Menüü
Ostukorv

INGVER JA APELSIN küünal

INGVER JA APELSIN küünal VÄEESEMED
INGVER JA APELSIN küünal
10.90€
Maksudeta: 9.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGVER JA APELSIN küünal

Võimalikud valikud

Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest tuleb välja veelgi erilisem vägi. Apelsin on seotud positiivse ning küllusliku energiaga. Ingver koos Apelsiniga aitab puhastada majapidamisest energiat, mis takistab küllusel vabalt liikuda ja sinu ellu tulla.  Ingver on tõeliselt võimas taim, mille kohta olen ma lkirjutanud ühe varasema artikli. Kui sul on soov seda lugeda, siis leiad selle artikli SIIT.

Ingveri ja Apelsini
küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:

- Seda küünalt kasutatakse küllusenurga aktiveerimiseks ja puhastamiseks. Küllusenurk on sinu kodus kõige Kagupoolsemas toas. Küllusenurk on see koht, kust pääseb sinu koju, sinu ellu ning sinu perekonna ellu hea õnn. Üldiselt on küllusenurk seotud materiaalsete ja emotsionaalsete võimalustega.

- Võid seda küünalt seal põletada ükskõik millisel ajal, loomulikult kõige enam töötab see siis, kui teed seda Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal. Leiad kuufaaside kalendri SIIT.

- Seda küünalt on soovitatav põletada küllusekristallide keskel, et nende tööd võimendada ja taastada. Võid seda küllusekarbi juures teha, selle kohta leiad artikli SIIT, või hoopis mõne küllusetaime juures.

- Kui seda küünalt ükskõik millises teises kohas põletada ehk teistes tubades, siis see aitab positiivsust tuua, aidates stressi leevendada ja asendada stressienergia positiivsusega.

- Ingver ja Apelsin loovad üheskoos enda ümber väga positiivse väega energia, mida see küünal ka edasi annab. Seega, kui sa soovid positiivset tuju ja head meelt, siis on hea seda küünalt enda kodus põletada.

- Põleta Ingveri ja Apelsini küünalt hea tuju kristallide keskel. Head tuju ja rõõmsat meelt toovad näiteks Kollane Kaltsiit, Tsitriin, Oranž Kaltsiit ja paljud teised.

- Seda küünalt põleta kindlasti Päikesevarjutuse ajal. Ingveri ja Apelsini kooslus aitavad Päikesevarjutuse ajal luua sinu ümber ja sinu koju väga tugevat positiivset energiat. Päikesevarjutuse ajal tehtud rituaalid kinnituvad sinu ellu pooleks aastaks. Põletades seda küünalt sellel päeval, lood sa sellesse ruumi pooleks aastaks positiivse energia.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda 
SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!


Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.


Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine ca 60h
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.