Menüü
Ostukorv

LAXMI POOJA viiruk

LAXMI POOJA viiruk
LAXMI POOJA viiruk
4.90€
Maksudeta: 4.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAXMI POOJA viiruk

LAXMI POOJA viiruk on energiaid tõstva toimega. Mida see tähendab? Tegemist on taime seguviirukiga, mille toimeks on positiivsust, optimismi, rõõmsameelsust, helgust, headust, tervendust, inspiratsiooni ja motivatsiooni pakkuva viirukiga. Kõik kõrged energiad on need, milles on hea eksisteerida. Laxmi Pooja on niiöelda "ülim tervendaja", millega saad enda meeleolu ja enesetunnet parandada. Kodus selle viiruki põletamine aitab parandada olulisel määral kodueenergiat, muuta kodu kõigi jaoks energeetiliselt soojemaks kohaks elamiseks.

Soovitan Laxmi Pooja viirukit neile, kes soovivad enda ellu rohkem positiivsust ja optimismi tuua. Põleta seda kui sul on külalised, et tunneksid meeldivas seltskonnas end veelgi paremini ning selleks, et kõik sinu kallid inimesed oleksid õnnelikus energias!

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis ca 15 viirukit.
POSITIIVSUSEVIIRUK on kokku pandud erinevatest taimedest, mis üheskoos viirukina põletatuna toovad esile hulgaliselt positiivset energiat, selles..
4.70€
Maksudeta:3.92€
MONSOON MAGIC ehk HEA TUJU LOOJA on India traditsiooniline viiruk. See on kokku pandud erinevatest Indias kasvavatest taimedest, mille ees..
5.90€
Maksudeta:4.92€
GREIP on tsitruseline, millel on palju erinevaid tervendavaid omadusi. Sellele taimele annab niivõrd hea lõhna ja maitse selles pei..
11.30€
Maksudeta:9.42€
RÕÕM viiruk aitab sul saavutada heaolu, positiivsust, rõõmu ja mis muudab sind õnnelikuks. Põleta seda viirukit regulaarselt enda lähedal ja kodus..
3.20€
Maksudeta:2.67€
CHAMPA FLOWER on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Champa on õistaim..
4.30€
Maksudeta:3.58€
MONSOON MAGIC ehk HEA TUJU LOOJA on India traditsiooniline viiruk. See on kokku pandud erinevatest Indias kasvavatest taimedest, mille ees..
5.90€
Maksudeta:4.92€
NAG CHAMPA on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa on õistaim, mill..
5.30€
Maksudeta:4.42€
POSITIIVNE MEELEOLU viiruk koosneb Nag Champast ja teistest erinevatest taimedest. Nende koos kasutamine loob suurepärase atmosfääri heaolutundek..
4.70€
Maksudeta:3.92€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
5.20€
Maksudeta:4.33€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella o..
7.20€
Maksudeta:6.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.