Menüü
Ostukorv

PUNANE JASPIS võtmehoidja süda

PUNANE JASPIS võtmehoidja süda VÄEESEMED
PUNANE JASPIS võtmehoidja süda
19.50€
Maksudeta: 16.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE JASPIS võtmehoidja süda

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-AafrikasPrantsusmaalIndias ja Saksamaal. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punane Jaspis on võrdsusekristall, mis toob õigluse majja ja aitab sinu elus oleva ülekohtu ära lõpetada. Lisaks sellele suudab Punane Jaspis tõsta energiaid ja muuta neid positiivsemaks. Punane Jaspis aitab muuta elu stabiilsemaks ja rahulikumaks. Eriliselt kasulik kristall nendel aastatel, kus hiina astroloogiliseks elemendiks on tuli. 

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

SÜDA sümboliseerib armastust, romantikat, emotsioone, tundeid, perekonnavahelist sidet, Südametšakrat ja kirge. Südame sümbol toob just selliste elementidega seotud energiad kristallist välja.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Punane Jaspis on armastusekristall, mis suurendab romantilises suhtes olevate inimeste tundeid. Punase Jaspise süda sobib ideaalselt noortele, kes on just äsja oma elamise saanud. See on kristall, mis säilitab nende tundeid ja suurendab üksteise suhtes hoolivust.

- Kristallväeese kodule, millele soovitakse head armastuse- ja suhteõnne. See on armastuseõnnekristall, mis suurendab armastust nii romantilises suhtes kui ka perekonnaliikmete vahel. 

- Punase Jaspise südame võtmehoidja on kasulik kodule, kus soovitakse kaitsta oma perekonda terviserikete eest. Eriti hästi sobib see koduvõtmete külge siis, kui kodus elab keegi haige. Punase Jaspise süda aitab haigusel kiiremini kodust kaduda ja haiguseenergial kodust lahkuda. Kui keegi on kodus haige ja seda pikka aega, siis seesama energia põhjustab haigusi ka teistele pereliikmetele.

- Seda võtmehoidjat on väga kasulik hoida koduvõtmete küljes, kus kunagi elas haige või kus on inimene ära surnud. See aitab puhastada haigusest tingitud halba energiat, samas aitab see vabaks lasta ka surma-energiat. 

- Hoia Punase Jaspise südame võtmehoidjat koduvõtmete küljes, kui soovid kodust välja tervendada kehva armastuse-energiat. Sobib siis, kui sealsamas kodus on eelnevalt elanud perekond või paar, kes on lahku läinud. Punase Jaspise südametalisman aitab kaitsta lahkumineku eest, mille võib põhjustada kehv kodu-energia.

- Punane Jaspis on energiat andva toimega kristall, mis koduvõtmete küljes aitab suurendada kogu kodu energiavälja. See on kristallist väeese, mis aitab vabastada kodus oleva laiskuse ja energiapuuduse. 

- Võtmehoida, mis sobib nende koduvõtmete külge, kus pole keegi väga kaua elanud. See sobib seismajäänud maja või korteri energia taaselustamiseks, avades kodus oleva Feng Shui energia positiivsele liikumisele. Seismajäänud energia tekitab stressi, haigusi ja armastusega seotud ning materiaalset ebaõnne.

- Punane Jaspis toob suhteõnne neile, kes on üksikud ja kes ootavad enda ellu unistuste kaaslast. Punase Jaspise süda suurendab võimalust suhte loomise ja armastatud inimese leidmiseks.

AUTOVÕTMELE

- Punasel Jaspisel on oskus juhtida inimese tähelepanu sellele, mis võib temale ohtlikuks osutuda, ja kui ma räägin ohtudest, siis see kristall üldiselt hakkab ette hoiatama midagi, mis võib väga ohtlik olla. Näiteks on kasulik hoida Punast Jaspist autos, et see saaks autoga sõitmise ajal sulle ette teatada, kui pead eriti valvas ja ettevaatlik olema. Punane Jaspis juhib sinu mõtteid, takistades hirmutunnet ja tekitades soovi olla liikluses ettevaatlik. Kui Punane Jaspis on sinu autos ja tekib veidigi tunne, et sa peaksid olema ettevaatlik, siis kindlasti kuula seda tunnet. Punase Jaspise kristall on seal selleks, et sind aidata.

- Punase Jaspise võtmehoidjat on kasulik hoida selle auto võtmete küljes, mida tahetakse müüa. See on kristall, mis aitab müügil toimuda ja on kasulik ka siis, kui keegi auto vastu huvi ei tunne.

- Lisaks sellele annab Punase Jaspise võtmehoidja autole kaitset väga ohtlike olukordade vastu. Punane Jaspis kaitseb liiklusõnnetuste eest, mis võivad väga õnnetult lõppeda. Eriti kaitseb see teiste autojuhtide poolt tekitatud probleemide eest.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE/ENDA LÄHEDAL KANDMINE 

Võtmehoidjaid ei pea hoidma ainult auto- ega ka koduvõtmete küljes. Sa võid riputada selle kasvõi koti külge. 

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus puhastada Salveisuitsuga ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks puhastada kogu energia, mis on võtmehoidja sisse kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood, mis aitab võimendada ja taaselustada Punase Jaspise energiat.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.