Menüü
Ostukorv

APATŠI PISAR poleeritud

APATŠI PISAR poleeritud KRISTALLID
APATŠI PISAR poleeritud
0.80€
Maksudeta: 0.66€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APATŠI PISAR poleeritud

Võimalikud valikud

APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkondadest, peamiseks leiukohaks on Mehhiko ja USA. Apatši Pisar on saanud oma nime indiaanlaste legendi järgi, kus Apatši piirkonna naised hakkasid seda kristalli endaga kandma, et vabastada kurbust ning saada rasketel aegadel lohutust. Seda kristalli hakati esmalt kandma selleks, et vabastada leina tõttu tekkinud valu. Apatši Pisarale on iseloomulikuks värvuseks must toon, mis võib kohati ka läbi kumada nagu Suitskvartski. See tuleb sellest, et Apatši Pisar on vulkaaniline klaas.

Kui Sul on raske eluga edasi liikuda, Sa soovid vabaks saada mineviku valust ja stressist, siis hoia endaga Apatši Pisara kristalli. Seni kuni tunned, et oled taastunud ja õnnelik. Apatši Pisar aitab lahti saada kaotusvalust, traumadest, leinast, depressioonist, ärevustundest, paanikahoogudest, luupainajatest ja sellel on oskus muuta Sinu Auraväli võimalikult tugevaks. Selliseks, mis ei lase enam negatiivsust Sinu hinge!

Hingehaavadest vabastaja

Apatši Pisar on Mustast Obsidiaanist palju kiirematoimelisem ning mõeldud ennekõike kurbuse, valutunde ja emotsionaalse läbipõlemise ravitsemiseks. Apatši Pisar on kristall, mis aitab mõista, et kui inimene on lahkunud, tuleb tal lasta minna. Apatši Pisar õpetab lahti laskma ning eluga edasi minema. Kui kellegi elust on lahkunud väga lähedane inimene, siis Apatši Pisar on kõige parem kristall, mida kasutada emotsionaalsel tasandil ravitsemiseks. Kuna see õpetab lahti laskma, siis see õpetab ka mõistma, et igal inimesel on oma aeg ja iga suhe ei kesta igavesti, inimesed tulevad ja õpetavad meid ning siis lahkuvad. Apatši Pisarat soovitan ma hoida võimalikult lähedal südamele või panna voodisse madratsi vahele täpselt sinna, kus magades on sinu süda. Apatši Pisarat hoitakse endaga seni, kuni tunned, et täna sa ei nuta teda enam taga või täna see sulle enam haiget ei tee, ja sa saad sellest kõigest rääkida nii, et see sind nutma ei ajaks. 

Apatši Pisarat soovitan ka siis, kui lapsepõlves või minevikus on sulle kellegi poolt väga palju haiget tehtud. Kas ahistatud, kiusatud, alandatud, armastusest ilma jäetud, perekonnas on olnud ema-isa lahkumine ja see on tekitanud hinge sügava haava. Apatši Pisar aitab lahti sulle põhjustatud valust ja sellisel juhul soovitan seda kristalli kombineerida Rodoniidiga. Apatši Pisar võiks seega olla kindel kristall, mis on sinuga pidevalt kaasas. Apatši Pisarat kasutatakse ka kõige süngematest mälestustest põhjustatud valu lahti laskmiseks. Sellised probleemid ei lahku hingest üleöö, vaid ajaga ja seni, kuni valu on hinges, ei soovita ma kristalli eemale panna, vaid endaga ikka ja jälle kaasas kanda.

Negatiivsuse blokeerija ja sellest tervendaja

Kui sinu elus on probleem, et sa pead pidevalt kuulama negatiivset arvamust oma lähedase poolt, siis Apatši Pisar aitab aitab sul seda taluda. Apatši Pisar on kristall, mis aitab sul nendele lähedasele andeks anda, kes sulle pidevalt sõnadega liiga teevad, lisaks aitab sul muutuda selliste sõnade suhtes immuunseks. Seega hoia enda kodus või kasuta Apatši Pisarat kodu energiavälja täiendamisel, kui soovid ise otsustada, kes sa oled ja mis sulle kõige paremini sobib.

Kanna Apatši Pisarat koos Rubiin-Tsoisiidiga. Rubiin-Tsoisiit on hinge tervendav kristall, mis annab sulle oskuse elust rõõmu tunda ja enda sisemiste probleemidega tegeleda. Rubiin-Tsoisiit rikastab  ja toidab sinu hinge positiivse väega samal ajal, kui sa tegeled enda sisemiste probleemidega. See on kristall, mis aitab sul terveks saada nii, et sa ei tunne halbu emotsioone. Rubiin-Tsoisiit aitab leevendada Apatši Pisara kiiret ja aktiivset tööd, aidates sul negatiivsusest lahti saada nii, et sa ei tunne seda. Aitab sul sisemisi probleeme lahendada, et sa suudaksid ise enda probleeme analüüsida ja neid hingest vabaks lasta.

Kahaneva kuu rituaal stressi vabastamiseks

Igal erineval kuul, Kahaneva Kuu ajal, on võimalik sul teha endale ühte rituaali. Rituaali, mis aitab Kahaneva Kuu faasi energialaine ja Apatši Pisara kristallide kaudu sinu Aurast stressi vabastada. Seda rituaali on endale kasulik teha, kui sa tunned, et oled ülekoormatud, emotsioonid on ülemäära närvilised ja kui sa lihtsalt soovid rohkem rahu tunda. Rituaaliks läheb sul vaja täpselt kolme Apatši Pisarat ja ühte Lavendliküünalt. Rituaali läbiviimiseks leia koht, kus sa saad seda teha rahus ja vaikuses. Kui sa oled selle koha leidnud, siis aseta kuumakindla aluse peale Lavendliküünal ja selle ette kõik Apatši Pisara kristallid. Süüta küünal põlema ja aseta mõlemad peopesad küünlaleegi kohale. Sule silmad ja korda enda mõtetes täpselt kolmteist korda: "Minu Auraväli vabastagu stressienergiat!". Kui see on öeldud, siis võta ükshaaval kõik Apatši Pisarad kätte ja korda kõigi nendega täpselt samamoodi kolmteist korda seda rituaalilauset. Kui see on tehtud, siis aseta kõik kristallid Lavendliküünla ette tagasi ja mediteeri selle küünla ees senikaua, kuni hakkab tekkima rahu, tasakaal ja hea enesetunne.

Apatši Pisarad suudab Kahaneva Kuu ajal tõmmata endasse stressienergiat inimese Auraväljast ja sellest keskkonnast, kus need kristallid asuvad. Lavendliküünal suudab aktiveerida Aurapuhastusprotsessi, ja seda eriti siis, kui selle kõrval on kristallid, mis suudavad seda samuti teha. Apatši Pisarad neelavad negatiivse energia endasse, seega tuleks tuleks need kristallid Salveisuitsu sees ära puhastada. Selleks sea Salvei rituaalitaim suitsema ja hoia Apatši Pisara kristalle ükshaaval selle suitsu sees.

Seda rituaali on võimalik teha igal järgneval Kahaneval Kuul nendesamade kristallidega uuesti. Kui selleks on soov, siis hoiusta neid kolme kristalli musta koti sees ja pane selle koti sisse enda jaoks kirja märksõna, mis viitab, et need on selle rituaali tegemise kristallid. Neid kristalle ei tohi kindlasti mõnel teisel eesmärgil kasutada, vastasel juhul toovad need ebaõnne sinna, kus neid kasutatakse. Seega, kasuta neid uuesti vaid selle rituaali sooritamisel. Küünalt selles rituaalis võib edasi kasutada ka mõnel muu otstarbel. Kuupäevad, millal on Kahanev Kuu, leiad Kuufaaside kalendrist.

Vabastamise rituaal Kuu viimase veerandi loomise ajal

Selleks võta Apatši Pisara kristall ja Must rituaali- & maagiaküünal. Täpselt Kuu viimase veerandi päeval tee vabastamise rituaali, mis aitaks sul ühest konkreetsest asjast enda elust vabaks saada. Selleks aseta enda kodus vabalt valitud kohale küünal, mille kõrvale paned kristalli. Süüta küünal ja samal ajal soovi üks soov. See soov peab olema seotud millegi vabaks laskmisega. Näiteks, kui sa soovid konkreetsest inimesest lahti lasta, siis mõtle selle peale, et sa suudaksid seda teha. Kui sa soovid mõnest halvast harjumusest lahti saada, siis keskendu sellele, et sa ei soovi seda harjumust enam jätkata. 

Nüüd lase küünlal ilusasti põlema jääda ja jäta küünal koos kristalliga omale kohale. Iga päev kuni küünla ärapõletamiseni soovi iga kord oma soov sinna küünla sisse, kui sa selle põlema paned. Kui ühel päeval on küünal ära põlenud, siis Apatši Pisar on kandnud sinu soovi enda sisse. Nüüd võta Apatši Pisar ja vii see jõevette. Kui sa seda sinna viskad, siis soovid viimast korda seda, et see aitaks sul sellestsamast teemast lahti öelda. Apatši Pisar vabastab sinu sees ahelad, mis on sind sellega sidunud. 

Kodukaitse kristallikomplekt

Apatši Pisar sobib sellesse kristallikomplekti siis, kui sa soovid ennast ja enda perekonda rasketest üleelamistest eemale hoida. See on ka kristall, mis aitab leinast üle saada. Apatši Pisar takistab depressiooni teket ja on kasulik nendes perekondades, kus on sõltuvushaigusi. Apatši Pisar aitab kaitsta sõltuvushaiguste tekke ja nende edasi arenemise eest. Lisa see kristall kodukaitse kristallikomplekti. Loe selle komplekti kohta lähemalt edasi SIIT.

Lein ja surm

Apatši Pisar aitab hingerändamise muuta kergemaks, see on rohkem omastele leina ja kurbuse vähendamiseks. Apatši Pisar vabastab leina ja õpetab surma aktsepteerima ning oskama sellega koos elada. Surm on loomulik elu osa, paljudel kahjuks ei ole oskust seda aktsepteerida ja Apatši Pisar aitab seda teha.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Apatši Pisaraga ravitsetakse lihaskrampe, selleks hoitakse problemaatilisel piirkonnal kolme kristalli koos Mäekristalliga. Ravitsemiseks mõeldud kristalle kasutatakse vaid ravitsemiseks, mitte teistes kristallikomplektides. 

- depressioon, ärevushäired, sügav stress, suhtlemiskompleksid, sügavad hirmud ja erinevad foobiad, vaimuhaigus

- ergutab vereringet, tervendab verd, sobib kandmiseks verehaiguste olemasolul,

- aitab C-vitamiinil kiiremini kehasse imenduda, taastab energiavarusid, kaitseb stressi tagajärjel tekkivate raskete haiguste eest

- alkoholism, toidusõltuvus, tugev arvutisõltuvus

- aitab ka haiglast ja agressiivset seksuaalfantaasiat maandada.

JUURTŠAKRA

Apatši Pisar tervendab Juurtšakrat, aidates immuunsusel tugevneda ja tööst tekkivate murede eemale hoidmist. Apatši Pisar aitab väga raskeid haigusi eemale hoida, aidates Juurtšakral uuesti enda energia taastada, et sellised haigused kehasse ei saaks siseneda.
  
SODIAAK

Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum JÄÄRALESKORPIONILE ja AMBURILE.

Apatši Pisar on see kristall, mis hakkab JÄÄRA energias väga kiirelt tööle. Apatši Pisaras on väga palju meesenergiat, mis aitab Jäära mehe Aurat tugevdada. See kristall on Jäära jaoks stressi leevendava ja Aurat tugevdava, puhastava ja taastava toimega. Apatši Pisar kaitseb Jäära ka ebaõnne eest. Nad võivad olla kergestiärrituvad ja see kristall aitab seda külge temas taandada. Terve Aura mängib inimese vastupidavuses suurt rolli ja Apatši Pisar hakkab Jäära Auras kiirelt tööle.

Apatši Pisarat soovitan ma kanda või enda läheduses hoida väikesel Jäära lapsel või täiskasvanud Jääral, kes on jäänud ilma oma isa armastusest. Jäära jaoks on väga oluline see, et isa eksisteeriks ja Apatši Pisar aitab seda tühimikku tervendada. Loe lähemalt selle kohta artiklist Jäär lapsena - eriline ja särtsakas SIIT.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Suhtes petmise ja reetmise andestamine

Kombineerige Apatši Pisar Rodoniidi, Rodokrosiidi, Fuksiidi ja Sinise Topaasiga ning hoidke neid kristalle enda ja kallima fotol. Kristallide peale aseta kuivatatud roosiõisi ning hoia neid kristalle seal senikaua, kuni teie omavahelised suhted on paranenud. Kui te mõlemad suudate koos edasi minna ühel heal päeval, siis võta kristallid ja roosiõied ning vii need tänutäheks loodusesse.

Emotsionaalne tasakaalustaja -  Apatši Pisar ja Rodoniit

Valmista endale kristallivett nendest kristallidest, kui sa tunned, et sa oled emotsionaalselt väga suure koormuse all. Nende kristallide ühine vägi aitab leevendada suhtesiseseid pingeid, perekonna pärast muretsemist, valu, leina, kaotust, stressi ja isegi depressiooni. Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Apatši Pisarat tuleb kindlasti rohkem puhastada ja laadida, kui enamus kristalle, kuna see töötab väga süngete emotsioonidega. Puhasta seda Viirukipuu eeterliku õli või viirukiga. Kui kannad kristalle päevasel ajal endaga kaasas, siis hoidke seda öösiti aknalaual Tselestiit või Mäekristall geoodil. Kui see on aga Teie madratsi vahel, siis puhastage seda päevasel ajal voolava vee all ning laske sellel aeg-ajalt puhata ka Tsitriin geoodil päikesevalguse käes.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
8.10€
Maksudeta:6.64€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirk..
23.87€ 34.10€
Maksudeta:19.56€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
10.08€ 14.40€
Maksudeta:8.26€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.62€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.