid on väikesed Epidoodi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimede kristallidega katmisel ..
3.90€
Maksudeta:3.20€
MÄND ei pruugi olla just see, millest sa eeldad, et saab eeterlikku õli, küll aga saab seda männiokstest ja tegemist on väga tervendava eeterliku..
8.90€
Maksudeta:7.29€
VALGE AHHAAT suurendab inimese sees tänutunnet ja tänulikkust, õpetades nägema, mis on elus hea ja mille üle õnnetunnet tunda.Valge Ahhaat on üks..
0.50€
Maksudeta:0.41€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
6.90€
Maksudeta:5.66€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.