Menüü
Ostukorv

SODALIIT võtmehoidja kilpkonn

SODALIIT võtmehoidja kilpkonn VÄEESEMED
SODALIIT võtmehoidja kilpkonn
19.50€
Maksudeta: 16.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SODALIIT võtmehoidja kilpkonn

SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad valget värvi mustrid. Seesama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliidi seest võib leida ka punakas-pruune laike või täppe. Sodaliidi sinine värvus on üldiselt sügav ja kohati tuleb sellest välja ergemat värvi. Sodaliit on üks põhilisi kristalle, mida peaks kindlasti iga kristalliarmastaja enda ellu tooma. Lisaks selle on ta üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit aitab sind ennast teiste kristallide väeks ette valmistada. Eriti siis, kui nendeks kristallideks on intuitsiooni tugevdavad, Inglitega kontakteeruvad ja unenägusid toovad kristallid. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid, nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid, ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.

Sodaliit koosneb magneesiumist ja kaltsiumist. See on Sodaliidi füüsiline koostisosa. Kuid lisaks sellele on Sodaliidi sees peidus meeletult võimas vägi, mis aitab meid igatühte erineval tasandil. Peamiseks Sodaliidi leiupaigaks on Brasiilia, kuid seda kaevandatakse ka Indias, Prantsusmaal, Namiibias, Rumeenias, Venemaal ja näiteks ka Gröönimaal.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.


KILPKONN sümboliseerib väga kõrget iga, seda sellepärast, et Kilpkonnad elavad väga kaua. Seda peetakse kõrge ea, ilusa elu, tervise kaitsmise ja tasakaalu sümboliks. Kilpkonna sümbol aitab enesekindlalt ühes suunas liikuda ning oma soove ja ambitsioone täide viia, ilma alla andmata. Kilpkonna sümbol toob head materiaalset õnne ja seega kombineerides seda õigete kristallidega, aitab seda kõike veelgi rohkem saavutada. Kilpkonnad loovad kodu seal, kus nad on, ja seega õpetavad ka meid elama hetkes ja nautima hetke, kus me viibime.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Hoia Sodaliidist kilpkonna koduvõtmete küljes, kui sa soovid enda perekonda ja majja rahu tuua. Sodaliit on meeli rahustava toimega ja kui seda hoida just kodu võtmete küljes, siis see aitab kodust stressi leevendada. Kaisteb stressi eest, mis võiks koju pääseda.

- Sodaliidi kilpkonna võtmehoidja aitab perekonda tuua kauapüsivaid suhteid. See tähendab seda, et Sodaliidi kilpkonnal on oskus ühendada perekonda ja perekonda koos hoida.

- See võtmehoidja sobib väga hästi lapsele, kes käib koolis. Sodaliidist kilpkonna võtmehoidjat kaasas kandes aitab see lapsele tuua loogilist mõtlemist ja aitab tal koolis tundide ajal keskenduda. Seda sellepärast, et tavaliselt hoitakse võtmeid ikka enda läheduses ja kui kristallid on sinu juures, siis need töötavad sinuga.

AUTOVÕTMELE

- Sodaliidist kilpkonna võtmehoidja on autovõtmete küljes kasulik siis, kui soovitakse rohkem keskenduda autosõidule. See on kasulik neile, kes ei suuda tähele panna teele tulevaid loomi või kes on liikluses veidi impulsiivsed.

- See võtmehoidja on täpselt neile, kes soovivad teha vähem nii-öelda pisiavariisid ja automõlkimisi. Kellel on pidevad probleemid sellega, et ta ise põhjustab liikluses probleeme, siis see väeese aitab sellega tegelemiseks lisaenergiat anda.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tselestiit geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Sodaliidist. Tselestiit aitab võimendada ja taaselustada Sodaliidi energiat.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.