Menüü
Ostukorv

VANILJE viiruk (20 tk pakis)

VANILJE viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
VANILJE viiruk (20 tk pakis)
3.70€
Maksudeta: 3.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VANILJE viiruk (20 tk pakis)

VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje teada-tuntud armastusetaim ja romantiliste tunnete tekitaja. 


VANILJEVIIRUK

- Vanilje sümboliseerib armastust ja selle viiruki põhiline eesmärk on pakkuda armastavat atmosfääri, kui seda põletad. Selle viiruki regulaarne kasutamine aitab saavutada sul väga head emotsionaalset seisu. Põleta seda igakord, kui tunned, et soovid elus rohkem armastust kogeda, saada ja jagada.

- Kasuta vaniljeviirukit, kui oled koos enda jaoks kalli inimesega, olgu selleks romantiline kaaslane või sinu enda perekonnaliige. See ühendab, muudab inimsuhteid tugevamaks ja sügavamaks. Vanilje eemaldab negatiivse energia, mis ei lase sul teise inimese võlusid ja ilu näha. See toob välja meis kõigis kõige ilusamad jooned.

- Põleta seda Noore Kuu või Kuu esimese veerandi ajal, et suurendada armastuseõnneenergiat. Tee seda alati enne seda, kui hakkad mõnda rituaali või maagiat ellu viima, mille eesmärgiks on armastuseõnne aktiveerida.

- Võid seda kasutada enda kodus olevate armastuseõnne kristallide puhastamiseks ja taaselustamiseks. Aseta vaniljeviiruk koos viirukiausega kristallide keskele suitsema. Tee seda regulaarselt ja alati siis, kui mõne uue armastusekristalli enda ellu tood.

- Vaniljeviirukit põletades võid tunda, kuidas mured kaovad ära ja sa suudad hetke rohkem nautida. Elu ilu ja võlu peitub selles, kuidas sa suhtud hetke, milles sa elad. Vanilje aitab saavutada selle, et sa suudad hetke püüda maksimaalselt ning selles olla õnnelik.

Vaniljeviirukit kasutatakse armastuse-, romantika- ja uue suhte ligitõmbamise kristallide ning nendest valmistatud ehete/väeesemete puhastamiseks.

- Põletage Vaniljeviirukit, kui soovite koju tuua romantilisemat atmosfääri. Vanilje on tuntud rituaalitaim, mida on kasutatud aegade algusest peale armuloitsudes ja erinevates armurituaalides.

 - Vaniljeviiruki põletamisega kanduvad sinu koju selle taime energiad, need vaigistavad pinget ja stressi, eriti suhtes esinevat pinget. Kui omavahel ei saada hästi läbi või pisitülid on rikkunud oskuse üksteist nautida ning teineteisega rahul olla, siis Vaniljeviiruk on väga kasulik. See aitab keskenduda partneri headele külgedele, mitte tema vigadele või olnud probleemidele. Vaniljeviirukit põletades soovi alati midagi, mis on seotud armastuse ja suhtega. Kui sa oled suhtes, siis soovi oma suhtesse paremaid aegu, vallalisena seda, et kohtuksid kunagi oma hingesugulasega. Põleta viirukeid alati tähendusrikkalt.

- Vaniljeviiruki suits aitab eemaldada närvilise õhkkonna ja on soovitatav põlema panna siis, kui majja on tekkinud riid, närvilisus, stress või lausa agressiivne käitumine. Vaniljeviirukid aitavad puhastada sinu kodust ja su pereliimetest stressi.

- Vanilje viiruk aktiveerib Lääne-ilmakaares perekonna ühte kokkuhoidmise energia. Soovitan sul seal hoida ka lihvimata Amasoniiti ja Kuukivi, et toetada perekonna omavahelist läbisaamist. 

- Vaniljeviiruk on tõeliselt kasulik viiruk, kui sa otsid enda ellu midagi, mis turgutaks sinu hinge ja seda romantilisel viisil. Vaniljeviiruki põletamine aitab luua sinu ümber ja ka sellesse keskkonda, kus sa seda põletad, väga romantilise atmosfääri. Vanilje soodustab armastuseenergiate tervenemist ja aktiivseks muutumist. Kui tunned armastusest puudu, siis Vanilje aitab seda sinu ellu tuua.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

SANDLIPUU küünlal on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Lisaks aita..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Kõik Ahhaadilised, millel on Druzy kristallid, näevad välja erinevad, kuna Maa on need ise loonud.VALGE DRUZY AHHAAT on sisemise rahu j..
92.55€ 123.40€
Maksudeta:77.13€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.25€
VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus ja meeli tervendav. Vanilje sümboliseerib armastust, romantikat, sen..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.10€
Maksudeta:2.58€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.30€
Maksudeta:2.75€
KANEEL viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuserituaalides ja -maagiates. Kaneeliviiruki..
5.00€
Maksudeta:4.17€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
24.30€
Maksudeta:20.25€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
5.90€
Maksudeta:4.92€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
13.88€ 18.50€
Maksudeta:11.56€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.