Menüü
Ostukorv

ROHELINE küünal

ROHELINE küünal VÄEESEMED
ROHELINE küünal
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE küünal

Võimalikud valikud

ROHELIST küünalt saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu: 

- Roheline küünal kannab endaga kaasas küllusega, rahavooluga ja tervendamisega seotud energiaid.  Sa võid seda põletada, et enda ellu küllust ligi kutsuda.

- Rohelineküünal sümboliseerib külluse energiat, seega on seda küünalt hea põletada erinevate külluse, rahavoolu, edu ja materiaalse õnne kristallide keskel. Selleks, et neid kristalle aktiveerida ja tõhusamaks muuta.

- Seda küünalt on kasulik põletada Täiskuu ajal, et enda ellu külluslike soovide täitumisi tuua. Selleks võiksid sa küünla süütamise ajal ka ühe konkreetse materiaalse soovi soovida, et see soov saaks läbi Täiskuu väe täituda.

- Lisaks Täiskuu ajal soovimisele võib ka lihtsalt igapäevaselt ühe soovi rituaali küünaldega teha. Põleta roheliseküünla kõrval Patšuli viirukit, et see küünal avaks sinu elus rahavoolu ja samal ajal soovi ka küünla sisse konkreetne soov, kui sa selle põlema paned.

- Roheline küünal sümboliseerib tervist ja tervendust. Seda küünalt põleta siis, kui sa tunned, et sinu tervis on sind alt vedanud. Roheliseküünla energia aitab sul kiiremini tervemaks saada. Seda küünalt on kasulik põletada tervenduskristallide keskel, et neid võimendada. Kasulik on ka vee-eliksiiri, meditatsiooni ja massaaži kristallide keskel seda küünalt põletada.

- Põleta samal ajal enda lähedal Rohelistküünalt, kui sa pendliga ennustad enda tuleviku rahaasju.

Küünla leek aitab sinu mõtted ja soovid teele saata!

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda SIIT.

TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine küünal ca 60h
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIDRUNHEINA ja KORIANDRI küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:- Hoidke sed..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ÕUNAD on kogu inimkonna ajaloo jooksul olnud väga suure au sees. Õunad sümboliseerivad armastust ja armastuse leidmist. Õunu peetakse ig..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:8.93€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.