Menüü
Ostukorv

INGLID küünal

INGLID küünal VÄEESEMED
INGLID küünal
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGLID küünal

Võimalikud valikud

INGLITE küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglitega ühendust saada. Lisaks omab Ingliküünal väga rahustavat energiat. See on küünal, mille vägi rahustab, maandab stressi ja toob visioone.

- Ingliküünalt põleta Inglikristallide lähedal või nende keskel. Sellisel juhul aktiveerib see kristallide tööd ja seega muutuvad kristallid võimsamaks.

- Põleta seda küünalt enda kodus või enda lähedal, et hingerahu taastada. Ingliküünla põletamine suurendab rahutunnet, leevendab stressi ja aitab sul lõõgastuda.

- Eriliselt kasulik on Ingliküünalt põletada siis, kui tegeletakse joogaga või mediteerimisega, kuna Ingliküünal aitab lõõgastuda. Lisaks soovitan samal ajal põletada ka rahustavat viirukit.

- Põleta vahetult enne magamaminekut enda magamistoas, et end unenägude nägemisele avada ja visioonide jaoks ette valmistada.

- Põleta Ingliküünalt siis, kui Ingliportaalid on avanenud. Sellisel juhul sa ise avad Inglite jaoks energiad, et need saaksid sulle visioone tuua. Eriliselt kasulik on seda põletada peegli ees. Peeglid on portaalid ja Ingliküünal aitab avada Inglite majja sisenemiseks konkreetse värava. Peeglite ja portaalide kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Kaitse loomise rituaal

Ingliküünalt kasutatakse isikliku Kaitseingliga kontakteerumiseks. See aitab luua ühenduse sinu ja Kaitseingli vahel, suurendades võimalust saada Kaitseingli kaudu juhendavat ja head informatsiooni. Kui põletad seda küünalt, siis kutsud teda enda ellu. Ingliküünal avab portaali, mille kaudu on sul võimalik edastada enda Kaitseinglile palveid. Tee seda siis, kui sul on vaja lisakaitset või selgust teatud olukordadesse.

Ingliküünalt on lihtne kasutada. Selleks aseta küünal enda kodus peegli ette enda, seda põlema süüdates keskendu sellele, et soovid Kaitseingliga kontakti luua. Veelgi paremini ja efektiivsemalt töötab Ingliküünal siis, kui asetad selle küünla kõrvale Angeliidi ja Opaliidi kristallid. Mõlemad kristallid aitavad Kaitseingliga ühendust saada ja muuta selle väe eriti tugevaks. Põleta küünalt iga kord, kui soovid Kaitseinglilt saada kaitset ja teateid.

Ühel hetkel, kui küünal on ära põletatud, siis võta kristallid ja hoia neid enda magamistoas, näiteks voodi all. Need on laetud sidemega, mille oled enda Kaitseingliga loonud. Sellisel juhul saab Kaitseingel läbi une sulle appi tulla. Näiteks tuua sulle unenägusid, mis on tähendusrikkad ja aitavad sind õigele teele juhatada. Päevasel ajal kannad enda suuri küsimärke Auraväljas ja öösiti vallandub side sinu ja Kaitseingli vahel. Seega pane tähele neid unenägusid, mis tulevad sinu teele peale selle rituaali tegemist.

Võid seda rituaali alati korrata ning teha ka teistele pereliikmetele, et neid kaitsta. Näiteks enda lapse nimel, et suurendada tema kaitset! NB! Kui sa hakkad seda rituaali tegema kellelegi teisele, siis soovitan võtta kasutusse uued kristallid, et anda kristallidele uus eesmärk. Kui sa aga kordad sama rituaali, et rituaali võimendada, siis võid kasutada samu kristalle.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.