Menüü
Ostukorv

HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL

HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL VÄEESEMED
HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL VÄEESEMED
HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL VÄEESEMED
HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL VÄEESEMED
HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL
7.90€
Maksudeta: 6.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HELESININE rituaali- & maagiaküünal

Võimalikud valikud


HELESININE RITUAALI- & MAAGIAKÜÜNAL on selleks, et sa saaksid läbi viia erinevaid nõiduslikke rituaale, kus läheb vaja helesinist küünalt.


Helesinine küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglitega ühendust saada. Lisaks omab helesinine rituaali- & maagiaküünal väga rahustavat energiat.  See on küünal, mille vägi rahustab, maandab stressi ja toob visioone.


- Helesinist küünalt põleta Inglikristallide lähedal või nende keskel. Sellisel juhul saab küünlamaagia aktiviseerida kristallide tööd ja seega muutuvad kristallid võimsaks.


- Kasuta sellistes rituaalides ja maagiates, kus helesinist küünalt on vaja. Konkreetsetes nõiduslikes rituaalides on just seda tooni küünalt vaja, et energiad oleksid rituaali tegemiseks sobilikud.


- Põleta seda küünalt enda kodus või enda lähedal, et hingerahu taastada. Helesinise küünla põletamine suurendab rahutunnet, leevendab stressi ja aitab sul lõõgastuda.


- Eriliselt kasulik on helesinist küünalt põletada siis, kui tegeletakse joogaga või mediteerimisega, kuna helesinine küünal aitab lõõgastuda. Lisaks soovitan samal ajal põletada ka rahustavat viirukit.


- Põleta vahetult enne magamaminekut enda magamistoas, et end unenägude nägemisele avada ja visioonide jaoks ette valmistada.


- Põleta helesinist küünalt siis, kui Ingliportaalid on avanenud. Sellisel juhul sa ise avad Inglite jaoks energiad, et need saaksid sulle visioone tuua. Eriliselt kasulik on seda põletada peegli ees. Peeglid on portaalid ja helesinine küünal aitab avada Inglite majja sisenemiseks konkreetse värava. Peeglite ja portaalide kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.


Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.


TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.