Menüü
Ostukorv

ROMANTIKA viiruk (ca 11 tk pakis)

ROMANTIKA viiruk (ca 11 tk pakis) VÄEESEMED
ROMANTIKA viiruk (ca 11 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROMANTIKA viiruk (11 tk pakis)

ROMANTIKAVIIRUK koosneb salajasest retseptist, kus on kasutatud mitmeid taimi viiruki tegemisel. Selle koostises on armastusetaimed, mis aitavad aktiveerida romantilise energia teket. Selle viiruki eesmärk on aidata sul luua atmosfääri, mis soodustab armumist, läheduse teket, hingelist kontakti kellegagi, head enesetunnet ja lõõgastavat meeleolu. 

ROMANTIKAVIIRUK

- Kasuta seda viirukit, kui soovid keskenduda armastusele, suhtele või viid parasjagu läbi armastuserituaali või -maagiat. See viiruk võib eemal suitseda, kui teed mõnda Kuumaagiat. Näiteks kui teed Täiskuu ajal "Uue suhte maagiat", siis lase romantika viirukil samal ajal suitseda.

- Kui veedad kvaliteetaega enda teise poolega, siis lase romantika viirukil teie kahe läheduses suitseda. See aitab hetke nautida, üksteisele armastust avaldada ja luua tõeliselt meeldejäävaid hetki.

- Kui tegeled mediteerimisega ja selle käigus soovid visualiseerida enda tulevast kaaslast või saadad enda armastusesoove meditatsiooni läbi teele, siis kasuta seda viirukit. See aitab romantilisi palveid teele saata ja soodustab sinu soovide universumisse saatmist.

- Kui suhtes on olnud tüli või ebamugav situatsioon, siis puhasta enda koduenergia romantika viirukiga. Lase sellel taastada harmoonia ja hea omavaheline läbisaamine.

- Puhasta selle viirukiga armastusekristalle, hoia seda viirukit kristallide lähedal.


Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

SEITSE TŠAKRAT on viiruk, mis aitab tervendada korraga seitset Tšakrat. Inimese Auraväljas on seitse peamist Tšakrat, milleks on Juurtšarka, ..
4.70€
Maksudeta:3.92€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.33€
ROOSA GERANIUMI puhul on tegemist taimega, mida on teadaolevalt üle 10 000 aasta kasutatud. Roosa Geranium viirukina on kindlasti üks parimaid ro..
3.30€
Maksudeta:2.75€
SALVEI ja YERBA SANTA on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja ..
24.20€
Maksudeta:20.17€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
11.10€
Maksudeta:9.25€
Toote kogus erineb pildil olevast. Purgis on 60 kapslit.CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põ..
20.20€
Maksudeta:16.83€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.20€
Maksudeta:7.67€
PÕLDMÜNT kuulub mündiliste perekonda ja selle aroom meenutab nii piparmünti kui ka münti. Tegemist on äärmiselt mõnusa lõhnaga ja aroomiteraapias..
9.50€
Maksudeta:7.92€
ARMASTUSEKÜÜNAL koosneb Rosmariini-, Kardemoni- ja Karriessentsist. Nende kolme taime vägi annab sellele küünlale vägagi konkreetse energi..
10.90€
Maksudeta:9.08€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
3.50€
Maksudeta:2.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.