Menüü
Ostukorv

NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERSAALNE HINGETERVENDAJA viiruk

NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERSAALNE HINGETERVENDAJA viiruk VÄEESEMED
NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERSAALNE HINGETERVENDAJA viiruk
5.50€
Maksudeta: 4.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERSAALNE HINGETERVENDAJA viiruk

NOOR OUD TOPAAS ehk UNIVERAALNE HINGETERVENDAJA on väga luksuslik viiruk oma idamaise aroomiga. Noor Oud on äärmiselt haruldane õli, mida leidub agaripuu vaigus. Agaripuu on pärit Kagu-Aasiast ja selle puu õli peetakse meeli tervendavaks ning hinge ravivaks. Noor Oudi viirukid nagu näiteks ka Noor Oudi viiruk Ilujumalanna on kõik suurepärased energiatervendajad ja meelt tervendava aroomiga.

Agaripuust saadud õli aitab vabastada hinge kurvaks tegevat energiat ning asendab selle rikkaliku, küllusliku, armastava ja õnne pakkuva energiaga. Noor Oudi viirukitega on väga kasulik teha ka enesetervendust, ruumide tervendust ja teraapiat. Põleta viirukit, et aktiveerida tõeliselt positiivsete energiate liikumist.

Kusjuures Noor Oudi õli on üks kalleimaid parfüümi koostisosi maailmas, mida kasutatakse parimate parfüümide valmistamiseks. Agaripuust saadud Noor Oudi õli on meeldiva lõhnaga ja Topaasi viirukis on see kokku segatud vetiveri, safrani, patšuli ja sandlipuuga. Nende taimede kooslus loob universaalse energiatervendaja.

Põleta seda viirukit võimalikult sageli, kui soovid hoida enda jaoks kasuliku energia pidevalt ringluses..

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis on ca 9 viirukit.
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamik..
15.90€
Maksudeta:13.25€
NOOR OUD ehk ILUJUMALANNA on Araabiamaade traditsiooniline viiruk, mis koosneb agaripuu eksklusiivsest õlist. See viiruk äratab üle..
5.50€
Maksudeta:4.58€
MASALA CHAI ehk ENERGIAALLIKAS on traditsiooniline India viiruk, mis koosneb kardemonist, kaneelist, ingverist ja nelgist. Tegemist on v..
5.90€
Maksudeta:4.92€
VIIRUKIPUU on teine laialtlevinud puu Salvei kõrval, millest valmistatakse viirukeid. Viirukipuu on pärit Lähis-Idast, Indiast ja Aafrikast,..
4.90€
Maksudeta:4.08€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
1.70€
Maksudeta:1.42€
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
2.00€
Maksudeta:1.67€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
16.30€
Maksudeta:13.58€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.