Menüü
Ostukorv

PUNANE JASPIS võtmehoidja elevant

PUNANE JASPIS võtmehoidja elevant VÄEESEMED
PUNANE JASPIS võtmehoidja elevant
19.50€
Maksudeta: 16.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE JASPIS võtmehoidja elevant

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-AafrikasPrantsusmaalIndias ja Saksamaal. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punane Jaspis on võrdsusekristall, mis toob õigluse majja ja aitab sinu elus oleva ülekohtu ära lõpetada. Lisaks sellele suudab Punane Jaspis tõsta energiaid ja muuta neid positiivsemaks. Punane Jaspis aitab muuta elu stabiilsemaks ja rahulikumaks. Eriliselt kasulik kristall nendel aastatel, kus hiina astroloogiliseks elemendiks on tuli. 

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

ELEVANDI sümbol on väga positiivne ja külluslik. Usutakse, et elevandid on õnne ja heaolu sümboliks. Elevandid toovad Feng Shui järgi majapidamisse õnne, kui nende londid on suunaga ülespoole. Kui aga allapoole, siis need aitavad majapidamises rahulikku atmosfääri luua ning eemaldada sinna kogunenud stressi. Elevandid tähistavad ka sõprust ja seega kingitakse elevandikujusid nendele, keda peetakse enda jaoks kalliteks. Elevant on külluslik ja toob materiaalset õnne, jõukust ja küllust. Elevant on hea õnne sümbol, mis toob kristallis esile õnnetoovad omadused ja jagab seda sinu kodu või autoga.

PUNANE JASPIS JA ELEVANT

Punase Jaspise elevant kaitseb selle kandjat ebaõnne eest. Eelkõige sellise ebaõnne eest, mida teised inimesed suudavad põhjustada. Näiteks last kaitseb see talisman teiste laste kiusamise ja pahatahtlikkuse eest. Kodu naabrite või kellegi teise pahatahtlikkuse eest. Täiskasvanut teiste täiskasvanute eest. 

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Punase Jaspise elevant on kasulik kodu jaoks, kus pereliikmed tihti üksteisega riidlevad, tülitsevad ja kus on väga palju pinget armastajate vahel. Punane Jaspis aitab leevendada suhtealaseid tülisid ja suunab pereliikmeid teineteisest rohkem lugu pidama.

- Kui sinu perekonnas väga palju tülitsemist ei ole, siis Punase Jaspise elevandi võtmehoidja on kodule kasulik ka selleks, et tülitsemist vältida. See on kristallist väeese, mis aitab ära hoida suuremat sorti perekonnasiseseid probleeme.

- Punane Jaspis on energiat andva toimega kristall, mis koduvõtmete küljes aitab suurendada kogu kodu energiavälja. See on kristallist väeese, mis aitab vabastada kodus oleva laiskuse ja energiapuuduse.

- Võtmehoida, mis sobib nende koduvõtmete külge, kus pole keegi väga kaua elanud. See sobib seismajäänud maja või korteri energia taaselustamiseks, avades kodus oleva Feng Shui energia positiivsele liikumisele. Seismajäänud energia tekitab stressi, haigusi ja armastusega seotud ning materiaalset ebaõnne.

- Soovitan hoida nende koduvõtmete küljes, kus on armastusega seotud probleemid või ebaõnn. Punane Jaspis vabastab ebaõnne ja aitab sinna tulla armastuseõnnel.

AUTOVÕTMELE

- Punasel Jaspisel on oskus juhtida inimese tähelepanu sellele, mis võib temale ohtlikuks osutuda, ja kui ma räägin ohtudest, siis see kristall üldiselt hakkab ette hoiatama midagi, mis võib väga ohtlik olla. Näiteks on kasulik hoida Punast Jaspist autos, et see saaks autoga sõitmise ajal sulle ette teatada, kui pead eriti valvas ja ettevaatlik olema. Punane Jaspis juhib sinu mõtteid, takistades hirmutunnet ja tekitades soovi olla liikluses ettevaatlik. Kui Punane Jaspis on sinu autos ja tekib veidigi tunne, et sa peaksid olema ettevaatlik, siis kindlasti kuula seda tunnet. Punase Jaspise kristall on seal selleks, et sind aidata.

- Punase Jaspise võtmehoidjat on kasulik hoida selle auto võtmete küljes, mida tahetakse müüa. See on kristall, mis aitab müügil toimuda ja on kasulik ka siis, kui keegi auto vastu huvi ei tunne.

- Lisaks sellele annab Punase Jaspise võtmehoidja autole kaitset väga ohtlike olukordade vastu. Punane Jaspis kaitseb liiklusõnnetuste eest, mis võivad väga õnnetult lõppeda. Eriti kaitseb see teiste autojuhtide poolt tekitatud probleemide eest.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE/ENDA LÄHEDAL KANDMINE 

Võtmehoidjaid ei pea hoidma ainult auto- ega ka koduvõtmete küljes. Sa võid riputada selle kasvõi koti külge. 

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus puhastada Salveisuitsuga ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks puhastada kogu energia, mis on võtmehoidja sisse kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood, mis aitab võimendada ja taaselustada Punase Jaspise energiat.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.