Menüü
Ostukorv

PIIBELEHT rituaali- & maagiaküünal

PIIBELEHT rituaali- & maagiaküünal VÄEESEMED
PIIBELEHT rituaali- & maagiaküünal
8.90€
Maksudeta: 7.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIIBELEHT rituaali- & maagiaküünal

Võimalikud valikud


PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasutama ca 600 aastat tagasi ja peamiselt just armumaagiates. Piibelehte nimetati rahvakeeli ka tantsivateks haldjateks selle lille ilusate õite pärast. Uskumuste põhiselt kasvas Piibeleht nende inimeste haudade peal, keda süüdistati milleski vägivaldses, aga tegelikult nad ei teinud seda, ehk Piibeleht hakkas õitsema vaid süütute hingede haudadel.


Perekonna, kodu ja armastuse hoidmine ning kaitsmine


- Piibelehel on olemas vägi, mis aitab tuju parandada ja pessimistlikust suhtumisest vabaks saada. Põleta Piibeleheküünalt või -viirukit enda lähedal, kui sa tunned, et sinu tuju ei ole just kiita. Põleta seda ka siis, kui sa soovid, et teised pereliikmed oleksid õnnelikumad ja positiivsemad.


- See on taim, mis aitab õigluse majja tuua. Kui sa tunned, et õiglus on sinu elust ära kadunud, siis aseta Punase Jaspise kristall Piibeleheküünla kõrvale ning lase sellele põleda. Nii Punane Jaspis kui Piibeleht aitavad õiglusel taastuda.


- Põletage Piibeleheküünalt armastusega seotud kristallide keskel, et Piibeleheessents saaks neid kristalle aktiveerida, laadida ja võimendada.


- Piibeleheküünla põletamine on kasulik, kui soovite tuua oma ellu, perekonda ja majja rohkem armastust ja läbisaamist.


- Piibeleheküünal on väga kasulik kasutamiseks armastuse tugevdamise, uue armastuse ja viljakusemaagiates. Kasutage seda ka erinevates maagiates ja rituaalides, kus on Piibelehe tähtsus ära mainitud.


Rahustaja ja pingete maandaja 


- Piibeleheküünal aitab rahustada närve, maandada pingeid, selgindada mõtteid ja mediteerida. Ideaalne küünal põletamiseks siis, kui sa tunned, et sa soovid stressile leevendust saada ja muremõtetest vabaneda.


- Kodus võib seda küünalt põletada igal pool, kuna see aitab üheaegselt maandada stressi ja teisalt tuua perekonda armastust.


- Piibelehel on olemas vägi, mis aitab vabaneda unehäiretest, luupainajatest ja üleüldisest rahutusest, mis võivad une ajal esineda. Piibelehte põleta vahetult enne magamaminekut enda voodi lähedal või eluruumides, kus sa enne ööund puhkad. Piibeleht aitab parandada sinu mentaalset seisundit ja loob tugeva kaitsekilbi luupainajate eest.  Kui koged luupainajaid, siis kindlasti on kasulik hoida magamistoas Gagaadi kristalli või uneprobleemide korral Ametüst geoodi.


- Põleta Piibeleheküünalt Noore Kuu loomise päeval, et see vabastaks sinu hingest, sinu pereliikmete seast ja sinu kodust stressitekitavaid emotsioone.


Spirituaalset ülevaadet küünaldest saad lugeda SIIT.

Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40 h, keskmine küünal ca 60 h ja suur küünal ca 85h TÄHELEPANU: KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.