Menüü
Ostukorv

LAVENDEL küünal

LAVENDEL küünal VÄEESEMED
LAVENDEL küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAVENDEL küünal

Võimalikud valikud

LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks, parandab meeleolu ja on looduslik antidepressant.

Lavendel on hingeteraapia jaoks üks parimaid taimi! Kasuta sellest valmistatud viirukeideeterlikke õlisid ja küünlaid, et enda ellu rohkem rahu ja tasakaalu tuua. Eelkõige selleks, et enda kodueenergiat tervendada ja tervena hoida. Mida rohkem Lavendlit kasutad, seda kiiremini jõuad harmooniasse! 

Lavendel on üle maailma tuntud taim, mida kasutatakse erinevate kosmeetikatoodete valmistamisel ja koduseks alternatiivseks raviks erinevate probleemide tervendamisel. Lavendel on väga kasulik taim ja ma soovitan seda kindlasti oma igapäevaellu lisada, seda taime tundma õppida ja praktiseerida selle kasutamist enesetervendamise eesmärgil.

Lavendel kui rituaalitaim on üks vajalikumaid jõude, mida on igal müstikul vaja, kuna Lavendel on ülimalt mitmekülgne ja selle essentsi saab väga paljudes erinevates rituaalides rakendada. Lavendli enimtuntud toime on loomulikult rahuliku atmosfääri loomine, aga peale selle oskab see ka intuitiivset hinge viia veelgi sügavamatele lainetele ehk Astraali.

Lavendliküünalt, Lavendliviirukeid, eeterlikku õli ja Palo Santo puud on väga kasulik korraga põletada (suitsema seada). Lavendli ja Palo Santo kooslus loovad väga intensiivse ühise energia, mis aitavad kristalle igal kujul puhastada ja nende energiaid võimsamaks muuta. Põleta neid kahte taime üheskoos toas, kus asuvad sinu kristallid, kristallehteid ja igasugused väeesemed, mis on naturaalsetest kristallidest valmistatud. Lavendel ja Palo Santo loovad sinu kristallidele universaalse puhastuskuuri. Kõige kasulikum on neid koos põletada Kuu esimese veerandi päeval. 

Kuu viimase veerandi loomise päeval on kasulik põletada kodus Lavendliküünalt ja -viirukit, kui tunned end halvasti. Lavendel aitab sinu tuju paremaks muuta ja sinu stressitaset taandada. Lavendlil on oskus rahustada ärevaid energiaid, ja kui näiteks Kuu viimase veerandi faas toob sinu ellu mõne konflikti või probleemi, millele sul on vaja lahendus leida, siis Lavendel aitab sind nii, et sa ise emotsionaalselt haavata ei saaks. Lavendli põletamine on väga oluline just sellel Kuu faasil. Loe minu artiklit selle kohta, kus ma räägin sulle sellest, mida sa kindlasti võiksid Kuu viimase veerandi ajal teha. Selle artikli leiad SIIT.


Meditatsioon

Lavendliküünalt põleta ruumis, kus sa soovid mediteerida, endale visioone tuua, rahuneda või isegi joogat praktiseerida. Lavendlil on oskus muuta meeled rahulikumaks ja tasakaalustada kogu hinge. Väga kasulik on Lavendliessents siis, kui sa tunned, et miski ajab sind endast välja, sa ei suuda keskenduda või rahuneda. Lavendel aitab spirituaalselt end kokku võtta ja rahuneda. See aitab tugevdada intuitsiooni, aitab paremini hakkama saada ning kasulikke otsuseid langetada.

Energeetiline puhastus

Lavendli küünlaga on sul võimalik teha kodus energeetiline ja spirituaalne suurpuhastus. Selleks aseta küünal enim läbikäidavasse ruumi. Enne kui küünla süütad, keskendu sellele, et soovid vabaks saada absoluutselt kõikidest takistustest, mis sinu elus on, eriti kodus. Põleta üks küünal järk-järgult lõpuni. Igal korral kui küünla süütad keskendu enda heaolule. Tee seda, kui soovid kiiret restarti enda elus ja tunned, et “miski” närib sind energeetiliselt. See eemaldab blokaadid ning kõik tervendavad elemendid sinu ümber loovad uudsust, kergust, helgust ja head enesetunnet.

Lavendlit kasuta esimesel vōimalusel kui sinu elus on olnud draamat, eriti koduseinte vahel. Alati kui miski tuleb sinu ellu õppetunnina või negatiivse energiana, siis tuleb sellest kiiremas korras lahti saada. Miks? Negatiivsus salvestub sinu Aurasse ja kodu energeetikasse. Seda teades, puhasta alati enda Aura ja kodu peale seda “miskit”, mis sinu rahu häiris. Lavendel loob uue energeetika, vabastab vana ja aitab stressivabalt edasi liikuda. Parim taim sinu edasi pushimiseks

Lavendlimeditatsioon soovi teele saatmiseks ja vabaks laskmiseks - et see saaks täituda!

Selleks, et soovi vabastada ehk vabaks lasta, et see saaks täituda, on ülimalt hea see kosmosesse mediteerida. Selleks soovitan sul võtta kasutusele Lavendliviiruk, Lavendliküünal või Lavendli eeterlik õli. Kui kasutad kõiki korraga, siis on sul suurem tõenosus oma soov meditatsiooni käigus vabaks lasta. Kuidas seda teha?

Sea LavendliküünalLavendliviiruk ja Lavendli eeterlik õli enda kõrvale tööle. Eeterlikku õli tilguta õlilambis olevasse vette. Kui sa süütad küünla ja viiruki ning tilgutad õli õlilampi, siis keskendu enda südamesoovile ja lausu maagialause: "Universum, täida minu soov ja ma lasen selle vabaks!". Meditatsiooni käigus keskendu enda soovile, ja iga kord, kui seda teed, lausu uuesti ka maagialause.

Meditatsioon on lihtne, istu Lavendlist maagiaesemete juures ning naudi ja puhka. Ole pikali või joogapositsioonis. Keskendu enda soovile, kuni tunned, et oled saanud selle täielikult teele saata. Saad sellest aru siis, kui sul hakkavad teised mõtted peas ringi rändama. Seejärel jäta Lavendli energiad enda soovi manifesteerima. Meditatsiooni tegemise päeval hoia kindlasti positiivset suhtumist. Liigu enda päevatoimetustega edasi ja ära keskendu rohkem enda soovile. See on vajalik selleks, et vabakslaskmine saaks toimuda ja kõik sinu südamesoovid jõuaksid Lavendli väe abil universumisse.

Lavendel aitab sinu seest eemaldada igasuguse stressi, mis takistab vabakslaskmist ja see toetab soovide teele saatmist. Lavendel on taim, mida saad kasutada ka kodurahu tagamiseks, heaolu loomiseks ning õnnetunde suurendamiseks. Soovitan kasutada enda kodus Lavendlit regulaarselt, et sul oleks alati hea olla ning kristallid, mille oled enda ellu toonud, saaksid sind toetada. 

Hea uni

Lavendel on rahustava toimega taim, mis soodustab lõõgastumist ja sügavasse unne jäämist. Selleks põletage Lavendliküünalt vahetult enne magamajäämist enda magamistoas, et selle essents saaks puhastada sealse närvilise atmosfääri, mis takistab uinumist. Lavendliküünla kõrvale sobib asetamaks ka Seleniit või Kuukivi, et ka kristallide poolt lõõgastavat jõudu juurde tuua.

Stressienergia puhastamine

Lavendliessentsi küünlaga on võimalik puhastada kodu Aurat erinevat sorti stressienergiast. Lavendliküünalt põletatakse otse kodu keskpaigas või enim läbikäidavas ruumis. Kui küünalt põletada sellel eesmärgil, et see puhastaks energiaid, siis tuleb alati aken samas ruumis lahti teha, et energiad saaksid vahetuda. Lavendliküünal aitab puhastada kodus olevat närvilisust, kurbust, mõne pereliikme haigusest tekkinud kurbuse, stressi, depressiooni või negatiivse mõtteviisi. Lavendliküünalt võib hoida stressi leevendavate kristallide kõrval ja eriti hästi sobib see kokku Ametüstiga.

Kristallide puhastamine

Lavendliküünal aitab aktiveerida stressi leevendavaid, hea une, intuitsiooni- ja selgeltnägemisekristalle. Selleks hoia küünalt kristallikomplektide keskel või aseta aknalauale Ametüst või Mäekristall geoodi kõrvale põlema senikaua, kuni väeesemed geoodidel puhastuvad. Lavendliküünal aitab nendel väeesemetel aktiveeruda ja puhastuda, koos geoodidega.

Pendliga ennustamine

Asetage lauale Lavendliessentsiga küünal, kui soovite pendliga ennustama hakata. Lavendliessents aitab kiirendada meditatsiooni minekut ja see omakorda aitab sul endal lihtsamini nii küsimusi esitada kui ka nendele vastuseid saada. Lavendel aitab alateadvusel välja tulla ja läbi selle õigetel vastustel tulla.

Uus Armastus

Lavendliküünalt põletage uut armastust ligitõmbavate kristallide keskel, et need kristallid oleksid aktiivsed ja täis energiat. Lavendel aktiveerib armastusekristalle, mis on mõeldud uue hinge ligipääsemiseks ja temaga koos uue elu rajamiseks.

Kahaneva kuu rituaal stressi vabastamiseks

Igal erineval kuul, Kahaneva Kuu ajal, on võimalik sul teha endale ühte rituaali. Rituaali, mis aitab Kahaneva Kuu faasi energialaine ja Apatši Pisara kristallide kaudu sinu Aurast stressi vabastada. Seda rituaali on endale kasulik teha, kui sa tunned, et oled ülekoormatud, emotsioonid on ülemäära närvilised ja kui sa lihtsalt soovid rohkem rahu tunda. Rituaaliks läheb sul vaja täpselt kolme Apatši Pisarat ja ühte Lavendliküünalt. Rituaali läbiviimiseks leia koht, kus sa saad seda teha rahus ja vaikuses. Kui sa oled selle koha leidnud, siis aseta kuumakindla aluse peale Lavendliküünal ja selle ette kõik Apatši Pisara kristallid. Süüta küünal põlema ja aseta mõlemad peopesad küünlaleegi kohale. Sule silmad ja korda enda mõtetes täpselt kolmteist korda: "Minu Auraväli vabastagu stressienergiat!". Kui see on öeldud, siis võta ükshaaval kõik Apatši Pisarad kätte ja korda kõigi nendega täpselt samamoodi kolmteist korda seda rituaalilauset. Kui see on tehtud, siis aseta kõik kristallid Lavendliküünla ette tagasi ja mediteeri selle küünla ees senikaua, kuni hakkab tekkima rahu, tasakaal ja hea enesetunne.

Apatši Pisarad suudab Kahaneva Kuu ajal tõmmata endasse stressienergiat inimese Auraväljast ja sellest keskkonnast, kus need kristallid asuvad. Lavendliküünal suudab aktiveerida Aurapuhastusprotsessi, ja seda eriti siis, kui selle kõrval on kristallid, mis suudavad seda samuti teha. Apatši Pisarad neelavad negatiivse energia endasse, seega tuleks tuleks need kristallid Salveisuitsu sees ära puhastada. Selleks sea Salvei rituaalitaim suitsema ja hoia Apatši Pisara kristalle ükshaaval selle suitsu sees.

Seda rituaali on võimalik teha igal järgneval Kahaneval Kuul nendesamade kristallidega uuesti. Kui selleks on soov, siis hoiusta neid kolme kristalli musta koti sees ja pane selle koti sisse enda jaoks kirja märksõna, mis viitab, et need on selle rituaali tegemise kristallid. Neid kristalle ei tohi kindlasti mõnel teisel eesmärgil kasutada, vastasel juhul toovad need ebaõnne sinna, kus neid kasutatakse. Seega, kasuta neid uuesti vaid selle rituaali sooritamisel. Küünalt selles rituaalis võib edasi kasutada ka mõnel muu otstarbel.

Kuupäevad, millal on Kahanev Kuu, leiad Kuufaaside kalendrist.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40 h, keskmine küünal ca 60h ja suur küünal ca 85h
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!La Tene tähemärgi käekett AMBUR "TASAKAAL" on loodud hingele, kes ..
25.87€ 34.50€
Maksudeta:21.21€
INGLITE küünal kannab endaga kaasas Inglitega kontakteerumiseks sobilikku energiat ja selle küünla põletamise vägi aitab sul Inglit..
4.90€
Maksudeta:4.02€
SIREL on kauni õitega puu või põõsas, mis kannab endaga kaasas väga olulist spirituaalset energiat. Sirel on see, mis annab..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
13.90€
Maksudeta:11.39€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TŠAROIIT on ilus lillakat tooni kristall, mille põhiliseks värvuseks on kirju, mille moodustavad tumelilla, helelilla, mustjaslilla ja l..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.