55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja erikujuline

  • 11.70€

Toote detailid

  • Mudel: ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja erikujuline
  • Saadavus: Laos


ŠEVROON AMETÜST on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest erinevast osast, ja seetõttu on sellel kristallil väga huvitav ning ilus triibuline väljanägemine. Kõige tumedam osa on sügava Ametüsti osa, heledam osa on Lavendel Ametüsti osa ja valge Mäekristalli osa. Seega omab see kristall kõikide nende kolme kristalli jõudu.  Ametüst annab sellele kristallile spirituaalse energia, Lavendel Ametüsti osa rahu ja stabiilse energia ning Mäekristall aitab puhastada Aurat. Tugev ja võimas kombinatsioon ning see on ka põhjus, miks ma ise kasutan seda kristalli väga palju.


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.


Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.


KODUVÕTMETELE

- Ševroon Ametüsti on kasulik hoida koduvõtmete küljes, kui soovid enda koju tuua harmooniat ja tasakaalu. 


- Ševroon Ametüst aitab taaselustada häid energiaid, näiteks kodurahu, head läbisaamist perekonnaliikmetega ja head tuju kogu pererahvale. 

TERAAPIATUBA


- Ševroon Ametüst on seotud spirituaalse energia võimendamisega ja kui seda hoida selle toa võtmete küljes, siis see suurendab selle koha spirituaalsust. Mis omakorda aitab seal toas ka edukamalt tööd teha.

AUTOVÕTMELE

- Ševroon Ametüsti võtmehoidjat hoia autovõtmete küljes, et parandada enda või kaassõitjate enesetunnet. See aitab autoroolis olla enesekindel ja rahulik.


SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt.

NUMEROLOOGIA


Ševroon Ametüst on numeroloogiliste näitajate poolest hea õnne, edu- ja tasakaalukristalliks kõigile neile, kes on sündinud ükskõik millisel kuul 20. kuupäeval. Ševroon Ametüst aitab 20. kuupäeval sündinu ellu tuua väga palju head õnne, õnnestumisi, jõudu, tasakaalu, harmooniat, pingete maandamist ja stressi leevendamist. 20. kuupäeval sündinule on väga kasulik vahel elu jooksul seda kristalli kanda või lisada see oma numeroloogia/astroloogia sünnikristallide komplekti, kus hoiad ka kõiki teisi enda õnnekristalle. 


Ševroon Ametüsti võid laadida Ametüstist geoodi peal või kõrval, puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendi eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3,6*1,5*1,5.

Sildid: ŠEVROON AMETÜST, võtmehoidja, ševroon ametüst võtmehoidja erikujuline, kodu, stressi leevendus, kodu kaitsmine, spirituaalsus, naabrid, halvad inimesed, loomad, rahu, 20. kuupäeval sündinud

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja