Menüü
Ostukorv

BASIILIK ja NEROL viiruk koonus

BASIILIK ja NEROL viiruk koonus VÄEESEMED
BASIILIK ja NEROL viiruk koonus
3.20€
Maksudeta: 2.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BASIILIK ja NEROL viiruk koonus

BASIILIKU ja NEROLI viiruki energiad aitavad taaselustada häid mälestusi, tuues tagasi energiaid, mis on näiteks ajaga kaduma läinud. Nerol taastab kõike ilusat, mille oled kunagi loonud enda ellu. Nerol on mineviku aktiveerija, aga seda vaid heal tasandil. Näiteks suudab see ka vanu suhteid üles soojendada, millel on veel potentsiaali eksisteerida ja viib inimesi omavahel kokku, kes peaksid uuesti tee üksteiseni leidma. Basiiliku ja Neroli viiruki segu aktiveerib ka rahavoolu liikumise ning eriti siis kui kire ja armastusega enda tööd tehakse. Nerol tunnetab sinus head energiat ja suurendab ning mitmekordistab seda ja seejärel salvestab selle sinu ellu. 

BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. Seda loomulikult selle hõrgu maitse ja mitmekesiste tervendavate omaduste tõttu.

BASIILIKUVIIRUK

- Basiilikuviirukit põleta ajal, mil soovid enda tervist parandada. Kui oled haigestunud ja soovid tervenemist kiirendada, siis olgu basiilikuviiruk sinu kaaslaseks. Lisaks võid samal ajal põletada ka Basiiliku eeterlikku õli.

- Basiilikuviirukit põletatakse Feng Shui koduteraapia järgi Ida-ilmakaares. Selles ilmakaares asub tervise- ja küllusekanal. Basiilikuviirukit seal põletades aitad sa ära puhastada sinna kinni jäänud negatiivse energia. Negatiivne energia Idas ei lase kodustel terve olla, haigustest terveks saada ja see blokeerib ära külluse- ning rahaenergia koju pääsemise.

- Basiilikuviirukit võid põletada tervise- ja küllusekristallide kõrval, kuna basiilikuviiruk aitab neid kristalle puhastada ja aktiveerida. Tee seda kindlasti ajal, mil soovid, et need kristallid hakkaksid sinu heaolu jaoks väga intensiivselt tööle. Kindlasti põleta Basiilikuviirukit ajal, mil kosmilised energiad soodustavad küllusenergia kasvu ja enesetervendamist.

- Basiilikuviirukit põleta selleks, et enda vaimset pinget maandada. Tegemist on taimega, mis suudab suurepäraselt leevendada stressi, ülekoormusest tekkinud pinget, melanhooliat, depressiooni ja tujukust. Kui sa tunned, et sa ei ole vaimselt kõige tugevam, soovid positiivsemaks ja elujõulisemaks muutuda, siis võta Basiilikuviiruk kasutusse. Põleta seda ajal, mil soovid endale korralikku stressipuhastust teha. Basiilikuviiruki suitsu sees viibimine aitab teha Aurale korralikku puhastust. 

- Kui sa tunned, et sinu elust on materiaalne õnn ära kadunud ja sa soovid seda õnne taastada, siis Basiilikuviiruk aitab sind. Tegemist on küllusetaimega, mida on mõistlik põletada ajal, mil soovid külluseõnne suurendada. Ole ka ise selle suitsu lähedal, et see saaks parandada sinu Aura külluseenergiaid ja neid sinna sisestada.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 15 viirukit. Pakis on kaasas väike koonuse alus, mille suurus on ca 3x3x0,1 cm.
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede ..
11.90€
Maksudeta:9.75€
TERVENDAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Lavendli,..
14.90€
Maksudeta:12.21€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.70€
Maksudeta:3.85€
NAG CHAMPA toob armastuseenergiat, muudab atmosfääri armastusväärsemaks, sensuaalsemaks, romantilisemaks ja rõõmsameelse..
4.90€
Maksudeta:4.02€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
4.13€ 5.90€
Maksudeta:3.39€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.84€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõ..
3.80€
Maksudeta:3.11€
SALVEI ja YERBA SANTA on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja ..
24.20€
Maksudeta:19.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.