Menüü
Ostukorv

VIIRUKIPUU ja MÜRR viiruk

VIIRUKIPUU ja MÜRR viiruk VÄEESEMED
VIIRUKIPUU ja MÜRR viiruk
3.70€
Maksudeta: 3.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIPUU ja MÜRR viiruk (ca 20 tk pakis)

VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirituaalse energia kasvu tagava toimega. See viiruk on segu kahest iidsete traditsioonidega taimest, Viirukipuust ja Mürrist. Viirukipuu ja Mürri seguviirukit kasuta rituaalides, maagiates, enesetervenduseks, kodupuhastuses ja kristallide aktiveerimiseks.

See viiruk loob tugeva kaitsevälja ja seda on võimalik kasutada tõhusaks kodupuhastuseks. Mõlemad taimed on seotud halva energia, ebaõnne ja needusliku väe purustamise ning blokeerimisega. Seda viirukit põletades lood sa tugeva kaitsekilbi sellesse keskkonda, kus sa seda kasutad. 

VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafrikast, seal kasutatakse seda puud väga palju. Näiteks Lähis-Idas kasutatakse Viirukipuu viirukeid halva energia eemaldamiseks ja hea õnne üles äratamiseks. Viirukipuu on kindlasti üks väeetaim, mida tasub enda kodus hoida. 

- Viirukipuu viirukis on eeterlik õli, mis on stressi maandava toimega. See toimib kui rahusti, kui seda viirukit põletada. Kui tunned, et oled väsinud, vaimselt kurnatud, emotsionaalselt katki ja vajad midagi, mis tõstaks sinu tuju ning parandaks meeleolu, siis viirukipuu suudab seda teha. Pane see viiruk suitsema ja anna sellele võimalus.

- Viirukipuud peetakse nooruslikkuse allikaks, kuna selles viirukis on eeterlikku õli, mis aitab õhust puhastada toksiine, mis kiirendavad naha vananemist. Spirituaalses mõttes ka hinge vananemist. Võta Viirukipuu kasutusele juba nende omaduste tõttu.

- Viirukipuu viiruki põletamine aitab vähendada vajadust sõltuvust tekitavate ainete ja toidu järele. Seda on hea põletada neil, kes soovivad liigsöömist vähendada või aidata alkoholismi all kannatavat pereliiget. Selles viirukis on keemilised ühendid, mis takistavad sõltuvuste teket.

- Viirukipuu aitab kaasa spirituaalsele arengule. Spirituaalne areng tähendab inimese hingelist, emotsionaalset, vaimset arengut, selle käigus vabastatakse vanu halbu harjumusi ja tõekspidamisi. Spirituaalse arengu käigus on võimalik tarkusi omada ja end paremaks inimeseks kujundada. Viirupikuu viiruki kasutamine äratab sinus üles teadmiste muutumise, seda regulaarselt kasutades võid ka ise märgata, kuidas sa hakkad elu teise pilguga nägema.

- Kui sa kardad, et keegi on sulle halba soovinud või sa oled olnud situatsioonis, kus keegi on sinu peale häält tõstnud, sulle halvasti öelnud või öelnud halbu soove, siis on vaja oma Auraväli esimesel võimalusel Viirukipuuga ära puhastada. Sea viiruk suitsema ja tee sellega enda ümber ringe. Liigu ülevalt alla ja uuesti üles. See aitab ära võtta ärasõnuvat energiat, mille keegi on sinu peale pannud.

- Viirukipuu on seotud kaitseenergia loomisega ja sellega on võimalik luua oma kodule ümber kaitsev kiht. Sedasama saad teha ka enda Auraväljaga või näiteks ka lapse Auraväljaga. Kui soovid luua kaitsvat kihti kodueenergiale, siis käi suitseva viirukiga läbi kõik oma kodu välisseinad. Liigu kodus nii, et Viirukipuu suits kandub kõikide seinte juurde. Tee seda vähemalt korra kuus, et kodul oleks kaitseenergia pidevalt peal. Tee seda iseendale või lapsele, liikudes viirukiga ülevalt alla.

MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlast. Mürripuud kasvavad lisaks Somaaliale ka Etioopias, Sudaanis ja Araabia poolsaartel. Tegemist on täiesti naturaalse ja loodusliku spirituaalse tervendusvahendiga. Mürrist valmistatakse viirukeid ja selle kuivanud mahla on võimalik kasutada põletamise eesmärgil. Mürr on tugev tervendaja ja äärmiselt kasulik igale spirituaalsele inimesele.

- Mürriviiruk puhastab ära negatiivsed energiad, mis tekitavad spirituaalseid blokaade. Kui sa tunned, et sa ei arene edasi, sa ei taju hästi enda intuitiivset häält, sa ei oska alati märke lugeda, kui sul neid vaja on, siis Mürriviiruk on täpselt õige valik.

- Tegemist on taimega, mis aitab eemaldada negatiivseid energiaid, mis ei lase sul tunnetada ja tajuda. Usun, et igal inimesel on Mürri ühel või teisel eluetapil vaja. Kui ollakse liialt kinni materiaalses maailmas, tegeletakse tööga ja pühendatakse end materiaalsete murede lahendamisele, siis on normaalne, kui intuitiivsed oskused sinu sees sulguvad. Mürr aitab sind sellest blokaadist vabaks päästa.

- Põleta Mürriviirukit ajal, mil soovid end valgustada, avada ja enda arengule tõukavat jõudu anda. Ole Mürriviiruki suitsu lähedal, puhka ja naudi selle meeldivat aroomi. Põleta Mürriviirukit enda intuitsiooni-, spirituaalse arengu ja Inglite kristallide lähedal. Mürr sobib ideaalselt nende kristallide puhastamiseks ja tööle aktiveerimiseks.

- Mürriviiruki põletamine aitab sind emotsionaalselt tasakaalu viia. Kui sa tunned, et sinu sees käivad emotsioonid üles-alla, palju on ebaselgust ja sul on raske endast aru saada, siis lase Mürriviirukil end tervendada. Hinga selle viiruki imelist lõhna sisse ja lase sellel end tasakaalustada.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Viirukite kogus pakis ca 20 tk.
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.92€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist j..
26.00€
Maksudeta:21.67€
VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafrikast,..
4.90€
Maksudeta:4.08€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
4.60€
Maksudeta:3.83€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on n..
6.90€
Maksudeta:5.75€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.00€
Maksudeta:8.33€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.70€
Maksudeta:3.92€
KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
8.90€
Maksudeta:7.42€
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
10.70€
Maksudeta:8.92€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:14.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.