Menüü
Ostukorv

YLANG YLANG küünal

YLANG YLANG küünal
YLANG YLANG küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: YLANG YLANG küünal

Võimalikud valikud

YLANG YLANG puhul on tegemist taimega, mille spirituaalne energia on väga tugevalt seotud armastuse, kire ja romantikaga. See parandab tuju, loob positiivsust ning rõõmsameelsust, on looduslik antidepressant ning aitab ka meeleolukõikumise vastu.

Ylang Ylang õli pärineb samanimelise puu õielehtedest. Ylang Ylang on suuremõõtmeline idamaa puu, mille õied lõhnavad imeliselt ja nende õielehtede eeterlik õli annab sellele taimele tema aroomi. Ylang Ylangi nimi tähendab eesti keelde tõlgituna "lillede lill" selle imelise lõhna ja ilu tõttu. 

Ylang Ylangi puud on pärit Indoneesiast ning sealt tuleb ka selle spirituaalne ja meditsiiniline ajalugu ning kasutamisharjumused. Kõige enam leidub seda taime Filipiinidel ja Polüneesia saartel. Ylang Ylangi eeterlik õli on väga populaarne ning seda kasutatakse väga laialt parfüümide tootmises, lisades parfüümidele magusat lõhna juurde.

Kui sinule meeldib aroomilt Ylang Ylang ja see on üks sinu lemmikutest, siis see annab sulle teada, et sind on ees ootamas Kaksikleegiga või Hingesugulasega kohtumine. Kui sa oled suhtes, siis see kuulutab ette soodsat aega sinu ja kallima vahel. Kasutades Ylang Ylangi küünalt või eeterliku õli suureneb sinu armastuseõnn.

Kingi see küünal inimesele, kellele sa soovid enda armastust väljendada. Selles peitub sõnum, mis annab teisele inimesele armastust edasi. Olgu selleks kingisaajaks sinu armastatud sõbranna, kaaslane või laps. Kellele sa soovid armastust väljendada?

Armastuseküünal

Ylang Ylangi küünal on täidetud armastuseenergiast. Kui seda põletad, lood sa enda ümber ja koju armastava atmosfääri. Ylang Ylang on otseselt seotud Kaksikleekide ja Hingesugulaste aktiveerimisega ehk ühendamisega ning nende vahel suurema armastuseenergia kasvatamisega. Ylang Ylang loob romantilise energia sinu ümber ja aitab Universumisse teele saata armastusesoove.

Kui soovid, et armastuseenergia sinu ümber kasvaks ja õnn sinu poole pöörduks, siis põleta regulaarselt enda kodus Ylang Ylangi küünalt. Sellega on võimalik aktiveerida ka enda armastusekristalle. Kui sul neid veel ei ole, siis soovitan need sul soetada. Aseta need selle küünla ümber ning lase neil enda ellu õnne tuua. Armastusekristallid leiad SIIT.

Soovitan Ylang Ylangi küünalt põletada Astroloogiliselt nendel kuupäevadel, mil on armastuseenergiad aktiivsed. Leiad need kuupäevad Horoskoopidest.

Ylang Ylang muudab sind romantilisemaks ja avab sinu hinges armastuseenergia vastuvõtmise. Lisaks aitab see ühendada perekonda ja muuta perekonnasideme tugevamaks. Ylang Ylang toob koduseinte vahele head õnne ja harmoniseerib suhteenergiaid.

Tujuparandaja

Mida ma olen Ylang Ylangi puhul tähele pannud, on see, et selle aroom muudab meeleolu kiirelt positiivsemaks. Selle aroomi keskel olles sinu enesetunne paraneb, kuna spirituaalsest vaatenurgast ergutab see korraga sinu Päikesepõimiku-, Südame- ja Kroontšakrat, vabastades nendes Tšakrates olevaid negatiivseid energiaid ja ergutades nende tööd.

Lisaks kõigele sellele aitab Ylang Ylang vabaks saada negatiivsetest käitumisharjumustest, mis on seotud nende kolme Tšakra ebakorrapärase tööga. Kui sa soovid hoida enda tuju positiivsena ja olla üleüldiselt optimistlikum inimene, siis põleta Ylang Ylangi küünalt, eeterliku õli õlilambis või kanna seda koos baasõliga enda naha peale.

Antidepressant

Ylang Ylang on looduslik antidepressant. Ideaalne sulle, kui tunned end negatiivsena, oled stressis või ärritunud. Põleta Ylang Ylangi küünalt, eeterliku õli või kanna seda nahale koos baasõliga kui tunned, et oled elust väsinud. Kasuta seda igapäevaselt kuni enesetunde paranemiseni. Kasuta koos Ylang Ylangiga Lavendlit ja Patšulit kui depressioon, masendus ja stress omavad väga tugevat võimu sinu üle. Mida sügavam on vaimne probleem, seda rohkem on vaja tuua enda ellu tervendajaid. Põleta neid vahetpidamata kui veedad enda kodus aega.

Meeleolukõikumine

Kui sa kannatad pidevate meeleolukõikumiste all ja pendeldad heast enesetundest kehva enesetundesse, siis Ylang Ylang võib olla sinu jaoks see õige tervendaja. Tegemist on taimega, mis mõjub väga hästi Kroontšakrale, kus meeleolukõikumine alguse saab. Selleks, et Ylang Ylang saaks sinu meeleolu stabiliseerida ja sulle energiat anda, on kasulik põletada selle küünalt või eeterliku õli. Viimase puhul täida õlilamp veega ja tilguta õlilambi sisse vähemalt 10-15 eeterliku õli tilka korraga - mida suurem kogus õli, seda kiirem võib olla enesetunde paranemine.

PÄIKESEPÕIMIKUSÜDAMETŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Ylang Ylang töötab korraga nende kolme Tšakraga kui selle aroomi sisse hingata. Eraldi töötab Ylang Ylang nende Tšakratega siis, kui määrida eeterliku õli koos baasõliga otse kehale nende Tšakrate peale.

Ylang Ylang tervendab neid Tšakraid, aidates neis olevat negatiivset energiat vabastada. See toimib kui nende kolme Tšakra detox, vabastades ebavajalikku ja segavat energiat, asendades nende Tšakrate tervenemisega. Kui need kolm Tšakrat saavad üheaegselt tervendava energia osaliseks, siis hakkavad hingest lagunema negatiivsust ja stressi tekitavad mõtted. Sa pead ennast tundma kergemini ja rõõmsameelsemalt.

Ylang Ylang ergutab neid kolme Tšakrat niivõrd palju, et see aitab kaasa suhtlusoskuste ja eneseväljendamise paranemisele. Ylang Ylangiga end tervendades või selle aroomi keskel olles, hakkad sa end vabamalt, selgemalt ning emotsionaalselt rikkalikumalt väljendama.

Ylang Ylang on enda energiaomaduste poolest sarnane Krüsopraasi kristalliga. Krüsopraas on kristall, mis aitab elust rõõmu tunda, elu nautida ja on samas armastuseenergia suurendaja, mida suudab suurendada ka Ylang Ylang.

YLANG YLANG KÜÜNLA ARMASTUSERITUAAL

Ylang Ylangi küünalt põlema süüdates keskendu enda kõige suuremale armastusesoovile. Sea see põlema ning vaata küünlaleeki. Keskendu sellele soovile kuniks tunned, et see soov on sinu seest välja öeldud. Et rituaali veel võimsamaks muuta, siis kirjuta enne küünla põlema seadmist sellele enda nimi ja sünnikuupäev. Rituaali võimendamiseks auruta samal ajal selle küünla kõrval Ylang Ylangi eeterlikku õli ning põleta Kaneeli viirukit.

Kui külastad La Tene poode, siis vali küünlaid alati nende lõhna tajudes. Avasta, milline lõhn sulle kõige enam meeldib ja see näitab sulle seda, mis küünalt sul antud hetkel kõige enam on vaja. E-poest telli küünlaid põhinedes nende väele või sellele, et sa juba tead, milline küünal sobib sulle kõige enam.

Küünalde artikli kohta saad lugeda SIIT.

Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!

KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
ENERGIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Ylang Ylangi..
14.90€
Maksudeta:12.21€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SIDRUNI TEEPUU on üks teepuu liikidest, mis on sugulane eukalüptiga. Sidruni Teepuu omab kõiki teepuu tervendavaid omadusi lisaks e..
12.90€
Maksudeta:10.57€
VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus ja meeli tervendav. Vanilje sümboliseerib armastust, romantikat, sen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
17.50€
Maksudeta:14.34€
JOJOBA, mille nime hääldatakse tegelikult ho-ho-ba, on taim, mis kasvab Sonorani kõrbes Mehhikos, Arizonases ja Lõuna-Californias. Jojoba ladinakeelne..
24.40€
Maksudeta:20.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.