Menüü
Ostukorv

SELENIIT püramiid

SELENIIT püramiid VÄEESEMED
SELENIIT püramiid
32.00€
Maksudeta: 26.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SELENIIT püramiid

Võimalikud valikud

SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhikost. Nendes riikides on Seleniiti väga palju. Lisaks leidub Seleniiti ka USA-s ja Kreekas.

Seleniidi koostises on vett, mis tähendab seda, et Seleniit on veele tundlik ja vesi võib selle struktuuri kahjustada. Sellega seoses olen ma alati öelnud, et hoidke Seleniiti veest eemal, kindlasti ei tohiks Seleniiti pesta ja kui seda üldse kuidagi puhastada, siis õrnalt niiske rätikuga. Seleniit on poolvääriskivina ehk mineraalina suhteliselt pehme struktuuriga ja seega kerge murduma ning selle kasutamine peab kindlasti olema väga peenetundeline, et Seleniidile mitte liiga teha. Kõige parem on see, kui sa leiad Seleniidile enda kodus koha, et see saaks rahulikult sinuga oma tööd teha. Seleniidist ehete kandmisel tuleb samuti olla ettevaatlik, et need ei saaks kahjustatud. 

PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.

SELENIIDIST PÜRAMIID

Halvad hinged kodust välja ja head hinged asemele

Seleniit on halbade hingede vastane kristall, mis aitab neil majast lahkuda. Halvad hinged ei salli Seleniidi lähedust ja see toimib kui "peletaja". Selleks on Seleniidi kõige õigem koht aknalaudade peal, kaitstes kodu "sissetungijate" eest. Kui tunned, et "keegi" liigub ringi ja muudab sinu enesetunnet halvemaks, siis põleta Seleniidi sees valget küünalt.

Seleniidi püramiid suunab enda tipu kaudu tervendavat energiat sinu koju, mis likvideerib sellise energiavälja, mille kaudu halvad hinged saavad sinu koju tee endale leida. Seleniit tervendab sinu kodu energiavälja ja avab portaale, mille kaudu head, sind abistavad ning sind kaitsvad hinged saaksid tee sinuni leida.

Aseta Seleniidi püramiid näiteks enda kodus oleva peegli ette, et see töötaks portaalide lukustajana ja avajana. Kui sa asetad Seleniidi püramiidi peegli ette, siis suureneb ka Inglite sissepääs sinu ja sinu lähedaste ellu. Seleniit juhatab Inglid sinu juurde.

Ühendus Inglite maailmaga ja eneses rahu leidmine

Seleniit on üks parimaid kristalle, mida sa võiksid kasutada selleks, et end Inglite maailmaga kokku viia ja nendega end ühendada. Lisaks sellele toob Seleniit sügavat rahutunnet ja aitab sul lõõgastuda.

Aseta Seleniidi püramiid enda magamistuppa, et see saaks ühendada läbi une sind Inglitega. Sellisel juhul aktiveerib Seleniidi püramiid kanali, mille kaudu Inglid saaksid une ajal sinu juurde külla tulla. Kui sa Seleniidi püramiidi enda magamistuppa tood, siis mõne aja möödudes võid sa hakata tähele panema seda, et sinu unenäod on muutunud erksamaks, tähendusrikkamaks ning läbi une võib käia sinu juures keegi rääkimas. See on märk selle kohta, et Inglid on sind läbi Seleniidi püramiidi väe üles leidnud.

Seleniidi püramiidi võiksid hoida Inglitega kontakteerumise kristallikomplekti lähedal, kui sa oled juba endale selliseid kristalle leidnud, mis aitaksid sul nendega ühenduses olla. Sellisel juhul töötab kindlasti see püramiid kiiremini ja tõhusamini.

Kui sa asetad Seleniidi püramiidi enda magamistuppa, siis see hakkab vaikselt sinu Aurat tervendama, aidates sinu sees olevaid närvilisi energiaid tervendada. Seleniit puhastab vaikselt järk-järgult sinu energiavälja ja vabastab sinu Auras olevat punast värvi, mis närvilisust ka põhjustab.

Seleniidi püramiid on väga võimas Seleniidi vormidest, kuna selle sümbol ehk püramiidi vägi suunab selle kristalli energia kiiresti vajalikule kohale. See on ka põhjus, miks püramiidi sümbolina kristall on efektiivsem, kui näiteks lihtsalt tavaline Seleniidi tükk.

Seleniidi püramiid kutsub Ingleid välja sinu kodu kaitsma. Lisaks Seleniidi püramiidile too enda koju aegamööda veel erinevaid Seleniidi kristalle ja sellest valmistatud küünlaaluseid.

Kodu tervendaja

Seleniit on üks parimaid ja efektiivsemaid kristalle, mida oma koju saad tuua, et enda kodu energiat tervendada. Seleniit puhastab madalal energialainel eksisteerivaid blokaade ja probleeme. Need on sellised energiad, millest inimene ei suuda aru saada, ega ka mõista. Aidates puhastada nii-öelda peidetud probleeme ja probleemset väge. Aidates vabaks lasta eelmiste kodu omanike poolt loodud stressienergiat, aidates kellegi teise poolt perele peale suunatud ärasõnumist või needuslikku väge. Seleniit puhastab seda, mille peale sa ise ei oska tulla. See on ka põhjus, miks võiks sinu kodus Seleniiti olla. Seda sellepärast, et sa ei suuda kõigele alati jälile jõuda, mis sinu elu keerulisemaks muudab. Seleniidi püramiid saadab enda tipu kaudu tervendust ja seda pidevalt.

Toob visioone ja suunab Kroontšakrasse tervendust

Seleniidi püramiid võiks sinu kodus olla, et see saaks sulle visioone ja selgeid mõtteid tuua. See on Kroontšakra tervendaja kristall, mis aitab sul pea selgeks teha. Aidates muremõtetel kaduda ja avades oskuse muredele lahendusi leida. See on kristall, mis suunab sind mõtlema, planeerima ja enda elu paremaks muutma. Aidates väga headel ideedel sinu juurde tulla.

Lapsele kaitsvaks kristalliks

Kui sul on laps, siis ma soovitaksin sul enda last kristallidega kaitsta. Seleniidi püramiid on üks väeesemetest, mis võiks sinu lapsel olemas olla. Selle koht võiks olla lapse magamistoas.

Seleniidi püramiid aitab lapse Aurasse kaitsvaid Ingleid ligi kutsuda ja kaitsta teda kurbuse eest. Aidates tal endal mõista, mida ta sellelt elult tahab, mis on tema jaoks õige või vale.

SODIAAK

Seleniit on SÕNNI üks tähtkuju tervendavatest kristallidest. Seleniit on see kristall, mis aitab Sõnnil enda ellu tasakaalu tuua ja õppida igas valdkonnas tasakaalu ka looma. Seleniit aitab Sõnnil mõista seda, mis on tema elu eesmärk ja kuidas seda täita. Seleniit aitab Sõnnil hetkes aru saada seda, mida ta nüüd peaks edasi tegema või erinevates situatsioonides seda, kuidas nendes käituda. Seleniit aitab Sõnnil teiste inimestega hästi läbi saada, neid paremini mõista ja toeks olla. Seleniit toetab Sõnni ühte elueesmärki, mis on antud Sõnnile tema tähtkuju järgi. Seleniit on kristall, mis sobib kindlasti Sõnni sünnikristallide laekasse

Loe lähemalt selle kohta, mis on Sõnni tähtkujule antud elueesmärk ehk mida Sõnn peab selles elus ära jõudma teha. Selle artikli leiad SIIT.

Seleniit aitab VÄHIL leida rahu, tasakaalustab temas rahutustunnet ja parandab kodu energiat. Aitab siis, kui ta ei tule oma emotsionaalsuse ja haavatavusega toime. Seleniit ühendab Vähi Inglimaailmaga - see on paljudele selle tähtkuju esindajatele väga oluline teema.

Kristallide tervendav vägi toimib eeterkeha tasandil.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Seleniidi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Seleniit on väga habras kristall ja see ei kannata vett. Veega kokkupuutel hakkab see lagunema, seega ei tohi Seleniidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta.

SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
27.90€
Maksudeta:22.87€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
24.20€
Maksudeta:19.83€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
149.40€
Maksudeta:122.46€
LEPIDOLIIT julgustab olema iseseisev ja vastutama oma elu eest. Väga rahustava energiaga kristall, mis maandab nii&..
4.70€
Maksudeta:3.85€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest t..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.