Menüü
Ostukorv

KUUKIVI pendel (messing)

KUUKIVI pendel (messing) VÄEESEMED
KUUKIVI pendel (messing)
22.20€
Maksudeta: 18.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KUUKIVI pendel (messing)

KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armastust.

Kuukivile on iseloomulikeks toonideks beežikas-pruunikas-valge, mis esineb erinevates variatsioonides. Vaid väga luksuslikke ehteid tehakse selgest Kuukivist, mis on poleeritud huvitavalt helendavaks ja läbikumavaks. Kuukivi on laialt levinud ja seda leiab peamiselt IndiastBrasiiliastVenemaalt, enamik meie kristalle on Madagaskarilt

Kuukivi on väga malbe energiaga kristall, mis teeb tööd tasa ja targu, kuid väga kindlameelselt. Kuukivi on üks kristallidest, mis võiks kindlasti sinu kodus või sinu elus esindatud olla. Kuukivi tervendab ebasoodsaid energiaid, mis võivad olla negatiivsuse põhjustajaks.

Kuukivi on seotud Kuuga ja kannab edasi naiselikku energiat, mis tähendab seda, et see on võimas talisman naisele kandmiseks. Kuukivi sümboliseerib romantikat, naiselikkust, sensuaalsust, pehmet iseloomu, emotsioone, armastust, viljakust ja kirge. 

Kanna või hoia enda koduseinte vahel Kuukivi kristalli, see toob valgustust sinu hinge ja kui ka sinu koju. See loob enda ümber energia, mis aitab tervemalt elada ning mõelda. Anna Kuukivile aega töötamiseks, see alustab kõigepealt kõige tumedamate energiate vabastamise ja tervendamisega. Alles seejärel saab saabuda valgus Sinu hinge ja koju.

Kuukivil on erinevaid värve ja igal värvil on veel oma lisavägi. Must Kuukivi on lisaks Kuukivi põhiomadustele ka maandamiskristall, osates emotsioone väga hästi tasakaalustada, tehes seda teistest värvidest kiiremini. Musta Kuukivi soovitan neil kanda, kes tunnevad, et nende elu pole armastuse vallas kõige lihtsam või seal on liialt palju pingeid õhus. Must Kuukivi aitab sul endal erinevaid emotsionaalsemaid teemasid ja sündmusi lihtsamini võtta. Roosa Kuukivi on kõige enam seotud armastusega, armastuse vastu võtmisega ja armastuse jagamisega. Kui soovid Kuukivi armastuse ligi tõmbamiseks või suhete parandamiseks, eriti romantika suurendamiseks, siis on Roosa Kuukivi täpselt sinu jaoks. Valge Kuukivi annab edasi rahu ja rahustavaid energiavibratsioone. Valge Kuukivi kandmine on kasulik neile, kes on tüüpilised ülemõtlejad, see aitab neil viia eemale need mõtted, mis on sinu jaoks kahjulikud. Kui soovid Kuukivi kanda stressi leevendamise eesmärgil, siis on Valge Kuukivi ideaalne valik.

Kuukivi on otseselt seotud Täiskuu väega. See aitab vähendada magnettormidest tekkivat unetust ja ärevust. Hoia Kuukivi voodi lähedal või vähemalt magamistoas, et see saaks sind sellel kuufaasil aidata. Eriti kasulik ja vajalik on Kuukivi nendele, kellel on unehäired või unetus. See kristall aitab blokeerida Täiskuu negatiivset energiat.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.


PROHVETLIKKUS

- Kuukivi on kõige parem pendlikristall, millega saab näha sinu enda laste minevikku, olevikku ja tulevikku. Kuukiviga on võimalik vaadata laste tervist ja nende elukäiku.

- Kuukiviga saad ette ennustada veel sündimata lapsi, aga selleks tuleb lauapeale asetada Muskoviit ning Muskoviidi ümber moodustada kolmnurk kolmest Roosast Kvartsist. Seejärel tuleb kristallide kõrvale valge küünal põlema panna. Seejärel hoitakse pendlit Muskoviidi kohal ning küsitakse: "Kes on minu järgmine laps?" või, kui sinu vastas istub sõbranna või tuttav, siis küsida: "Kes on tema järgmine laps?". Ringikujulised liigutused viitavad Kuukivi puhul tüdrukule ja edasi-tagasi liigutus poisile. Juhul, kui pendel seisab, siis vastus tähendab, et rohkem lapsi ei tule või pendeldaja intuitsioon on blokaadi all. Pendeldades tuleks kindlasti kanda intuitsiooni kristalle, juua Ioliidi ja Küaniidi vee-eliksiiri.

- Kuukiviga on võimalik parandada aju tegevust, eemaldada unehäireid. Selleks asetatakse Kuukivi pendel otsmiku juurde ja pendeldataks niinimetatult blokaadid lahti.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuukivi aitab korrastada naise keha hormonaalset taskaalu. Kuukivi on ühenduses Maa kaaslase Kuuga, mis on seotud naiste tsüklitega ja Kuukivit kandes aitab see ebaregulaarsel tsükil paika minna. 

- Tegemist on kristalliga, mis aitab tasakaalustada mees- ja naiseenergiat ning seda eriti juhul, kui naiseenergiat on liiga vähe. Iga mees ja iga naine omab mõlemat energiat ja need energiad ei tohiks kehas tasakaalust väljuda. Tasakaalutud mees- ja naisenergiad muudavad mehe väga domineerivaks ning egoistlikuks ning naise agressiivseks. 

- Tervendab viljakusega seotud probleeme, hormonaalseid probleeme, munasarjade nõrkust ja tsüste. Kuukivi on soovitatav kanda meestel siis, kui neil on probleeme viljatusega või mõni haigus, mis on seotud reproduktsiooniorganitega.

- Kuukivi talismani kandmine tervendab Südametšakrat ja aitab vabastada eeterkehas olevaid energiablokaade, mis ei lase lümfidel õigesti tööd teha. 

- Kuukivi avab ja tervendab Kroontšakrat, mis aitab arendada intuitsiooni veelgi võimsamalt ja aitab tuua prohvetlikke visioone.

- Tervendab unehäireid

KROONTŠAKRA

Kuukivi on seotud Kroontšakra tervendamisega, nii nagu enamik heledad kristallid. Kroontšakra asub otse pea kohal ja see on seotud meie rahu, tasakaalu, tarkuste, eluisu ja unistustega. Kroontšakra ühendab meid universumiga, saatusega ja meie teekonnaga.

Kuukivi aitab mõista, mis on sinu isikliku teekonna mõte, kuhu sul on vaja elus liikuda ja mis on sinu missioon siin maailmas. Kõikides inimestes peitub küsimus: "Miks ma siin olen ja mis on minu eesmärk?". Sellele küsimusele aitab Kuukivi vastuse leida. See aitab tasapisi sinu silmi avada ja viia sind kõige mõistmiseni.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Kuukivi pendlikoti sisse aseta MäekristallSkolessiitTseoliitApofülliitTselestiit või Kuntsiit (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Need kristallid suurendavad selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Kuukivi laetakse Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal ning puhastatakse Loorberilehtedega. Loorberilehed asetatakse valge riide sisse koos pendliga ning hoitakse kaks päeva enne ja pärast Täiskuud aknalaual Apofülliidi geoodi peal. Seejärel viiakse Loorberilehed metsa alla ning pendel on puhastatud.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.67€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.67€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
12.00€
Maksudeta:10.00€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
3.00€
Maksudeta:2.50€
TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
10.00€
Maksudeta:8.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.